http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 932233189601271.35446.078
Tetova Sot 6123311471591321.09013.845
GazetaBlic 78226501111081.04719.693
Indeks online 63122411119012596616.994
Syri 5582181755915495157.973
Lajmi.net 4972351915825992318.702
Infokusi 340268291125291899707
Almakos 58613716711577589011.467
Telegrafi 52119716712769888524.149
Arbresh 506230110275984624.200
Sovrani 331211283154518256.889
Periskopi 491198581649174711.533
Albeu 5403515685273121.524
Lexo 7070018070769.108
Koha.net 1654402872663322.445
Zhurnal 41216351885386263.739
Klan Kosova 37710213625986152.262
BalkanWeb 4385974258357111.338
Gazeta e re 420555514425301.091
Bota Press 4358410405852910.015
Insajderi 41508143949612.529
Koha Jone 3376288236148710.968
KosovaPress 35252782294821.389
Java News 396503413294802.306
RTV 21 3041165415494742.714
Tetova1 433034426946711.914
Shekulli 340281732113852.522
Medial 32304324243661.231
Ina 2696525106383599.140
Gazeta Telegraf 292252210213392.202
Flaka 2842028153323.618
Portalb 267321915353181.770
AlbPortali 276122344593112.137
Shqiptarja 300011027931123.443
LajmiFundit 27823510530610.471
Gazeta Monitor 188714039412991.419
Lajm 218383441372908.896
Opinion 221501274028327.455
Gazeta Liria 18662301522278727
Sot News 26318102721.823
NOA 209525415626611.769
Mapo 2123581132551.180
Gazeta Shqip 18936266112514.375
Aktuale 2112611233424810.348
Top Channel 149405657024538.895
Newsport 002439222438.715
Gazeta Fjala 211240612235366
Telesport 217000821736.520
TV Koha 2070622172133.369
Fol 170353141820811.678
Alsat-M 1360521171886.450
Panorama 00187162818712.693
Shenja 153017114117010.837
Fakti Ditor 145007281451.141
Anadolu Agency 12808001361.428
10minuta 67680285135427
InfoShqip 1187812331335.122
Zeri 13200031321.703
Albinfo 11401712381314.147
ABC News 11701202412921
Ora news 973006191275.416
Te Sheshi 10510641121453
SuperSport 0011933119284
Politiko 821117310110153
TV21 100220331042.746
AlbPress 9930361020
Lajme.al 8217116100983
Kallxo 9900117994.956
24 ore 86460096132
Blitz 42511115941.740
MRT 920000920
Vizion Plus 6416583851.491
Illyria 80020282281
Antpress 790010979748
PortaliOnline 62652373327
Evropa e Lirë 712067073155
Klan 55105497015.089
RTSH 590564064374
Iliria News 47123406237
Gazeta Tema 471906576.273
ElbasaniPlus 4725115541.737
Gazeta 55 52000052150
Zëri i Amerikës 52000052579
Bota.al 510010511.038
KosovaLive360 450000450
Respublica 43000743119
Prive 038019538101
Femina 02900229440
Indeks.mk 2600012682
Presheva Jone 24000024472
DW 150020150
DialogPlus 130000131.049
Gazeta Vip 4802012764
Arena Ring 00120012281
Keshilla 0800089
Beba Ime 03000378
Radio Vala 3000030
Fakultetet 0300230
Revista Flatra 1000010
Parrotlla 0000000
RTK 0000000
Drini.mk 0000000
Foli 0000000
TV Art 0000000
OraInfo 0000000
Kurir 0000000
Vati 0000000
Living 0000000
Opozita 0000000
Psikologjia 0000000
Lady Albania 0000000
Standard 0000000
Republika 0000000
Koha.mk 0000000
Gazeta Max 0000000
Gazeta Fakti 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Krokodili 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 907723121850621132013.239566.164
Indeks online 6492237011892085110310.051209.255
GazetaBlic 738725300140712119.917224.997
Tetova Sot 514625011265140011028.912122.008
Lajmi.net 486021611835115022158.856287.452
Infokusi 303523873340142722228.7626.021
Syri 46171950194752914318.514645.475
Arbresh 4728227812016255838.207272.718
Almakos 527911941565103169968.03877.369
Telegrafi 467717381559117962827.974328.601
Periskopi 51882059479167210027.726148.394
Sovrani 26661687255115055196.90461.237
Albeu 43888371461304736.686197.327
Koha.net 128246922361191996.210277.564
Gazeta e re 42805868223183985.68821.958
Klan Kosova 34879948603377885.34160.945
Zhurnal 3706109047761046635.27334.765
BalkanWeb 35076627303046504.89979.058
RTV 21 298011306621346254.77239.358
Zeri 461000143714.610161.976
KosovaPress 3351497755187564.60320.366
Insajderi 36750630752744.305158.852
Java News 33595234191853574.30119.108
Bota Press 34756441164774144.23538.698
Tetova1 372502864815844.011111.555
Koha Jone 27035796852013993.96774.441
Shekulli 33203222023062003.84428.792
Flaka 329524622385783.76435.934
Ina 277066428410313903.71878.501
Medial 285545132082663.37212.020
Lexo 3340006743.340201.787
Gazeta Monitor 20755933644293003.03227.299
AlbPortali 25582272423904073.02718.090
Ora news 225561521252862.872100.087
Shqiptarja 264925190026982.864110.880
Lajm 20283463563374172.73075.607
Portalb 21912561681132072.61517.188
Gazeta Telegraf 22331402091001682.58221.554
Aktuale 21182871653902922.57094.447
Mapo 19255228891482.53510.991
Sot News 2437456312.49716.726
NOA 1796576792924132.451176.341
LajmiFundit 197332514896522.44675.345
Opinion 1569659169383952.397153.188
Gazeta Liria 15945082841802192.3865.990
Gazeta Fjala 21981840971002.3826.559
Te Sheshi 20331001831351702.31625.944
Newsport 062275732592.28173.800
Top Channel 1346341491706082.178458.103
Telesport 2103000712.103341.214
Gazeta Shqip 146733125573552.05342.091
Fakti Ditor 1818001212641.8189.530
Shenja 15090277613841.78679.689
Fol 1255261421101611.55870.360
Alsat-M 1196034262201.53839.336
10minuta 678697152332401.5278.269
InfoShqip 1238153952172921.48667.389
TV Koha 13370191221811.35642.135
ABC News 1172012702291.299465
TV21 1104228324401.20920.877
Albinfo 10390150504591.18960.588
Anadolu Agency 1124064001.18819.658
Panorama 001107821831.10786.815
Iliria News 7372774150161.0553.600
AlbPress 923110448993425
Vizion Plus 61823364782291512.051
Blitz 244601419314588635.358
MRT 8815000886156
Illyria 8440221688666.611
Politiko 6278812429518391.409
SuperSport 0081440748146.030
Kallxo 78600613478629.269
Lajme.al 5661842517407757.695
Antpress 77100120827718.140
Klan 540106624444708168.957
PortaliOnline 605534617357044.185
Evropa e Lirë 6734063006773.379
RTSH 56607163706371.877
ElbasaniPlus 46113419733961427.189
Gazeta Tema 4346710572960621.882
Bota.al 57402067459424.968
KosovaLive360 4980100499299
24 ore 436273282495732
Zëri i Amerikës 46660004723.460
Respublica 447001704471.965
Prive 040702199640710.651
Opozita 3693207394014.564
Gazeta 55 3870000387836
Indeks.mk 333913148355954
Femina 030802930812.430
Gazeta Max 2250617212312.202
Gazeta Vip 9974020351739.676
Presheva Jone 160001051606.780
DialogPlus 143003014317.745
DW 1400030014016
Arena Ring 00138131384.167
OraInfo 573236391256.131
Keshilla 0620006290
Radio Vala 47001218473.422
Revista Flatra 1820010382.235
Gazeta Fakti 38001038621
Fakultetet 102000253025
Beba Ime 01800018362
Living 600006118
Krokodili 1000110
Parrotlla 0000000
Lady Albania 0000000
Standard 0000000
Republika 0000000
Foli 0000000
TV Art 0000000
Koha.mk 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Drini.mk 0000000
RTK 0000000
Vati 0000000
Kurir 0000000
Psikologjia 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK