http://kariera.mk

“Bomba” e gazetarit: Kur u arrestua i forti në Durrës, shkuan persona me imunitet

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Në emisionin “Opinion”, ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën, dhe ekziston mundësia...

Artan Hoxha trondit: Persona me imunitet erdhën kur u arrestua i fort i ?Shijakut?

para 11 muajve - Albeu

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur në emisionin “Opinion”, për të arrestuarin Durim Keçi , i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai ka rrwfyer se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësia...

Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 11 muajve - Koha Jone

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

‘Bomba’ e gazetarit: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua i ‘forti’ në Durrës

para 11 muajve - Mapo

Gazetari Artan Hoxha në emisionin “Opinion”, ka folur për të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësi e mosekstradimit...

Bomba e gazetarit: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 11 muajve - Opinion

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Hoxha: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 11 muajve - Syri

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Basha i nxjerr foton: Ky është krimineli që përdori Rama për të fituar zgjedhjet (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

Denoncimi i fortë i Bashës: Rama përdori këtë kriminel të kërkuar nga Interpoli për të fituar zgjedhjet Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ditën e sotme i ftuar në...

Kush u shqetësua për Durim Keçin? Gazetari: Persona me imunitet u paraqitën në komisariat

para 11 muajve - Gazeta Express

I cilësuar nga media italiane si bos i drogës dhe një person i cili ka kërcënuar publikisht dhe prokurët e antimafias italiane, Durim Keçi i është rikthyer vëmendjes politike dhe mediatike fill pas publikimit...

VideoDenoncimi/ Basha tregon arsyen themelore pse Rama nuk arreston ‘mafiozët’ e Durrësit

para 11 muajve - Opinion

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes levave që zotëron në Policinë e Shtetit, nuk vendos të dhënat e shumë personave me precedent penal në sistem, duke bërë të munduar mosarrestimin e tyre nga Interpoli....

Akzua në TV KLAN. Basha dhe Kryemadhi: Rama lidhur me bandat

para 11 muajve - Koha Jone

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur me emra duke akuzuar kryeministrin Rama se po përdor emra të botës së krimit për të mbajtur pushtetin. Sipas Bashës, ngjarja e Lushnjës ka lënë në hije...

Bomba e gazetarit: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 11 muajve - Syri

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet

para 11 muajve - Albeu

Lulzim Basha ,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Rama . Ai ka zbuluar me emër dhe foto, një kriminel që sipas tij kërkohet nga Interpoli,...

EMRI/ ‘Sa të jetë Rama KM, nuk ka bir …’, Basha tregon lidhjen e Ramës me kriminelin e kërkuar nga Interpoli

para 11 muajve - Syri

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ditën e sotme ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një lidhje me emisionin “Opinion”, ai ka zbuluar disa foto të Durim Keçit me ministrin...

Basha: Ja kriminelët që lidhen me Ramën/ Emri

para 11 muajve - Mapo

Kreu i PD-së në një lidhje për “Opinion”, është shprehur se i arrestuari një ditë më parë Durim Keçi  ka lidhje me Ramën. Ai është shprehur se ai e ka ndihmuar Ramën për të fituar zgjedhjet në Durrës....

Basha: Rama i tha trafikantit shijakas s'do ekstradohesh në Itali

para 11 muajve - Shqiptarja

“Nuk ka bir nëne të të ekstradojë në Itali”. Ky ka qenë premtimi, sipas kryetarit të PD, Lulzim Basha, që kryeministri Edi Rama i ka bërë një personi nga Shijaku të kërkuar nga drejtësia italiane për shfrytëzim...

Basha: Peshku i madh i krimit është vetë Edi Rama

para 11 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama nuk ka mundësinë për të luftuar krimin në vend, pavarësisht ngjarjeve tragjike që kanë ndodhur gjatë këtyre muajve. Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha sonte se Edi Rama nuk e lufton dot...

Denoncimi i Bashës: Si e mbrojti Rama të ‘fortin’ nga Shijaku

para 11 muajve - Opinion

Kreu i PD-së në një lidhje për “Opinion”, është shprehur se i arrestuari një ditë më parë Durim Keçi  ka lidhje me Ramën. Ai është shprehur se ai e ka ndihmuar Ramën për të fituar zgjedhjet në Durrës....

“Bomba” e Bashës: Rama i thoshte bosit të drogës, “s'ka bir ku*** që të ekstradojë ty"

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

“Bomba” e Bashës: Rama i thoshte bosit të drogës, “s’ka bir ku*** që të ekstradojë ty”

para 11 muajve - Tetova Sot

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

Basha “plas bombën” LIVE: Ja krimineli, që Rama e hoqi nga sistemi i Interpolit

para 11 muajve - Java News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën...

Basha: Rama i thoshte bosit të drogës, “s’ka bir ku*** që të ekstradojë ty”

para 11 muajve - Lajme.al

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

Basha: Rama i thoshte bosit të drogës, “s'ka bir ku*** që të ekstradojë ty"

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët më të fuqishëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK