http://kariera.mk
laci-ne-avantazh-ndaj-tiranes-ne-45-minutat-e-para

Gazeta Telegraf

Laçi në avantazh ndaj Tiranës në 45 minutat e para

i ri - Gazeta Telegraf

Laçi e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë 2-0 pjesën e parë ndaj Tiranës. Skuadra e Besnik Prengës ka dominuar...

hannover-bayern-munich-realizohet-goli-i-pare

Infokusi

Hannover – Bayern Munich, realizohet goli i parë

i ri - Infokusi

Bayern Munich është mysafir i Hannoverit në ndeshjen e xhiros së 15-të në Bundesligën gjermane, shkuan Gazeta inFokus....

city-shkaterron-evertonin-dhe-merr-perkohesisht-kreun-ne-premier-league

Koha Jone

City shkatërron Evertonin dhe merr përkohësisht kreun në Premier League

i ri - Koha Jone

Manchester City ka rimarrë përkohësisht kreun e renditjes së Premier League pas fitores 3-1 ndaj Everton-it.  Ndeshja...

man-city-3-1-everton-notat-e-lojtareve

Arbresh

Man City 3:1 Everton, notat e lojtarëve

i ri - Arbresh

Manchester City i është kthyer fitoreve pasditen e sotme (e shtunë) duke e mposhtur Evertonin. Kampioni në fuqi...

video-ky-gol-spektakolar-i-jurgen-klopp-eshte-shenuar-21-vite-me-pare

Telesport

Video / Ky gol spektakolar i Jurgen Klopp është shënuar 21 vite më parë

para 10 minutave - Telesport

Video e një goli fantastik të Jurgen Klopp kur ai luante te Mainz është zbuluar. Trajneri aktual i Liverpool ka...

vllaznia-ben-vetevrasje-ne-shtepi-camara-e-shtang-me-nje-perle

Telesport

Vllaznia bën “vetëvrasje” në shtëpi, Camara e shtang me një perlë

para 10 minutave - Telesport

Vllaznia barazon në shtëpi, në ndeshjen e javës së 13-të të Kategorisë së Parë, duke bërë një hap fals para tifozëve...

e-pabesushme-vllaznise-i-vjedhin-fitoren-beselidhja-ben-suprizen-ne-shkoder

Newsport

E PABESUSHME/ VLLAZNISË i “vjedhin” fitoren, BESËLIDHJA bën suprizën në Shkodër

para 15 minutave - Newsport

Vllaznisë i ka shpëtuar fitorja në momentet e fundit ndaj Besëlidhjes duke marrë vetëm një pikë (rezultati 1-1)....

city-fiton-ndaj-evertonit-merr-kreun-e-tabeles-perkohesisht

Gazeta Express

City fiton ndaj Evertonit, merr kreun e tabelës përkohësisht

para 20 minutave - Gazeta Express

Manchester City ka shënuar fitore ndaj Evertonit me rezultatin 3-1 në kuadër të xhiros së 17-të në Premierligë...

euroleague-surprizon-bayern-munich-nuk-zhgenjen-panathinaikos

SuperSport

Euroleague, surprizon Bayern Munich, nuk zhgënjen Panathinaikos!

para 4 orë - SuperSport

Bayern  Munich shkakton surprizë në Euroleague, duke mposhtur 88-84 në shtëpi Zalgiris Kaunas. Vendasit zhvilluan...

nba-portland-thyen-toronton-nuk-falin-golden-state-dhe-denver

SuperSport

NBA, Portland “thyen” Toronton, nuk falin Golden State dhe Denver

para 5 orë - SuperSport

Një super Portland mundi 128-122 Toronto Raptors, në një sfidë ku Trail Blazers zhvilluan një lojë të shkëlqyer...

sh-b-tirana-triumfon-ne-shkoder-studenti-fiton-vetem-me-elbasanin

Telesport

Sh.B.Tirana triumfon në Shkodër, Studenti fiton vetëm me Elbasanin

para 20 orë - Telesport

Ka nisur sot java e 10-të dhe e fundit e sezonit të rregullt në Kampionatin Kombëtar të Basketbollit për femra,...

dirk-nowitzki-mposht-kobe-bryant-shkruan-historine-e-nba-se

Telesport

Dirk Nowitzki mposht Kobe Bryant, shkruan historinë e NBA-së

para 22 orë - Telesport

Në ndeshjen që ekipi i Dallas Mavericks luajti dhe humbi sot ndaj Phoenix (99-89), basketbollisti gjerman Dirk...

maradona-mbetet-ne-rruge-ja-cfare-i-ka-bere-e-dashura-e-tij

Infokusi

Maradona mbetet në rrugë, ja çfarë i ka bërë e dashura e tij

i ri - Infokusi

Diego Maradona dhe Rosa Oliva më herët patën paralajmëruar fejesë, por më vonë,biondja argjentinase befasoi në...

live-dy-gola-nga-skuadra-e-tiranes-njerin-e-anulon-arbitri

Newsport

LIVE/ Dy gola nga skuadra e Tiranës, njërin e anulon arbitri

i ri - Newsport

Laçi – Tirana 2-0 Laçi: Selmani, Sefgjinaj, Mersinaj, Gjoni, Fangaj, Eller, Xhixha, Lushkja, Jonuzi, Berisha, Shtubina...

deshtimi-milani-po-mendon-per-arsene-wenger

Java News

Dështimi/Milani po mendon për Arsene Wenger

i ri - Java News

Trajneri i Milanit, Genaro Gatuzo mori përgjegjësitë për humbjen e skuadrës që ai drejton kundër Olimpiakosit,...

nje-grup-tifozesh-vip-te-interit-planifikojne-te-blejne-aksionet-e-erick-thohirit

InfoMagazin

Një grup tifozësh VIP të Interit planifikojnë të blejnë aksionet e Erick Thohirit

i ri - InfoMagazin

Një grup i tifozëve VIP të Interit që përkrahin pronarët e rinj Suning, duan që të ndihmojnë dhe ta çojnë tifozerinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK