http://kariera.mk

Njerëzit kokëfortë jetojnë më gjatë

më 12.2017 - Opinion

Sipas një studimi të ri realizuar së fundmi, ka rezultuar se njerëzit të cilët jetojnë gjatë kanë diçka të përbashkët në karakterin e tyre dhe është kokëfortësia. Studiuesit kanë analizuar stilin e jetesës...

Nëse jeni kokëfortë mund të jetoni më gjatë

më 12.2017 - Koha.net

Pozitivizmi, kokëfortësia dhe puna me ndërgjegje mund të jenë çelës për të jetuar në gjatë, tregon një studim i fundit. Studiuesit ekzaminuan shëndetin mental dhe fizik të një grupi italianësh të moshës...

Lajm i mirë për njerëzit kokëfortë

më 12.2017 - RTV 21

Pozitivizmi, kokëfortësia dhe puna me ndërgjegje mund të jenë çelës për të jetuar më gjatë, tregon një studim i fundit Studiuesit ekzaminuan shëndetin mental dhe fizik të një grupi italianësh të moshës...

Nëse jeni kokëfortë mund të jetoni më gjatë

më 12.2017 - Tetova Sot

Pozitivizmi, kokëfortësia dhe puna me ndërgjegje mund të jenë çelës për të jetuar në gjatë, tregon një studim i fundit. Studiuesit ekzaminuan shëndetin mental dhe fizik të një grupi italianësh të moshës...

Nëse jeni kokëfortë mund të jetoni më gjatë

më 12.2017 - Antpress

Pozitivizmi, kokëfortësia dhe puna me ndërgjegje mund të jenë çelës për të jetuar në gjatë, tregon një studim i fundit. Studiuesit ekzaminuan shëndetin mental dhe fizik të një grupi italianësh të moshës...

Nëse jeni kokëfortë mund të jetoni më gjatë

më 12.2017 - KosovaPress

Studiuesit ekzaminuan shëndetin mental dhe fizik të një grupi italianësh të moshës ndërmjet 90 dhe 101-vjeç dhe zbuluan se shumica prej tyre kishin psikologji të njëjtë. Studimi është publikuar në revistën...

Seks-bomba e dikurshme, ja si duket sot

më 12.2017 - KosovaPress

Ajo ishte shumë e adhuruar nga meshkujt për shkak të atributeve të saja dhe bukurisë së madhe. Por, këngëtarja e njohur nga hiti “Touch me”, sot duket krejt ndryshe. Biondina atraktive një kohë ka punuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK