http://kariera.mk

Vendet sekrete që Google Maps nuk na i tregon

para 11 muajve - InfoShqip

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 11 muajve - Arbresh

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet që nuk na i tregon Google Maps

para 11 muajve - Insajderi

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Zhurnal

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Top Channel

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - GazetaBlic

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Telegrafi

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Klan Kosova

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Shenja

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Indeks online

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Infokusi

është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant për të parë...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Almakos

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Kjo është zona sekrete të cilën nuk e tregon Google Maps

para 12 muajve - Sovrani

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

FOTOT/ Vendet më sekrete të planetit që Google Maps i fsheh

para 12 muajve - Java News

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Infokusi

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Tetova Sot

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

Ka disa vende sekrete që nuk na i tregon Google Maps

para 12 muajve - Gazeta e re

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’i shihni përmes satelitit. Por është mjaft interesant...

51-vjeçari nga Shkupi tenton të vrasë anëtarët e familjes me sëpatë

para 12 muajve - Ina

MPB ka njoftuar se një 51-vjeçar me inicialet A.D. gjatë ditës së djeshme ka kërcënuar me sëpatë anëtarët e familjes së tij. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov”...

51 vjeçari sulmon me sëpatë një familje

para 12 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së djeshme, 51 vjeçari me inicialet A.D. i është kërcënuar me sëpatë një familje tre anëtarëshe, informojnë nga MPB, transmeton Express. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në...

Shkup, një pijanec është përpjekur ta lëndojë një familje me sëpatë

para 12 muajve - Portalb

51 vjeçari A.D. dje me sëpatë i është kërcënuar një familje tre anëtarëshe, informojnë nga MPB, njofton Portalb.mk . Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov” A.D. (51)...

Shkup, një pijanec është përpjekur ta lëndojë tërë familjen me sëpatë

para 12 muajve - Portalb

51 vjeçari A.D. dje me sëpatë i është kërcënuar një familje tre anëtarëshe, informojnë nga MPB, njofton Portalb.mk . Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov” A.D. (51)...

51-vjeçari nga Shkupi tenton të vrasë anëtarët e familjes me sëpatë

para 12 muajve - Indeks online

MPB ka njoftuar se një 51-vjeçar me inicialet A.D. gjatë ditës së djeshme ka kërcënuar me sëpatë anëtarët e familjes së tij. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov”...

51-vjeçari nga Shkupi tenton të vrasë anëtarët e familjes me sëpatë

para 12 muajve - Albeu

MPB ka njoftuar se një 51-vjeçar me inicialet A.D. gjatë ditës së djeshme ka kërcënuar me sëpatë anëtarët e familjes së tij. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov”...

I dehur dhe me sëpatë ka kërcënuar një familje tre anëtarësh

para 12 muajve - Almakos

Gjatë ditës së djeshme, 51-vjeçari A.D ka kërcënuar një familje tre anëtarësh, informojnë nga MPB. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05 në Shkup në rrugën “Jordan Mijallkov”, A.D (51) nga Shkupi me sëpatë...

I dehur dhe me sëpatë ka kërcënuar një familje tre anëtarësh

para 12 muajve - Shenja

Gjatë ditës së djeshme, 51-vje¬çari A.D ka kërcënuar një familje tre anëtarësh, informojnë nga MPB. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05 në Shkup në rrugën “Jordan Mijallkov”, A.D (51) nga Shkupi me sëpatë...

Shkup, një pijanec është përpjekur ta lëndojë një familje me sëpatë

para 12 muajve - Lajm

51 vjeçari A.D. dje me sëpatë i është kërcënuar një familje tre anëtarëshe, informojnë nga MPB, njofton Portalb.mk. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov” A.D. (51)...

I dehuri tenton të sulmojë me sëpatë një familje 3 anëtarëshe

para 12 muajve - Almakos

Një 51 vjeçari me inicialet A.D. gjatë ditës së djeshme i është kërcënuar  me sëpatë një familje tre anëtarëshe, informojnë nga MPB. Sipas policisë, dje rreth orës 18:05, në Shkup, në rrugën “Jordan Mijallkov”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK