http://kariera.mk

FOTO/ Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', shikoni çfarë bën për Bes Kallakun

para 11 muajve - Syri

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar. Vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar. Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video...

Xhensila ?nusja? ideale për shtëpi, e kush e dinte? (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Padyshim që Xhensila dhe Besi janë një nga ciftet më të dashura për publikun sidomos pasi organizuan dhe ndanë me publikun castet më të bukura nda dasma e tyre. Por deri më tani askush nuk e dinte se Xhensila...

Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', ja çfarë bën për Besin

para 12 muajve - Gazeta Express

Ata janë nja nga çiftet më të njohur dhe më të përfolur të momentit. Bëhet fjalë për të sapo martuartit Xhensila dhe Bes Kallaku. Pasi bënë të gjthithë të flasin për dasmat e tyre madhështore dhe pushimet...

Xhensila, nuse për shtëpi

para 12 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar. Vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar. Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video...

Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi

para 12 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar. Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet, shkruan lajmi.net Por,...

Xhensila një nuse e zonja në kuzhinë

para 12 muajve - RTV 21

E dëshmon vet këngëtarja! Xhensila Myrtezaj është njëra ndër nuset më të reja në estradën shqiptare. Përveç se është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku, ajo po del të jetë e zonja edhe në kuzhinë,...

Pas martesës Besniku gati diqka tjetër

para 11 muajve - AlbPortali

Para pak ditësh këngëtari i njohur i grupit NRG Band, Besnik Qaka i dha fund beqarisë. Loading... Ai dhe bashkëshortja e tij Lolita nuk kanë bërë muaj mjalti. Këto ditët pas martesës Besniku duket se i...

Pas martesës Besniku gati diqka tjetër

para 11 muajve - 10minuta

Para pak ditësh këngëtari i njohur i grupit NRG Band, Besnik Qaka i dha fund beqarisë. Ai dhe bashkëshortja e tij Lolita nuk kanë bërë muaj mjalti. Këto ditët pas martesës Besniku duket se i ka rezervuar...

Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi

para 11 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar. Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet. Por, kjo vëmendje nuk...

Xhensila Myrtezaj ‘nuse për shtëpi’, ja çfarë bën për Besin

para 11 muajve - Bota Press

Ata janë nja nga çiftet më të njohur dhe më të përfolur të momentit. Bëhet fjalë për të sapo martuartit Xhensila dhe Bes Kallaku. Pasi bënë të gjthithë të flasin për dasmat e tyre madhështore dhe pushimet...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve,...

Pak ditë pas dasmës Besniku i kthehet ‘dashnisë’ së parë

para 12 muajve - Lajmi.net

Këngëtari i njohur, Besnik Qaka nga grupi NRG Band si duket është duke u angazhuar për një projekt të ri muzikor. Këtë e dëshmon fotografia e publikuar nga vetë ai në Instastory ku shihet se ia ka mësyrë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - Gazeta Express

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 12 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer normalitetit, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 12 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer punës, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin e projektit...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 12 muajve - Telegrafi

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Besnik...

Cilat janë planet e Besnikut pas martesës?!

para 12 muajve - 10minuta

Një ndër të famshmit që i dha fund beqarisë para disa ditëve, ishte edhe anëtari i njohur i grupit "NRG Band", Besnik Qaka. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - Infokusi

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - Sovrani

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Labi filloi përgatitjet e dasmës, kjo është surpriza

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Labi vetëm sa filloi përgatitjet e dasmës së tij. E ka marrë seriozisht që dasma e tij të jetë sfiduese e dasmave më me zë të kësaj vere, kështu që ai ka angazhuar edhe ekipe për ta dekoruar...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 12 muajve - Arbresh

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 12 muajve - Almakos

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Pas gjithë...

Fotoja e fundit e bashkëshortes së ardhshme të Labit na bën të mendojmë se është shtatzënë

para 12 muajve - Medial

Ata do të lidhin në martesë lidhjen e tyre të dashurisë, më 15 tetor. Moderatori i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij, kanë vendosur që këtë vit t’i japin fund beqarisë. Po flasim për Labinot Gashin dhe...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 12 muajve - GazetaBlic

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Qëndresa shtatëzënë?

para 12 muajve - 10minuta

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi me Qëndresën. Padyshim do të jetë një nga dasmat më të përfolura. Një festë suprizë pas natës së beqarisë i kanë bërë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - Telegrafi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Ja pse po martohet Labi, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - OraInfo

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 12 muajve - Infokusi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Nuk do ta besoni se cilën këngëtare e ka zgjedhur Labi për dasmën e tij

para 12 muajve - OraInfo

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

Qendresa shtatzënë?

para 12 muajve - GazetaBlic

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Qendresa shtatzënë?

para 12 muajve - Gazeta Express

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot...

Një festë e dytë beqarie për Qëndresën, një befasi e tillë nga shoqëria e saj

para 12 muajve - OraInfo

Qëndresa u befasua nga një surprizë e përgatitur nga shoqëria e saj në një vend që iu zbukurua vetëm për të, përcjell ORAinfo. Një festë e tillë e organizuar enkas për të, Qëndresa nuk mund të mos e ndajë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - Tetova1

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - Almakos

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - Arbresh

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Qendresa shtatzënë?

para 12 muajve - Lajm

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 12 muajve - Bota Press

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 12 muajve - GazetaBlic

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

E fejuara e Labit shtatzënë?

para 12 muajve - Periskopi

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi.e moderator I njohur Labinot...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 12 muajve - Tetova Sot

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet...

Xhensila publikon fotografi të tjera nga fotosesioni i fundit

para 12 muajve - RTV 21

Imazhe të reja dhe të bukura nga Xhensila Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është njëra ndër nuset me të reja në estradë. Dasma që mbajti muajin e kaluar u bë njërat ndër më të...

Festa e dytë e beqarisë e të fejuarës së Labit , ja çfarë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme

para 12 muajve - Blitz

Më datën 15 tetor një tjetër çift i njohur i showbiz-it shqiptar, Labinot Gashi dhe Qndres Bajrami do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Ashtu siç e do zakoni edhe Qëndresa ka festuar...

Qëndresa publikon pamje nga festa e saj, një nuse kaq e bukur

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Qëndresa e Labit duket të jetë nusja më e lumtur që ka një shoqëri të tillë, e cila nuk po i ndal surprizat ndaj saj, përcjell ORAinfo.Mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar festën e beqarisë të organizuar...

Xhensila Myrtezaj “tronditë” me fotografitë e saj të fundit

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Pas pluhurit që ngriti dasma e saj me Bes Kallakun, ajo prapë ka vendosur që të mos u lëshoj rend të tjerëve për diskutim. Xhensila vazhdon të postojë fotografi dhe paralajmëroj evente që e...

Xhensila Myrtezaj “tronditë” me fotografitë e saj të fundit

para 12 muajve - GazetaBlic

Pas pluhurit që ngriti dasma e saj me Bes Kallakun, ajo prapë ka vendosur që të mos u lëshoj rend të tjerëve për diskutim. Xhensila vazhdon të postojë fotografi dhe paralajmëroj evente që e bëjnë atë objekt...

Qëndresa publikon pamje nga festa e saj, një nuse kaq e bukur

para 12 muajve - GazetaBlic

Qëndresa e Labit duket të jetë nusja më e lumtur që ka një shoqëri të tillë, e cila nuk po i ndal surprizat ndaj saj, përcjell ORAinfo.Mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar festën e beqarisë të organizuar nga...

VIDEO-FOTO/ Pak para dasmës, ‘çmendet’ e fejuara e prezantuesit shqiptar

para 12 muajve - Syri

Më 16 tetor ata do t’i japin fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre disavjeçare. Por, siç është bërë traditë tashmë edhe në Shqipëri e Kosovë, dasmës i paraprin festa e beqarisë, të cilën...

Kështu festoi mbrëmë Qendresa “natën e beqarisë”. Publikohen imazhe të reja

para 12 muajve - Gazeta Express

Vetëm edhe pak ditë kanë mbetur deri në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi-Labi. Siç edhe ka paralajmëruar, dasma e tij padyshim se do të jetë ndër më të përfolurat në mediet rozë, transmeton...

U martua pak ditë më parë, por, nuk do ta besoni ku po i kalon Besniku ditët pas martesës

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari pejan, Besnik Qaka u martua pak ditë më parë me bukuroshen Lolitën, shkruan ORAinfo. Dasma e tij bëri mjaftë bujë në media dhe pati shumë mysafir të ftuar. Pas dasmës ai ka vendosur...

Xhensila me shumë stil dhe elegancë në imazhet e fundit

para 12 muajve - Lajmi.net

. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas martesës ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale. Në fotografitë e fundit ajo vjen e veshur me një kostum blu, në të cilin duket një zonjë e vërtetë,...

Xhensila me shumë stil dhe elegancë në imazhet e fundit

para 12 muajve - Fol

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas martesës ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale. Në fotografitë e fundit ajo vjen e veshur me një kostum blu, në të cilin duket një zonjë e vërtetë....

Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur

para 12 muajve - Telegrafi

Labinot Gashi do të martohet shumë shpejt dhe tashmë e fejuara e tij, Qëndresa, po kalon momentet e fundti si beqare. Ajo në një seri postimesh në rrjetet sociale ka treguar se si po kalon momentet e fundit...

Kështu po e feston “natën e beqarisë” Qendresa e Labit

para 12 muajve - Gazeta Express

Qendresa Bajrami dhe Labinot Gashi pritet që ti jepin shumë shpejt fund beqarisë Kanë mbetur edhe pak ditë kur prezantuesi dhe autori i “Një kafe me Labin”, Labinot Gashi – Labi do t’i jep fund beqarisë....

Qëndresa feston natën e beqarisë, shikoni se si duket gruaja e ardhshme e Labit

para 12 muajve - Indeks online

Qëndresa Bajrami për pak ditë do të bëhet zonja Gashi dhe do të bëhet bashkëshortja e prezantuesit Labinot Gashi. Ajo ka festuar natën e beqarisë nga ku ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në...

Kjo është surpriza që i kanë bërë Qëndresës në prag të martesës

para 12 muajve - Lajmi.net

Kanë mbetur vetëm edhe shtatë ditë nga dasma e moderatorit të njohur Labinot Gashit dhe të fejuarës së tij Qëndresa Bajramit. Dyshja dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë më 16 tetor...

FOTO/ Pak ditë para dasmës, edhe një festë e dytë beqarie për nusen e njohur të shoubizit shqiptar

para 12 muajve - Syri

Edhe pak ditë dhe Labinot Gashi dhe partnerja e tij, Qëndresa Bajrami do të lidhin në martesë dashurinë e tyre disavjeçare. Ndërsa çifti janë në përgatitjet e fundit për ceremoninë e 15 tetorit, Qëndresa...

Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur

para 12 muajve - Almakos

Labinot Gashi do të martohet shumë shpejt dhe tashmë e fejuara e tij, Qëndresa, po kalon momentet e fundti si beqare. Ajo në një seri postimesh në rrjetet sociale ka treguar se si po kalon momentet e fundit...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar i NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 12 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 12 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

Qëndresa feston natën e beqarisë, shikoni se si duket gruaja e ardhshme e Labit

para 12 muajve - Sovrani

Qëndresa Bajrami për pak ditë do të bëhet zonja Gashi dhe do të bëhet bashkëshortja e prezantuesit Labinot Gashi. Ajo ka festuar natën e beqarisë nga ku ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK