http://kariera.mk

Eurosport

06:00

Eurosport 2

06:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

Utah Jazz vs Sacramento Kings

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

New York Islanders vs Anaheim Ducks

04:00

The CJ Cup at Nine Bridges

04:00

The CJ Cup at Nine Bridges

04:00

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Denver Nuggets vs LA Clippers

04:30

Instituto Estetico Manila Phoenix Volley Masters vs Philippine Air Force

04:45

Fakel Barnaul vs Kuzbass Kemerovo

04:45

Ito - Te (ATP Challenger Ningbo)

05:00

Ito - Te (ATP Challenger Ningbo)

05:00

Soeda - Gaio (ATP Challenger Ningbo)

05:00

Soeda - Gaio (ATP Challenger Ningbo)

05:00

ITF Women Suzhou (Anhelina Kalinina - Haruka Kaji)

05:00

ITF Women Suzhou (Luksika Kumkhum - Jana Cepelova)

05:00

LPGA Tour - Buick Shanghai

05:00

LPGA Tour - Buick Shanghai

05:00

Saints vs NEU Hunters

05:30

Primorochka W vs Sparta Nizhniy Novgorod W

05:30

Moscow Championship (Alexandr Burdin - Fedor Ambrosimov)

06:01

Moriya - Fabbiano (ATP Challenger Ningbo)

06:35

Peng / So. Ratiwatana - Kecmanovic / Li (ATP Challenger Ningbo)

06:40

TT Cup

07:30

FIVB World Tour 1, Bandar Anzali

07:30

Balaji / Myneni - Gunneswaran / Kadhe (ATP Challenger Ningbo)

08:00

Tokuda - Albot (ATP Challenger Ningbo)

08:00

ITT Armenia Cup

08:00

Dynamo Krasnodar W vs Dynamo Kazan W

08:00

ITF Men Challenger

08:30

ITF Turkey F32

09:00

ITF Women Antalya

09:00

Cup of Russia

09:00

Master Tour TT

09:00

Ladies European Tour - Hero Indian Open

09:00

Davidovich Fokina / Gaio - Gong / Zhang (ATP Challenger Ningbo)

09:30

Hsieh / Rungkat - Sun / Te (ATP Challenger Ningbo)

09:30

WTA Luxembourg

10:00

WTA Moscow

10:00

ATP Moscow

10:00

Anzhi Makhachkala U21 vs CSKA Moscow U21

10:00

Altay vs Tolpar

10:00

BWF Super Series - Denmark Open

10:00

Sakhalin W vs Olymp Kuybyshev Novosibirsk W

10:30

Kontaveit - Jabeur (WTA Moscow)

11:00

ATP Antwerp

11:00

Herbert - Seppi (ATP Moscow)

11:00

United Arab Emirates U19 vs Qatar U19

11:00

Greece U17 W vs Switzerland U17 W

11:00

Kazakhstan U17 W vs Northern Ireland U17 W

11:00

Youth Olympic Games

11:00

Snooker English Open

11:00

Severstal Cherepovets W vs YuZGU Atom W

11:00

Nikko Icebucks vs High1

11:30

WCT PAF Masters 2018

11:30

Panova / Siegemund - Mladenovic / Voskoboeva (WTA Moscow)

12:00

ATP Stockholm

12:00

K. Skupski / N. Skupski - Bambridge / O Mara (ATP Stockholm)

12:00

Lopez / Munar - Mahut / Roger Vasselin (ATP Antwerp)

12:00

Otte - Sandgren (ATP Stockholm)

12:00

European Tour - Andalucia Valderrama Masters

12:00

Asan Woori vs Ansan Rush & Cash

12:00

Sevastova - Zvonareva (WTA Moscow)

12:30

Krajinovic - Donskoy (ATP Moscow)

12:30

Incheon Elephants vs Jeonju KCC Egis

12:30

Seoul Knights vs Goyang Orions

12:30

Kania / Sizikova - Minnen / Van Uytvanck (WTA Luxembourg)

13:00

Lapko - Bencic (WTA Luxembourg)

13:00

Minchanka Minsk W vs Yenisey Krasnoyarsk W

13:00

Abduraimova / Kalinskaya - Jurak / Olaru (WTA Moscow)

13:30

Gonzalez / Jarry - Demoliner / Gonzalez (ATP Antwerp)

13:30

Lacko - Fognini (ATP Stockholm)

13:30

Sriwijaya vs PSMS Medan

13:30

Padideh Khorasan vs Foolad Khuzestan

13:30

Kuznetskie Medvedi vs Sarmaty

13:30

Sibirskie Snaipery vs Stalnye Lisy

13:30

Jahn - Wessels (ATP Challenger Ismaning)

13:30

E. Ymer / M. Ymer - Daniell / Koolhof (ATP Stockholm)

14:00

Norrie - Schwartzman (ATP Antwerp)

14:00

Indonesia U19 vs Chinese Taipei U19

14:00

Czech Republic U17 W vs Ukraine U17 W

14:00

Denmark U17 W vs Faroe Islands U17 W

14:00

Klein - Haerteis (ATP Challenger Ismaning)

14:00

ITF Men Santa Margherita Di Pula

14:00

Dinamo Metar Chelyabinsk W vs Dynamo Moscow W

14:00

Gasparyan - Yastremska (WTA Luxembourg)

14:30

Golubic / Loeb - Flipkens / Larsson (WTA Luxembourg)

14:30

Kazzinc Altai Torpedo II vs Irtysh Pavlodar

14:30

Haase / Middelkoop - G. Granollers / M. Granollers (ATP Antwerp)

15:00

Verdasco - Kohlschreiber (ATP Stockholm)

15:00

El Gaish vs El-Entag El-Harby

15:00

Juventus U23 vs Arezzo

15:00

Southern Region-SFedU vs Amateurs Macedonia

15:00

Snezhnye Barsy vs Avto

15:00

Arlan Kokshetau vs HC Astana

15:00

Arystan Temirtau vs Almaty

15:00

Gornyak Rudny vs Kulager

15:00

ATP Challenger Ismaning

15:00

Cachin - Masur (ATP Challenger Ismaning)

15:00

Sasnovich - Konta (WTA Moscow)

15:30

Benneteau / Pouille - Sock / Withrow (ATP Stockholm)

15:30

Caruso - Ivashka (ATP Antwerp)

15:30

Lajovic - Medvedev (ATP Moscow)

15:30

Argentina vs Egypt

15:30

Chelmet Chelyabinsk vs Ryazan

15:30

Zauralie Kurhan vs Buran Voronezh

15:30

Bonzi - Baldi (ATP Challenger Ismaning)

15:30

Judo Junior World Championships

15:50

L. Kichenok / Srebotnik - Serban / Shinikova (WTA Luxembourg)

16:00

That Ras vs Aqaba

16:00

Universitet Yugra Surgut vs CSKA Moscow II

16:00

Sputnik Almetievsk vs Mamonty Yugry

16:00

Metallurg Magnitogorsk vs Avangard Omsk

16:00

Traktor Chelyabinsk vs Barys Astana

16:00

Magura Cisnadiei W vs Zalau W

16:00

Leningradka W vs Luch Moscow W

16:00

McDonald / Norrie - Sharan / Sitak (ATP Antwerp)

16:30

Cacic / T. Draganja - Junaid / Pel (ATP Challenger Ismaning)

16:30

Seraphim - Humbert (ATP Challenger Ismaning)

16:30

Ostrava vs Pribram

16:30

Samrau-UGNTU Ufa W vs Uralochka-NTMK W

16:30

Lopez / Qureshi - Bolelli / Dodig (ATP Stockholm)

17:00

Mirnyi / Oswald - Mektic / Melzer (ATP Moscow)

17:00

Zadar vs Gorica

17:00

Telsiai vs Palanga

17:00

Khimik vs BC Kiev

17:00

Reaktor vs Tyumensky Legion

17:00

HK Orange 20 vs Detva

17:00

Zilina vs DVTK Jegesmedvek

17:00

ITF Men Harlingen

17:00

WCT Canad Inns Classic

17:00

TJ Sokol Sternberk W vs Prerov W

17:00

Barkom-Kazhani vs VNAU Vinnica

17:00

Al-Hazem vs Al Qadisiya

17:15

WCT Challenge Gatineau

17:15

A. Pavlyuchenkova - Kasatkina (WTA Moscow)

17:30

Lapko / Minella - Amanmuradova / Yashina (WTA Luxembourg)

17:30

Horizont Minsk W vs Horizont Minsk II W

17:30

Saldus W vs Liepajas SSS W

17:30

Gyergyoi vs Steaua Bucuresti

17:30

Al Wahda Mekka vs Al Feiha

17:35

Bilyi Bars vs HC Kryzhani Vovky

17:45

Goerges - Vekic (WTA Luxembourg)

18:00

Nogoom FC vs El Gounah

18:00

Levadia U21 vs Nomme Kalju U21

18:00

Russia vs Brazil

18:00

Ripensia Timisoara vs Universitatea Cluj

18:00

Zalakeramia vs Szedeak

18:00

Dinamo Odessa vs Cherkasky Mavpy

18:00

Baranavichy vs Lokomotiv Orsha

18:00

Belarus U20 vs Gomel

18:00

HK Brest vs Khimik-SKA Novopolotsk

18:00

HK Mogilev vs Belarus U18

18:00

Metallurg Zhlobin vs Dinamo-Molodechno

18:00

Vitebsk vs Bobruisk

18:00

Ringerike vs Stavanger

18:00

Lokomotiv Yaroslavl vs Admiral Vladivostok

18:00

Torpedo Nizhny Novgorod vs Jokerit

18:00

Dnipro Kherson vs Kremenchuk

18:00

ATP Challenger Calgary

18:00

Bourgue - Karlovic (ATP Challenger Calgary)

18:00

Choinski - Ruud (ATP Challenger Calgary)

18:00

Diez / Galarneau - Gonzales / Lammons (ATP Challenger Calgary)

18:00

Margaroli / Weissborn - Sonego / Vavassori (ATP Challenger Ismaning)

18:00

Menendez Maceiras - Schnur (ATP Challenger Calgary)

18:00

Quiroz - Ilkel (ATP Challenger Calgary)

18:00

Reese / Shamasdin - Martinez / Quiroz (ATP Challenger Calgary)

18:00

Reid / Smith - Gomez / Gonzalez (ATP Challenger Calgary)

18:00

Boxing Youth Olympic Games

18:00

VK Liberec W vs Olomouc W

18:00

Lipetsk W vs Tulitsa W

18:00

Jedinstvo vs Mladi Radnik

18:00

Spartak Komarno vs Slavia Svidnik

18:00

KP Brno B W vs Selmy Brno W

18:15

Isner - Klahn (ATP Stockholm)

18:30

Monfils - Tsonga (ATP Antwerp)

18:30

Siracusa vs Rende

18:30

Al Buqaa vs Al Salt

18:30

Nymburk vs Turi Svitavy

18:30

Frisk Asker vs Sparta Sarpsborg

18:30

Lillehammer vs Manglerud

18:30

Aq Bars Kazan vs Salavat Yulaev Ufa

18:30

SKA St. Petersburg vs Dynamo Moscow

18:30

Slovan Bratislava vs Amur Khabarovsk

18:30

Spartak Moscow vs Dynamo Riga

18:30

Vityaz Podolsk vs Neftekhimik Niznekamsk

18:30

Barrere - Krawietz (ATP Challenger Ismaning)

18:30

Latvia U18 vs Jurmalas

18:30

Rosengard W vs Slavia Prague W

19:00

Kyrgios - Basic (ATP Moscow)

19:00

Hvidovre vs Koge

19:00

CSKA Moscow vs Darussafaka

19:00

Helios Domzale vs KK Krka Novo Mesto

19:00

Valerenga vs Storhamar

19:00

Frolunda vs Lulea

19:00

Malmoe vs Brynas

19:00

Oerebro vs Farjestad BK

19:00

Skelleftea vs Djurgardens

19:00

Timra vs Rogle

19:00

Vaxjo Lakers vs HV71

19:00

Karate Youth Olympic Games

19:00

Bietigheim-Metterzimmern vs Minden

19:00

Stuttgart vs Hannover-Burgdorf

19:00

Savehof vs AIK

19:00

Tyumen W vs Impuls Volgodonsk W

19:00

Berlin Volleys vs Duren

19:10

Bouchard - Petkovic (WTA Luxembourg)

19:30

EHC Red Bull Munich vs Schwenninger

19:30

Bern vs Zurich

19:45

Edmund - Ramos (ATP Antwerp)

20:00

Gulbis - Shapovalov (ATP Stockholm)

20:00

Rayo Majadahonda vs Sporting Gijon

20:00

Buducnost vs Maccabi Tel Aviv

20:00

Panathinaikos vs Gran Canaria

20:00

Fassa vs Gherdeina

20:00

Vipiteno vs Asiago

20:00

Espoirs vs HC Kriens

20:00

TV Endingen vs Birsfelden

20:00

Nyiregyhaza W vs Vasas W

20:00

Lucchese vs Arzachena

20:30

Pontedera vs Gozzano

20:30

Braga vs Mid-Ulster/County Antrim

20:30

Triglav W vs Beroe W

20:30

Muotathal W vs Zug II W

20:30

Oudegem W vs Zoersel W

20:30

Avranches vs Stade Lavallois

20:45

Chambery Savoie vs St. Raphael

20:45

Kusnacht vs Pfadi Winterthur

20:45

Al Mokawloon Arab Contractors vs Wadi Degla

21:00

Almeria vs Reus Deportiu

21:00

Barcelona vs Bayern Munich

21:00

Grosuplje W vs Jezica W

21:00

IDK Gipuzkoa W vs Zaragoza W

21:00

Tresnjevka 2009 W vs Cinkarna Celje W

21:00

Grindavik vs Keflavik

21:15

KR Basket vs Thorl

21:15

Njardvik vs Valur

21:15

Tindastoll vs Haukar

21:15

Envigado vs Deportivo Pasto

23:00

Aguila vs Santa Tecla

23:00

Zamora vs Estudiantes Merida

00:00

Rimouski Oceanic vs Cape Breton Screaming Eagles

00:00

Deportive Cali vs America de Cali

01:00

Mississauga Steelheads vs North Bay Battalion

01:00

Ottawa 67s vs Niagara IceDogs

01:00

Acadie-Bathurst Titan vs Sherbrooke Phoenix

01:00

Val-d Or Foreurs vs Drummondville Voltigeurs

01:00

Colorado Avalanche vs New Jersey Devils

01:00

Philadelphia Flyers vs Columbus Blue Jackets

01:00

Pittsburgh Penguins vs Toronto Maple Leafs

01:00

Mexico U23 vs Peru U23

01:00

Barrie Colts vs Windsor Spitfires

01:05

Oshawa Generals vs Peterborough Petes

01:05

Georgia State Panthers vs Arkansas State

01:30

Quebec Remparts vs Chicoutimi Sagueneens

01:30

Detroit Red Wings vs Tampa Bay Lightning

01:30

Mogi vs Pinheiros

01:45

Quimsa vs Minas

01:45

Hispano Americano vs Obras Sanitarias

02:00

Penarol vs Weber Bahia Estudiantes

02:00

San Isidro vs Union

02:00

Chicago Bulls vs Philadelphia 76ers

02:00

Miami Heat vs Washington Wizards

02:00

Thetford Mines Isothermic vs Sorel-Tracy

02:00

Vancouver Canucks vs Winnipeg Jets

02:00

Sioux-City vs Fargo Force

02:05

Youngstown Phantoms vs Waterloo Black Hawks

02:05

Denver Broncos vs Arizona Cardinals

02:20

Atenas vs Ciclista Olimpico

02:30

Atenas CP vs Viedma

02:30

Del Progreso vs Centro Espanol

02:30

Obera vs San Martin

02:30

Arizona Coyotes vs Chicago Blackhawks

02:30

Millonarios vs Leones

03:00

Rionegro Aguilas vs Atletico Nacional

03:00

Olimpia vs Real de Minas

03:00

Real Salt Lake vs New England Revolution

03:00

Stanford vs Arizona State

03:00

Angeles vs Libertadores

03:00

Laguneros vs Lenadores

03:00

Boston Bruins vs Edmonton Oilers

03:00

MotoGP Japanese Grand Prix 2018

03:00

Guatemala U23 vs Nicaragua U23

03:00

Mineros de Caborca vs Fuerza Regia

03:30

Panteras vs Capitanes

04:00

Fast Breyk de Cali vs Paschoalotto/Bauru

04:00

Guadalupe vs Saprissa

04:05

LA Lakers vs Portland Trail Blazers

04:30

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks

04:30

New York Islanders vs Los Angeles Kings

04:30

Chung - Gunneswaran (ATP Challenger Ningbo)

05:00

Durasovic - Kecmanovic (ATP Challenger Ningbo)

05:00

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK