http://kariera.mk

Mustafa i ofron punë Shpend Ahmetit: Zëdhënës i Abrashit

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës, Ahmeti...

Shpend Ahmeti i kundërpërgjigjet Isa Mustafës!

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari aktual i Prishtinës, Shpend Ahmetit ka reaguar pas deklaratave të liderit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se kandidatit të VV-së, pas 22 tetorit ia oforon postin e zëdhënësit të Arban Abrashit,...

Mustafa ia ofron një punë Shpend Ahmetit: Zëdhënës i Abrashit

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka i ka ofruar një punë Shpend – atë të zëdhënësit të Arban Abrashit, kur ky i fundit të bëhet kryetar. Mustafa, me ironi, ka shkruar në Facebook...

Zyrtari i VV-së reagon pas deklaratës së Mustafës: VV penicilin për ty, mos e merr në qafë edhe Arbanin

para 11 muajve - GazetaBlic

Shefi i Shtabit Zgjedhor të VV-së për Prishtinën, Ylli Hoxha ka reaguar pas deklaratës ironizuese të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa ndaj Shpend Ahmetit, për të cilën tha se do ta ketë postin e zëdhënësit...

Ahmeti-Mustafës: Pse po fshihesh?

para 11 muajve - Indeks online

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës, pasi ky i fundit e kritikoi në një status në “Facebook”. “Isa Mustafa ne 2013 ka pas thënë që i fiton zgjedhjet...

“Arban Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës”

para 11 muajve - Lajmi.net

​ Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës,...

Isa Mustafa ia ofron një punë Shpend Ahmetit

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës,...

Mustafa: Arban Abrashi kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti zëdhënës

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka akzuar PDK-në, duke thënë se pikërisht kjo e fundit ishte bërë aleate me VV-në për ta mposhtur LDK-në ne balotazhin në Prishtinë, transmeton Gazeta Blic. “PDK-së i dështoi...

Mustafa i premton Ahmetit punë në qeverisjen e Abrashit

para 11 muajve - Koha.net

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës, Ahmeti...

Isa Mustafa ia jep një ofertë interesante Shpend Ahmetit! A do t’i pëlqej kjo Arban Abrashit?

para 11 muajve - Indeks online

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka dhënë një propozim interesant për kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahemtin. Këtë të fundit ai ka propozuar që ta bëjë zëdhënës në komunën e Prishtinës....

Shpend Ahmeti rreptë ndaj Isa Mustafës: Dil, mos u fsheh

para 11 muajve - Tetova1

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës, pasi ky i fundit e kritikoi në një status në “Facebook”. “Isa Mustafa ne 2013 ka pas thënë që i fiton zgjedhjet...

Mustafa i ofron punë Shpend Ahmetit: Zëdhënës i Abrashit

para 11 muajve - Almakos

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës, Ahmeti...

Ahmeti-Mustafës: Pse po fshihesh?

para 11 muajve - Arbresh

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës, pasi ky i fundit e kritikoi në një status në “Facebook”. “Isa Mustafa ne 2013 ka pas thënë që i fiton zgjedhjet...

Ahmeti i përgjigjet Mustafa: Do të ja tregoj vendin më 22 tetor

para 11 muajve - Sovrani

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është përgjigjur Isa Mustafës, i cili ka thënë se Arban Abrashi do të zgjidhet kryetar i kryeqytetit, kurse Ahmetit do ja lënë pozitën e zëdhënësit të komunës. Ahmeti...

Shpend Ahmeti rreptë ndaj Isa Mustafës: Dil, mos u fsheh

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës, pasi ky i fundit e kritikoi në një status në “Facebook”. “Isa Mustafa ne 2013 ka pas thënë që i fiton zgjedhjet...

Zyrtari i VV-së reagon pas deklaratës së Mustafës: VV penicilin për ty, mos e merr në qafë edhe Arbanin

para 11 muajve - Periskopi

Shefi i Shtabit Zgjedhor të VV-së për Prishtinën, Ylli Hoxha ka reaguar pas deklaratës ironizuese të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa ndaj Shpend Ahmetit, për të cilën tha se do ta ketë postin e zëdhënësit...

“Arban Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës”

para 11 muajve - Bota Press

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës, Ahmeti...

Isa Mustafa tallet me Shpend Ahmetin, ndaj të cilit kishte humbur zgjedhjet

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka akuzuar PDK-në, duke thënë se pikërisht kjo e fundit ishte bërë aleate me VV-në për ta mposhtur LDK-në ne balotazhin në Prishtinë. “PDK-së i dështoi Vetëvendosja në Prishtinë,...

Mustafa ia ofron një punë Shpend Ahmetit

para 11 muajve - Insajderi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka premtuar një vend pune kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetit, pasi që “Arban Abrashi i LDK-së të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit”. Sipas Mustafës, Ahmeti...

Mustafa i premton këtë vend pune Ahmetit pas fitores së Abrashit

para 11 muajve - Sovrani

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka ofruar sipas tij një zgjidhje kryetarit të tanishëm të Prishtinës, Shpend Ahmetit pas zgjedhjeve të 22 tetorit. Sipas Mustafës, Ahmeti do të mund të bëhet zëdhënës i...

Arban Abrashi kishte punësuar rejën e Isa Mustafës

para 12 muajve - Periskopi

Kandidati i LDK-së për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arban Abrashi konsiderohet si një prej kandidatëve më serioz për ta sfiduar kryetarin aktual të Prishtinës në zgjedhjet e 22 tetorit. Nga LDK-ja,...

Zyrtari i LDK-së “godet” keq Shpend Ahmetin

para 12 muajve - GazetaBlic

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social ‘Facebook’, ka ironizuar me kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmetin, rreth kërkesës që...

Hoti: Shpendi mund t’i gjejë në komunë dokumentet për ndërtimin e shkollës “Emin Duraku”

para 12 muajve - Gazeta Express

Për katër vjet të qeverisjes së Shpend Ahmetit në Prishtinë nuk u ndërtua asnjë shkollë. Deri këtu nuk u vu asgjë në diskutim në debatin e djeshëm për kryeqytetin. Shpendi pajtohej me këtë. Zhurma filloi...

Ja kaq din kryetari i Prishtinës për Komunën tē cilën e udhëheq

para 12 muajve - Bota Press

Nuk pati asnjë informatë që ishte rindërtuar shkolla e parë shqipe ,,Emin Duraku,, Prishtinë. Qytetarë të nderuar a jeni të sigurtë që doni ta rivotoni Shpend Ahmetin për kryetar të Prishtinës? Vlerësojeni...

Plani i Abrashit për punësim dhe arsimin

para 12 muajve - Klan Kosova

Sa i përket fushës së arsimit Arban Abrashi ka premtuar ndërtimin e shtatë shkollave për të vazhduar me mësimin tërëditor dhe shujta të nxehta. Abrashi ka thënë që ka buxhet për ndërtimin e këtyre shkollave...

Shpend Ahmeti gënjeu publikisht - Fakte se shkolla “Emin Duraku” u ndërtua në vitin 2012

para 12 muajve - Gazeta Express

Shpend Ahmeti gënjeu publikisht kur tha se rindërtimi i shkollës fillore ‘Emin Duraku’ nuk u bënë mandatin e Isa Mustafës. Gjatë një debati televiziv zgjedhor në Klan Kosova Arban Abrashi i LDK’së tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK