http://kariera.mk

Eurosport

06:00

Eurosport 2

06:00

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

Judo Grand Slam, Dusseldorf

07:50

Artistic Gymnastics World Cup, Melbourne

08:00

Artistic Gymnastics World Cup, Melbourne

08:00

Artistic Gymnastics World Cup, Melbourne

08:00

Artistic Gymnastics World Cup, Melbourne

08:00

Asian Le Mans Series - 4 Hours of SEPANG Qualification

08:15

Freestyle World Cup 2019

08:45

Freestyle World Cup 2019

08:45

Freestyle World Cup 2019

08:45

Freestyle World Cup 2019

08:45

Freestyle World Cup 2019

08:45

Freestyle World Cup 2019

08:45

SDYUSSHOR U13 vs Grodno U13

09:00

Anyang vs Sakhalin

09:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

09:00

Visakha vs Nakhon Ratchasima

09:00

Davidovich Fokina - Sela (ATP Challenger Bangkok)

09:05

Davidovich Fokina - Sela (ATP Challenger Bangkok)

09:05

Davidovich Fokina - Sela (ATP Challenger Bangkok)

09:05

Surin Sugar KCM vs Ubon Ratchathani

09:30

Kamphaeng Phet vs Uttaradit

09:30

Yurmaty SKA Salavat U16 vs Mechel U16

09:30

Brovary (Women) vs Dneprjanka (Women)

09:30

PLDT Home Fibr (Women) vs Generika (Women)

09:30

Dlsu Lady Spikers (Women) vs AdU Falcons (Women)

09:30

PDRM FA vs Selangor United

09:45

IPC World Cup 2019

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Brumbies vs Chiefs

09:45

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Melbourne Victory vs Melbourne City

09:50

Western Pride vs Megpayz Crusaderz

10:00

Legends of Portugal vs Legends of Germany

10:00

Moreton Bay United vs Eastern Suburbs

10:00

Sinara vs Sibiryak

10:00

Sinara vs Sibiryak

10:00

Dynamo Moscow vs ALGA

10:00

MosPolitekh vs Gazprom-Yugra-D

10:00

Lao Police Club vs Lao Army

10:00

Portugal vs Germany

10:00

Portugal vs Germany

10:00

Portugal vs Germany

10:00

Portugal vs Germany

10:00

Academica Clinceni vs Farul Constanta

10:00

Academica Clinceni vs Farul Constanta

10:00

SC MosPolitech vs Gazprom-Ugra Yugorsk II

10:00

Irtysh Pavlodar II (Women) vs Astana Tigers (Women)

10:00

MBA-Academy 2001 vs Souyz SDYSShOR 2001

10:00

Rus U11 vs CSKA U11

10:00

Gornyi W vs St. Petersburg W

10:00

Badminton Austrian Open

10:00

Badminton Austrian Open

10:00

Badminton Austrian Open

10:00

Galichanka W vs Real Mykolaiv W

10:00

Tien Nong Thanh Hoa (Women) vs Fujian Xi Meng Bao (Women)

10:00

Jakarta Pertamina (Women) vs Jakarta Popsivo PGN (Women)

10:00

Kazygurt vs Aktobe

10:00

Kazygurt vs Aktobe

10:00

Galichanka Ternopil W vs Volyn Lutsk W

10:00

Galichanka Ternopil W vs Volyn Lutsk W

10:00

Song Lam Nghe An vs QNK Quang Nam

10:30

Pegasus vs Kitchee

10:30

Livorno Calcio U19 vs Crotone U19

10:30

Song Lam Nghe An vs BHTS Quang Nam

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Alpine Skiing World Cup, Crans-Montana Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women

10:30

Changli vs Taiwan Power

10:30

Gabala vs Keshla

11:00

Gabala vs Keshla

11:00

HIT vs Epitsentr K Avangard

11:00

InBev-NPU vs Prodeksim

11:00

InBev-NPU vs Prodeksim

11:00

InBev-NPU vs Prodeksim

11:00

InBev-NPU vs Prodeksim

11:00

Rubin vs Dynamo Moscow

11:00

Rubin vs Dynamo Moscow

11:00

Atalanta Bergamo U19 vs Cagliari Calcio U19

11:00

Sassuolo Calcio U19 vs Empoli U19

11:00

Russia vs Netherlands

11:00

Russia vs Netherlands

11:00

Home United vs Albirex Niigata

11:00

Sanna Khanh Hoa vs Hoang Anh Gia Lai

11:00

Belarus U20 vs Shakhtyor Soligorsk

11:00

Gomel vs HC Lida

11:00

HK Brest vs Pinskie Yastreby

11:00

Lokomotiv Orsha vs Khimik-SKA Novopolotsk

11:00

Metallurg Zhlobin vs Neman Grodno

11:00

Vitebsk vs HK Mogilev

11:00

Yunost Minsk vs Dinamo-Molodechno

11:00

Krylia Sovetov vs Russkie Vityazi

11:00

Krylia Sovetov vs Russkie Vityazi

11:00

Golden Dogs vs Tverichi

11:00

Tseng Tou vs Kazzinc Torpedo Ust-Kamenogorsk

11:00

Tseng Tou vs Kazzinc Torpedo Ust-Kamenogorsk

11:00

Cheboksary vs Yuzhny Ural Metallurg Orsk II

11:00

KINEF-Surgutneftegaz (Women) vs Vouliagmeni (Women)

11:00

Aviator-SSHOR vs Spartak-2 Moscow

11:00

Aydin Belediyespor W vs Halkbank W

11:00

Yenisey Krasnoyarsk vs Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk

11:00

Yenisey Krasnoyarsk vs Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk

11:00

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Botev Vratsa vs Slavia Sofia

11:30

Boluspor vs Adanaspor AS

11:30

Boluspor vs Adanaspor AS

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Sivasspor vs Antalyaspor

11:30

Valencia W vs Athletic Bilbao W

11:30

CSM Bucuresti W vs Universitatea Cluj W

11:30

Adelaide Crows W vs Fremantle Dockers W

11:35

Chainat vs Suphanburi

11:45

Lopez Perez / Moriya - Li / Oliveira (ATP Challenger Bangkok)

11:45

Luge World Cup, Sochi Women

11:50

HIFK vs Inter Turku

12:00

LKS vs Eleks-Favorit

12:00

LKS vs Eleks-Favorit

12:00

Red Guard vs Orgkhim

12:00

Red Guard vs Orgkhim

12:00

Energiya Lviv vs Tytan

12:00

Energiya Lviv vs Tytan

12:00

Energiya Lviv vs Tytan

12:00

Breidablik vs Vikingur Reykjavik

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Spain vs Portugal

12:00

Famalicao vs Mafra

12:00

Famalicao vs Mafra

12:00

Famalicao vs Mafra

12:00

Famalicao vs Mafra

12:00

Famalicao vs Mafra

12:00

Energeticianul vs Universitatea Cluj

12:00

Energeticianul vs Universitatea Cluj

12:00

Energeticianul vs Universitatea Cluj

12:00

Energeticianul vs Universitatea Cluj

12:00

Atletico Madrid W vs Albacete W

12:00

PTT Rayong vs Nakhon Ratchasima

12:00

Vorskla Poltava U21 vs Karpaty U21

12:00

Lokomotiv Tashkent vs AGMK

12:00

Bodrum W vs Adana BK W

12:00

Mersin W vs Fenerbahce W

12:00

Altay vs Sibirskie Snaypery

12:00

Altay vs Sibirskie Snaypery

12:00

Arlan Kokshetau vs Almaty

12:00

Arlan Kokshetau vs Almaty

12:00

Irtysh Pavlodar vs Kulager

12:00

HS Riga vs Liepaja

12:00

ITF Tour Vale Do Lobo

12:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Women

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men

12:00

Mediterrani vs Sabadell

12:00

Mediterrani vs Sabadell

12:00

Alytaus vs Grifas

12:00

Sungul vs Caustic

12:00

Sungul vs Caustic

12:00

Fenerbahce vs Afyon Belediye Yuntas

12:00

Istanbul BB vs Maliye Milli Piyango

12:00

Vakifbank Istanbul W vs Eczacibasi W

12:00

Vakifbank Istanbul W vs Eczacibasi W

12:00

Vakifbank Istanbul W vs Eczacibasi W

12:00

Orbita Zaporizhya W vs Khimik W

12:00

ATP Marseille

12:30

Chardy / Martin - Arends / Weissborn (ATP Marseille)

12:30

Final Spor vs Bursaspor

12:30

Mogo vs Riga HK Prizma

12:30

IEM Katowice

12:30

FIE Grand Prix, Cairo

12:30

Zhayik vs Kaisar

12:30

Shanghai SIPG vs Beijing Guoan

12:35

Dynamo Kharkiv vs Kryzhani Vovky

12:50

Honka vs Mariehamn

13:00

Lahti vs HJK

13:00

Bochum vs Holstein Kiel

13:00

Bochum vs Holstein Kiel

13:00

Bochum vs Holstein Kiel

13:00

Bochum vs Holstein Kiel

13:00

Bochum vs Holstein Kiel

13:00

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

13:00

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

13:00

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

13:00

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

13:00

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

FC Cologne vs Sandhausen

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

St. Pauli vs FC Ingolstadt 04

13:00

Drenica vs Ferizaj

13:00

Gjilani vs Flamurtari

13:00

KF Ballkani vs Kek-U

13:00

Russia vs Sbornaa Zvezd

13:00

Zemun vs Macva

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Getafe vs Rayo Vallecano

13:00

Buriram vs Chonburi

13:00

Mariupol vs Olimpik Donetsk

13:00

Mariupol vs Olimpik Donetsk

13:00

T&T Ha Noi FC vs Than Quang Ninh

13:00

Nadezhda W vs Dynamo Novosibirsk W

13:00

Jelgava W vs Daugavpils W

13:00

ITF Tour Altenkirchen

13:00

Master Tour TT

13:00

Kirishi W vs Vouliagmeni W

13:00

Bedwas vs Neath

13:00

Dinamo Bucuresti W vs Metal Galati W

13:00

Uralochka W vs Zarechie Odintsovo W

13:00

Arsenal W vs Manchester City W

13:15

Arsenal W vs Manchester City W

13:15

Levante vs Real Jaen

13:15

Sabah Baku vs Karabakh

13:30

Sabah Baku vs Karabakh

13:30

Arda vs Litex Lovech

13:30

Botev Galabovo vs Strumska Slava

13:30

Dobrudzha vs Lokomotive Gorna

13:30

Pomorie vs Pirin Blagoevgrad

13:30

Tsarsko Selo vs Nesebar

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Burnley vs Tottenham Hotspur

13:30

Ilves vs VPS Vaasa

13:30

Naft Masjed Soleyman vs Persepolis

13:30

Al Wehda vs Jerash

13:30

Dar Al Dawaa vs Ader

13:30

Kfarsoum vs Al Asalah

13:30

G4S Noorteliiga W vs Saldus W

13:30

Kobenhavn W vs Buducnost W

13:30

Helsingborg W vs Soder W

13:45

Al-Raed vs Al-Faisaly

13:55

Hradecka / Makarova - Hsieh / Strycova (WTA Dubai)

14:00

WTA Dubai

14:00

ATP Dubai

14:00

Luftetari Gjirokastra vs Teuta

14:00

Cherno More vs Ludogorets

14:00

Cherno More vs Ludogorets

14:00

Novaya Generaziya vs Tyumen

14:00

Germany vs Spain

14:00

Germany vs Spain

14:00

Terengganu II vs UKM

14:00

Mladost vs Backa

14:00

Napredak vs Spartak Subotica

14:00

Espanyol W vs Levante W

14:00

Samut Prakan City vs Chiangmai

14:00

Adana Demirspor vs Altinordu

14:00

Genclerbirligi vs Umraniyespor

14:00

Alanyaspor vs Kasimpasa

14:00

Alanyaspor vs Kasimpasa

14:00

Alanyaspor vs Kasimpasa

14:00

Aliaga Petkim vs Karesi Spor

14:00

Benetton Treviso vs Newport Dragons

14:00

CSM Bucuresti W vs Gyori ETO W

14:00

Vasteras Irsta HF vs Kungalvs HK

14:00

Eskilstuna W vs Sparvagens W

14:00

Snooker Shoot-Out

14:00

Arkas Spor vs Halkbank

14:00

Ziraat Bankasi vs Galatasaray

14:00

Fakel Novyi Urengoy vs Dynamo Moscow

14:00

Sharks vs Blues

14:05

Jaro vs Jaca

14:15

Ski Jumping World Cup, Seefeld

14:15

Torslanda W vs Hellton W

14:15

AC Oulu vs Musan Salama

14:30

Nymburk W vs Strakonice W

14:30

Rostov-Don W vs Metz W

14:30

Kedzierzyn-Kozle vs ONICO Warszawa

14:45

ATP Sao Paulo

15:00

Berlocq - Moroni (ATP Sao Paulo)

15:00

Kukushkin - Humbert (ATP Marseille)

15:00

Sakamoto - Donati (ATP Sao Paulo)

15:00

Gazprom-Yugra vs Samara

15:00

KPRF vs Blik Nefteygansk

15:00

Vestmannaeyjar vs Olafsvik

15:00

Netherlands vs Sbornaa Zvezd

15:00

Gijon Mariners vs Zaragoza Hurricanes

15:00

Zabiny Brno W vs Piestanske Cajky W

15:00

Ezerunas vs Gargzdu

15:00

Kauno KTU vs Taurages Krepsinio

15:00

Perlas vs Telsiai

15:00

Sakiai Vytis vs Delikatesas Joniskis

15:00

Suduva-Mantinga vs Palanga

15:00

Jekabpils vs BK Liepaja

15:00

Atletic Terrassa vs C.D. Terrassa

15:00

Kunlun Junior vs SKA-1946

15:00

Novomoskovsk U20 vs Polot

15:00

Zvezda Chekhov vs Khimik

15:00

Chelny vs Junior Kurgan

15:00

Kuzbass Kemerovo vs Vodnik

15:00

Sibselmash vs Stroitel

15:00

Uralskij Trubnik vs Zorkiy

15:00

2019 World Championships

15:00

Harlequins vs Bristol City

15:00

Wasps vs Sale Sharks

15:00

UCI Europe Tour - Andalucia Tour

15:00

EH Aalborg W vs Ajax Kobenhavn W

15:00

Skanderborg W vs Viborg W

15:00

Azoty-Pulawy vs BM Granollers

15:00

Drott Halmstad W vs Skanela W

15:00

Skuru W vs Kungalvs W

15:00

Sokol Pisek W vs Sokol Poruba W

15:00

Sao Judas vs Ribeirao

15:00

VK Liberec W vs Olymp Prague W

15:00

IFVB W vs Nantes W

15:00

Dynamo Moscow W vs Sakhalin W

15:00

Kuban Krasnodar W vs Dinamo Metar Chelyabinsk W

15:00

Minchanka Minsk W vs Yenisey W

15:00

Proton Saratov W vs Dynamo Kazan W

15:00

AZS Poznan W vs Politechnika Gdanska W

15:10

Farjestad BK vs Timra

15:15

Vasteras vs BIK Karlskoga

15:15

Malmoe vs Skelleftea

15:15

Rogle vs Mora

15:15

France vs Scotland

15:15

France vs Scotland

15:15

France vs Scotland

15:15

KP Brno W vs Loko Trutnov W

15:30

Exeter Chiefs vs Newcastle Falcons

15:30

Boca Juniors W vs San Lorenzo W

15:30

Nilufer Belediyespor W vs Fenerbahce W

15:30

NASCAR XFINITY Series - Rinnai 250 Qualification

15:35

Argentina vs Uruguay

15:40

Northampton Saints vs Bath

15:45

Holstebro W vs Randers W

15:45

Balatonfuredi vs Frejus St. Raphael

15:45

Bencic - Kvitova (WTA Dubai)

16:00

Bournemouth vs Wolverhampton Wanderers

16:00

Bournemouth vs Wolverhampton Wanderers

16:00

Newcastle United vs Huddersfield Town

16:00

Newcastle United vs Huddersfield Town

16:00

TPV vs KTP

16:00

Oliveirense vs Leixoes

16:00

Lviv vs Chornomorets Odesa

16:00

CS Energia Targu Jiu vs Miercurea Ciuc

16:00

Audentese W vs Liepajas SSS W

16:00

RSU Merks W vs Vilkmerge W

16:00

Senegal vs Mali

16:00

Akhisar Belediye vs Ankara DSI

16:00

HPK Hameenlinna vs JYP Jyvaskyla

16:00

KooKoo vs Karpat

16:00

Tappara vs SaiPa

16:00

TPS Turku vs KalPa

16:00

Hermes vs Kettera

16:00

Jokipojat vs Koovee

16:00

K-Vantaa vs SaPKo

16:00

KeuPa vs IPK

16:00

Peliitat vs TUTO

16:00

Stavanger vs Lillehammer

16:00

Zemgale vs Lido

16:00

HC Donbass vs Dnipro Kherson

16:00

Hull Kingston Rovers vs Salford City Reds

16:00

Buxtehuder SV W vs Oldenburg W

16:00

Jomi Salerno W vs Leno W

16:00

Vive Targi Kielce vs Piotrkowianin Piotrkow

16:00

Jelenia Gora W vs Koszalin W

16:00

Danubius Galati W vs Corona Brasov W

16:00

Plzen W vs Olomouc W

16:00

Panathinaikos vs Iraklis

16:00

PAOK vs Finikas Syros

16:00

Esmoriz vs Benfica

16:00

Universitatea Cluj vs Unirea Dej

16:00

Zalau vs CSM Bucuresti

16:00

Belogorie Belgorod vs Kuzbass Kemerovo

16:00

Dinamo-Lo vs Gazprom-Yugra Surgut Region

16:00

Presov vs Prievidza

16:00

Mors vs Arhus

16:10

HIF Karlskrona vs IF Guif Eskilstuna

16:10

Leiknir vs Thor Akureyri

16:15

Sevilla vs Barcelona

16:15

Sevilla vs Barcelona

16:15

Sevilla vs Barcelona

16:15

EBAA Aarhus vs Stevnsgade

16:15

Stormers vs Lions

16:15

Vasteras W vs H 65 Hoor W

16:15

Domingues - Coppejans (ATP Sao Paulo)

16:30

Giannessi - Souza (ATP Sao Paulo)

16:30

Tsitsipas - Goffin (ATP Marseille)

16:30

Botev Plovdiv vs Vereya

16:30

Granada Lions vs Rivas Osos

16:30

Leonis Roma vs Bergamo

16:30

ATP Challenger Bergamo

16:30

Grigelis / Kolar - Brkic / Brown (ATP Challenger Bergamo)

16:30

Blomberg-Lippe W vs Nellingen W

16:30

SCM Craiova W vs Magura Cisnadiei W

16:30

NASCAR XFINITY Series - Atlanta 200 Qualification

16:40

Sant Andreu W vs Olympiacos W

16:45

UCI Europe Tour of the Algarve

16:45

Van Uytvanck - Alexandrova (WTA Budapest)

17:00

WTA Budapest

17:00

Partizani Tirana vs Flamurtari Vlore

17:00

Bejaia vs Paradou

17:00

El Ismaily vs Constantine

17:00

AC Kajaani vs EIF

17:00

Lielvarde vs Kekava

17:00

Grindavik vs Magni

17:00

Radnik Surdulica vs FK Crvena Zvezda

17:00

Istanbul Basaksehir vs Bursaspor

17:00

Braunschweig W vs Keltern W

17:00

ESSA W vs Vagos W

17:00

Lugano Tigers vs Swiss Central

17:00

Arka Gdynia W vs Artego Bydgoszcz W

17:00

Ostrow Wielkopolski W vs Wisla Can-Pack W

17:00

Siedlce W vs Sleza Wroclaw W

17:00

Ostrava W vs Ivanti Tigers W

17:00

Kursi vs Bauska

17:00

Rubene vs SK Pargauja

17:00

Talsi vs Ulbroka

17:00

Valmieras vs Lekrings

17:00

Skeleton World Cup, Calgary

17:00

Duisburg vs Plauen

17:00

Flensburg Handewitt II vs Burgwedel

17:00

Gaeta vs Semat Fondi

17:00

Wybrzeze Gdansk vs Kalisz

17:00

Kobierzyce W vs MKS Perla Lublin W

17:00

Gorenje vs Loka

17:00

Minas W vs Praia Clube W

17:00

Galatasaray W vs Beylikduzu W

17:00

Ostrava vs Zlin

17:00

Prostejov W vs Olomouc W

17:00

TJ Sokol Sternberk W vs Frydek-Mistek W

17:00

Olympiacos vs Pamvochaikos

17:00

Stiinta Baia Mare vs Campia Turzii

17:00

Lokomotiv Kaliningrad W vs Leningradka W

17:00

Grau vs Barcelona

17:00

German Championship

17:15

Segovia vs Murcia

17:30

Riva W vs Pully W

17:30

Csikszereda vs Ferencvaros

17:30

Assat vs HIFK Helsinki

17:30

Jukurit vs Pelicans

17:30

WGC-Mexico Championship

17:30

Nantes vs Pick Szeged

17:30

Kadetten vs Wacker Thun

17:30

Bruhl W vs Rotweiss Thun W

17:30

Leimental W vs Zurich W

17:30

LKS Lodz W vs Budowlani Lodz W

17:30

UKF Nitra W vs Kezmarok W

17:30

MC Alger vs Oran

17:45

Lausanne vs Neuchatel

17:45

Wales vs England

17:45

Herzogenbuchsee W vs Winterthur W

17:45

Bagnis - Avidzba (ATP Sao Paulo)

18:00

Martin - Gimeno Traver (ATP Sao Paulo)

18:00

Penafiel vs Covilha

18:00

Botafogo vs Vasco

18:00

Hradec Kralove W vs Young Angels Kosice W

18:00

Jonavos Sintek vs Zalgiris Kaunas II

18:00

Aurel Vlaicu vs Agronomia Bucuresti

18:00

Samorin W vs Ruzomberok W

18:00

Araberri vs Iberojet Palma

18:00

Perfumerias Avenida W vs Bembibre W

18:00

Kibirkstis Vilnius W vs TTT Riga W

18:00

Gorzow W vs Widzew Lodz W

18:00

Jesenice vs Lustenau

18:00

Celje vs Medvescak Zagreb II

18:00

Modo vs Karlskrona

18:00

Bytom vs Opole

18:00

Naprzod Janow vs Zaglebie Sosnowiec

18:00

Linkoeping vs Djurgardens

18:00

Lulea vs Frolunda

18:00

Oerebro vs Brynas

18:00

Vaxjo Lakers vs HV 71

18:00

NASCAR MECS - Folds of Honor Quik Trip 500

18:00

MMA Fight Night: Prelims

18:00

Olomouc W vs Panthers Praha W

18:00

Ekipe Orizzonte W vs Sabadell W

18:00

Bordeaux Begles vs Grenoble

18:00

RC Toulon vs Pau Section Paloise

18:00

Stade Toulouse vs Montpellier

18:00

USA Perpignan vs Agen

18:00

Schwaz vs Leoben

18:00

Vise vs Nelo

18:00

Wisla Plock vs Bjerringbro

18:00

Halle-Neustadt W vs Goeppingen W

18:00

Neckarsulmer W vs Bad Wildungen W

18:00

Brescia W vs Cassano W

18:00

Chrobry Glogow vs Stal Mielec

18:00

Pogon Szczecin vs Zaglebie Lubin

18:00

Start Elblag W vs Kielce W

18:00

Hlohovec vs Slovan Modra

18:00

Piestany vs Start Nove Zamky

18:00

Presov vs Povazska Bystrica

18:00

SKP Bratislava vs Strojar Malacky

18:00

Topolcany vs Slovan Duslo Sala

18:00

RTV Basel vs Gossau

18:00

Banik Most W vs Veseli W

18:00

Presov W vs Zlin W

18:00

Trentino vs Padova

18:00

Ravenna W vs Martignacco W

18:00

HAOK Mladost vs Mok Mursa

18:00

Brno vs Aero Odolena Voda

18:00

Karlovarsko vs Pribram

18:00

Liberec vs Ceske Budejovice

18:00

VK Lvi Prague vs Benatky

18:00

Prerov W vs Selmy Brno W

18:00

Plessis Robinson vs St-Quentin

18:00

Chemik Police W vs Ostrowiec Swietokrzyski W

18:00

Legionowo W vs Pila W

18:00

Zvolen vs Spartak Myjava

18:00

Santanderina vs Teruel

18:00

Fram vs KA Akureyri

18:15

London Broncos vs Castleford Tigers

18:15

Kristiansand W vs Krim W

18:15

Zug W vs SPONO Eagles W

18:15

Al-Nassr vs Al Feiha

18:25

Potapova - Vondrousova (WTA Budapest)

18:30

ATP Delray Beach

18:30

B. Bryan / M. Bryan - Arevalo / Cerretani (ATP Delray Beach)

18:30

Leicester City vs Crystal Palace

18:30

Leicester City vs Crystal Palace

18:30

Leicester City vs Crystal Palace

18:30

Inter Movistar vs O Parrulo

18:30

Valdepenas vs Santa Coloma

18:30

Mengibar vs Cordoba

18:30

Alaves vs Celta Vigo

18:30

Oviedo vs Granada

18:30

CAR vs Nigeria

18:30

De Greef - Marcora (ATP Challenger Bergamo)

18:30

Dossobuono W vs Casalgrande Padana W

18:30

Oderzo W vs Brixen W

18:30

ABC Braga vs Madeira

18:30

KP Brno W vs Ostrava W

18:30

Tvis Holstebro vs Porto

18:45

Craiova vs Dinamo Bucuresti

18:45

Partizan vs Proleter

19:00

Kirchheim vs PS Karlsruhe

19:00

Galitos vs CAB Madeira

19:00

Real Betis vs Prat Joventut

19:00

Al-Qazeres Extremadura W vs Valencia W

19:00

Ensino W vs Uni Girona W

19:00

Ferrol W vs Gernika Bizkaia W

19:00

Winterthur W vs Portes du Soleil W

19:00

Milano vs Klagenfurt II

19:00

2019 World Championships

19:00

Surrey W vs Loughborough W

19:00

Ferlach vs Aon Fivers

19:00

Krems vs HSG Graz

19:00

KRAS/Volendam vs Aalsmeer

19:00

Limburg Lions vs Bocholt

19:00

Kristianstad vs Vardar

19:00

Sporting vs Dinamo Bucuresti

19:00

Bietigheim W vs Metzingen W

19:00

Brixen vs Bolzano

19:00

Conversano vs Pressano

19:00

Junior Fasano vs Ego Siena

19:00

Meran vs Trieste

19:00

Aguas Santas vs Maia-Ismai

19:00

Koper vs Jeruzalem Ormoz

19:00

Maribor vs RK Dol Tki Hrastnik

19:00

Centrometal vs Split

19:00

Sisak vs Mok Rovinj

19:00

Tourcoing vs Chaumont

19:00

RC Cannes W vs Saint-Raphael W

19:00

Nancy vs Cambrai

19:00

Stara Lubovna vs Slavia Svidnik

19:00

BVK Bratislava W vs Slavia Bratislava W

19:00

Presov W vs UCM Trnava W

19:00

Ibiza vs Melilla

19:00

Manacor vs Vecindario

19:00

Triglav vs Vojvodina

19:15

Spenge vs Layhlinger TF

19:15

Coria - Arguello (ATP Sao Paulo)

19:30

Martinez - Menezes (ATP Sao Paulo)

19:30

Freiburg W vs Flippo W

19:30

Bayer Leverkusen vs Lowen Erfurt

19:30

Bernau vs Wolfenbuttel

19:30

Elchingen vs Giessen Rackelos II

19:30

Frankfurt II vs Coburg

19:30

Iserlohn vs Weser-Ems/OTB

19:30

Itzehoe Eagles vs Dresden

19:30

Munster vs ETB Wohnbau

19:30

OrangeAcademy vs Koln

19:30

Panthers Schwenningen vs Bayern Munich II

19:30

Rhondorf vs TG Wurzburg II

19:30

Sandersdorf vs Bochum

19:30

Schwelm vs Wedel

19:30

Quesos El Pastor Zamarat W vs Casablanca W

19:30

Bregenzerwald vs Asiago

19:30

Eisbaren vs Fassa

19:30

Vipiteno vs HK Olimpija

19:30

Italy W vs Ireland W

19:30

Ferencvaros W vs Thuringer W

19:30

Logrono La Rioja vs Fuechse Berlin

19:30

Nexe vs Evrofarm Rabotnik

19:30

Altenholz vs MTV Braunschweig

19:30

Ribnica vs Trimo Trebnje

19:30

Nitra vs Sport Kosice

19:30

Pezinok W vs Nove Mesto nad Vahom W

19:30

Almeria vs Rio Duero

19:30

San Sadurnino vs Palma

19:30

Cadi La Seu Sedis W vs Sant Adria W

19:45

Ambri-Piotta vs Biel

19:45

Davos vs Zurich

19:45

Langnau Tigers vs Fribourg

19:45

Lugano vs Rapperswil

19:45

Zug vs Bern

19:45

Alexandrova / Zvonareva - Blinkova / Potapova (WTA Budapest)

20:00

Union Hainaut W vs Landerneau Bretagne W

20:00

Paderborn vs Rostock

20:00

Tubingen vs Chemnitz

20:00

Kitzbuhel vs Cortina

20:00

Ritten vs Salzburg II

20:00

Val Pusteria vs Feldkirch

20:00

Amiens vs Anglet

20:00

NASCAR XFINITY Series - Rinnai 250

20:00

Anthony Yarde vs Travis Reeves

20:00

Jan Blachowicz vs Thiago Santos

20:00

UVSE W vs Padova W

20:00

Fleury Loiret W vs Nice W

20:00

Atletico Valladolid vs Morrazo Balonman Cangas

20:00

Montpellier vs Nantes

20:00

Narbonne vs Cannes

20:00

Rennes vs Sete

20:00

Mulhouse W vs Vandoeuvre-Nancy W

20:00

Avignon vs Frejus

20:00

Paris vs Martigues

20:00

Sasja KV vs Hasselt

20:15

Tongeren vs Eurotech/Bevo

20:15

Lamasine - Sinner (ATP Challenger Bergamo)

20:30

Bobsleigh World Cup, Calgary

20:30

Massy Essonne vs Nice

20:30

Bologna vs Cassano Magnago

20:30

Metelli Cologne vs Cingoli

20:30

Teucro vs Anaitasuna

20:30

Bergamasco vs Catania

20:30

Pordenone vs Cuneo

20:30

Barricalla Collegno W vs Mondovi W

20:30

Monza W vs Novara W

20:30

Savino Del Bene Scandicci W vs Busti Arsizio W

20:30

Lozere vs Illacaise

20:30

Trefl Gdansk vs Cuprum Lubin

20:30

Edinburgh vs Cardiff Blues

20:35

Ulster vs Zebre

20:35

Athletic Bilbao vs Eibar

20:45

Tezenis Verona vs Pachentina

20:45

La Rochelle vs Stade Francais Paris

20:45

Celles W vs Havre W

20:45

St. Junien W vs Stella Sports St. Maur W

20:45

Quintus vs Hurry-Up

20:50

ATP Rio de Janeiro

21:00

Djere - Bedene (ATP Rio de Janeiro)

21:00

Evans - Isner (ATP Delray Beach)

21:00

Acassuso vs Deportivo Espanol

21:00

Defensores Cambaceres vs Atletico Rafaela

21:00

Sacachispas vs Almirante Brown

21:00

Central Cordoba vs Canuelas

21:00

Deportivo Merlo vs Laferrere

21:00

Ituzaingo vs Midland

21:00

Arizona Hotshots vs Salt Lake Stallions

21:00

Barcelona II vs Real Canoe

21:00

Ivory Coast vs Rwanda

21:00

France W vs Scotland W

21:00

AC Fafe vs Benfica

21:00

Chacarita Juniors vs Sarmiento Junin

21:05

Godoy Cruz vs Velez Sarsfield

21:10

Huracan vs Union de Santa Fe

21:10

Puigcerda vs Barcelona

22:00

Arsenal vs Boa Hora

22:00

SC Horta vs Fermentoes

22:00

Obras de San Juan Pocito vs PSM

22:00

Corinthians/Guarulhos vs Caramuru

22:00

Renata vs Moda Maringa

22:00

Txuri Urdin vs Rayo Majadahonda

22:05

Cuevas - Auger Aliassime (ATP Rio de Janeiro)

22:30

NASCAR XFINITY Series - Atlanta 200

22:30

Jaguares vs Bulls

22:40

Cepede - Bara Irina (WTA Acapulco)

23:00

Haddad Maia - Birrell (WTA Acapulco)

23:00

Khromacheva - Olmos (WTA Acapulco)

23:00

WTA Acapulco

23:00

ATP Acapulco

23:00

Krawietz - M. Granollers (ATP Acapulco)

23:00

Patino - Menendez Maceiras (ATP Acapulco)

23:00

Agropecuario Argentino vs Central Cordoba SE

23:00

Villa Dalmine vs Nicolas Almagro

23:00

SESC-RJ vs UM Itapetininga

23:00

Instituto vs Nueva Chicago

23:05

Belgrano vs San Lorenzo

23:20

ATP Challenger Morelos

23:30

Escobar - Diez (ATP Challenger Morelos)

23:30

Ameghino vs Salta

00:00

Perrin - Portillo Ramirez (WTA Acapulco)

00:30

Thandi - Martincova (WTA Acapulco)

00:30

Zhuk - Jani (WTA Acapulco)

00:30

Harrison - Hernandez (ATP Acapulco)

00:30

Pavic - Gaio (ATP Acapulco)

00:30

Deportivo Santamarina vs Guillermo Brown

00:30

Ciudad vs River Plate

00:30

Funvic/Midia Fone vs SESI-SP

00:30

Club Atletico Mitre vs Brown Adrogue

01:00

Hindu vs San Isidro

01:00

Rivadavia vs Gimnasia LP

01:00

Descotte - King (ATP Challenger Morelos)

01:00

River Plate W vs San Jose W

01:00

Universitario de Cordoba W vs Club Rosario W

01:00

Independiente vs Racing Club

01:30

Viedma vs Racing Chivilcoy

01:30

Ice Climbing World Cup 2019

01:30

Personal Bolivar vs UNTREF

01:30

Flink - Sharma (WTA Acapulco)

02:00

McHale - Swan (WTA Acapulco)

02:00

Rodriguez - Lao (WTA Acapulco)

02:00

Garcia Lopez - Cid Subervi (ATP Acapulco)

02:00

McDonald - Albot (ATP Delray Beach)

02:00

Thompson - Galan Riveros (ATP Acapulco)

02:00

Memphis Express vs Orlando Apollos

02:00

Southern Steel W vs Northern Stars W

02:10

USA vs Brazil

02:10

Goransson / Huesler - Escobar / Martinez (ATP Challenger Morelos)

02:30

Auckland City vs Magenta

03:00

Brandon Rios vs Humberto Soto

03:00

Bonaventure - Zavatska (WTA Acapulco)

03:30

Podoroska - Trevisan (WTA Acapulco)

03:30

Sanchez - Deichmann (WTA Acapulco)

03:30

Albot / Nishioka - K. Skupski / N. Skupski (ATP Delray Beach)

03:30

Ortega Olmedo - Popyrin (ATP Acapulco)

03:30

Tomic - Gomez (ATP Acapulco)

03:30

JTEKT vs Gosei Trefuerza

04:00

Osaka Sakai vs Nagano Toraidents

04:00

Waikato Bay of Plenty Magic W vs Mainland Tactix W

04:10

Asian Le Mans Series - 4 Hours of SEPANG

04:30

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK