http://kariera.mk

Ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen para tij!

para 11 muajve - Syri

Çfarëdo që të thoni ju, hulumtimi ka dhënë këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo do të jetë...

EKSKLUZIVE/ Berisha: E pavërtetë ajo që thuhet për Gridën, ja çfarë ndodhi

para 11 muajve - Albeu

Nga Ervin Shkulaku Siç pritej edhe në seancën e sotme plenare të Kuvendit të Shqipërisë ndodhën përplasje të ashpëra ndërmjet Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste. Madje PD-ja ka kërkuar edhe përjashtimin...

Besoni apo jo, ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen

para 11 muajve - InfoShqip

Çka do që të kishit thënë ju, hulumtimi e ka treguar këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo...

Sali Berisha ‘shkarkon’ Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Syri

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Prapaskena, Sali Berisha ‘shkarkon’ Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Syri

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Debatet në Kuvend, Berisha injoron rëndë Grida Dumën

para 11 muajve - Albeu

Mesa duket thashethemet se ish kryeministri i Shqipërisë nuk e pëlqen bukuroshen zëdhënëse të PD-së, Grida Dumën, janë të vërteta. Debatet sot në Kuvend nxitën edhe reagime te demokratët. Pak pasi Balla...

Prapaskena, Sali Berisha “shkarkon” Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 12 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të...

Prapaskena, Sali Berisha “shkarkon” Gridën si zëdhënëse

para 12 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të...

PRAPASKENAT/ Sali Berisha “shkarkon” Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Gazeta Tema

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Sali Berisha “shkarkon” Grida Dumën si zëdhënëse

para 12 muajve - Koha Jone

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Ky është tipi i mashkullit para të cilit dorëzohen të gjitha femrat

para 11 muajve - Periskopi

Çka do që të kishit thënë ju, hulumtimi e ka treguar këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo...

Prapaskena, Sali Berisha ‘shkarkon’ Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Tetova Sot

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Berisha refuzon daljen e Dumës për mediat, Basha detyrohet që…

para 12 muajve - Java News

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Sali Berisha ‘shkarkon’ Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Gazeta Liria

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Besoni apo jo: Ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen!

para 12 muajve - Infokusi

Çka do që të kishit thënë ju, hulumtimi e ka treguar këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo...

Besoni apo jo: Ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen!

para 12 muajve - Telegrafi

Çka do që të kishit thënë ju, hulumtimi e ka treguar këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo...

Sali Berisha “shkarkon” Gridën si zëdhënëse të grupit të PD

para 11 muajve - Lajme.al

Të ngujuar në sallën e seancave plenare, demokratët u informuan në kohë reale për çdo lëvizje nga kundërshtari politik. Dalja për media e Taulant Ballës, që mohonte përdorimin e fjalorit fyes të Edi Ramës...

Besoni apo jo: Ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen!

para 12 muajve - Infokusi

Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo do të jetë e dëshirueshme një gjë …që në trup të ketë ndonjë tatuazh...

Besoni apo jo: Ky është tipi i mashkullit para të cilit të gjitha femrat dorëzohen!

para 12 muajve - Almakos

Çka do që të kishit thënë ju, hulumtimi e ka treguar këtë rezultat. Nuk është e thënë të jetë shtatgjatë, nuk është e thënë të flasë tri gjuhë të huaja, nuk është e thënë të jetë bir milioneri, mirëpo...

Jashari: Skenderaj do t’i japë shembull Prishtinës dhe Tiranës për qeverisje të mirë

para 12 muajve - Koha.net

Komuna e Prishtinës dhe Tiranës do të kenë mundësi të marrin modelin e komunës së Skenderajt për qeverisje të mirë. Këtë e garantoi kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari sot gjatë...

Jashari: Llogaridhënia dhe transparenca me aplikacion digjital

para 12 muajve - Telegrafi

Kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari sot ka mbajtur një konferencë për medie, ku tregoi për një donacion në vlerë 100 mijë euro që do t’i shërbejë komunës të cilët pretendon ta...

Jashari: Donacioni prej 100 mijë eurosh ndihmon në transparencën komunale

para 12 muajve - Koha.net

Kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, sot ka mbajtur një konferencë për medie, ku tregoi për një donacion në vlerë 100 mijë euro që do t’i shërbejë komunës të cilët pretendon ta...

Jashari: Llogaridhënia dhe transparenca me aplikacion digjital

para 12 muajve - Almakos

Kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari sot ka mbajtur një konferencë për medie, ku tregoi për një donacion në vlerë 100 mijë euro që do t’i shërbejë komunës të cilët pretendon ta...

Jashari: Skenderaj do t’i japë shembull Prishtinës dhe Tiranës për qeverisje të mirë

para 12 muajve - KosovaPress

Ky projekt i zotuar për këtë komunë është donacion në vlerë prej 100 mijë eurosh nga kompania “CEGIS” nga Prishtina që ka për qëllim shërbimin për transparencën dhe llogaridhënien komunale në Skenderaj,...

Jashari: Skenderaj do t’i japë shembull Prishtinës dhe Tiranës për qeverisje të mirë

para 12 muajve - Gazeta e re

Komuna e Prishtinës dhe Tiranës do të kenë mundësi të marrin modelin e komunës së Skenderajt për qeverisje të mirë. Këtë e garantoi kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari sot gjatë...

Jashari: Llogaridhënia dhe transparenca me aplikacion digjital

para 12 muajve - Gazeta e re

Kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari sot ka mbajtur një konferencë për medie, ku tregoi për një donacion në vlerë 100 mijë euro që do t’i shërbejë komunës të cilët pretendon ta...

Jashari: Llogaridhënia dhe transparenca me aplikacion digjital

para 12 muajve - KosovaPress

Ai bëri me dije  se ky donacion do të shërbej për transparencën dhe llogaridhënien komunale në Skenderaj, ku do të kenë qasje qytetarët me një aplikacion digjital. “Sot jemi mbledhur për ta dhënë një lajm...

Lajm i keq, ndërpriten aplikimet për Lotarinë Amerikane?

para 12 muajve - Almakos

Bllokohet aplikimi për Lotarinë Amerikane. Serveri ka lënë në baltë gjithë të interesuarit që janë dyndur në faqen www.dvlottery.state.gov , për të aplikuar për një mundësi drejt tokës së premtuar. Nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK