http://kariera.mk

Familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 8 muajve - Telegrafi

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

Njihuni me familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 8 muajve - GazetaBlic

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 8 muajve - Indeks online

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 8 muajve - Almakos

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 8 muajve - Ora news

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 8 muajve - Telegrafi

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

para 8 muajve - Almakos

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit. Një prej tyre e ka...

Shtohet edhe me një anëtar familja e “Cimës”

para 8 muajve - Almakos

Rasim Thaçi është një prej tre humoristëve më të famshëm në trojet shqiptare. Ai u bë i njohur më shumë me emrin artistik si Cima, ku ka qindra shfaqje sëbashku edhe me dy miqtë e përhershëm, Sevdai Radogoshi...

14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 8 muajve - Tetova1

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 8 muajve - Almakos

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

Mungesa e teksteve shkollore, UNSH: Ish ministri na premtoi, por nuk u ndërmor asnjë hap konkret

para 8 muajve - Almakos

Nxënësit vazhdojnë të ankohen për mungesën e teksteve shkollore. 1 muaj e gjysmë nga fillimi i vitit shkollor ende shumica e nxënësve nuk janë pajisur me librave. Ata po hasin vështirësi në procesin mësimor,...

Bërnabiq: S’ka integrime evropiane pa stabilitet rajonal

para 8 muajve - Gazeta Liria

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë se nuk ka integrim të suksesshëm evropian dhe qëndrueshmëri dhe zhvillim ekonomik pa stabilitet rajonal. ______________________________________________________________________________...

BRUKSELI ZYRTAR PARALAJMËRON FAZËN E RE TË DIALOGUT KOSOVË- SERBI

para 8 muajve - Almakos

Përfaqësuesja e lartë e BE-së për politikë të Jashtme dhe Siguri, Federika Mogherini, ka thënë se dialogu në mes Beogradit dhe Prishtinës, në këtë fazë është duke u zhvilluar nga presidentët dhe se tash...

Publikohet sondazhi me qytetarë për dialogun Kosovë-Serbi

para 8 muajve - Almakos

​Instituti Demokratik i Kosovës prezanton sot rezultatet e sondazhit të katërt për dialogun Kosovë-Serbi. Sondazhi për fazën përmbyllëse të dialogut Kosovë-Serbi-këndvështrimi i qytetarëve, do të publikohet...

Publikohet sondazhi me qytetarë për dialogun Kosovë-Serbi

para 8 muajve - Gazeta Liria

​Instituti Demokratik i Kosovës prezanton sot rezultatet e sondazhit të katërt për dialogun Kosovë-Serbi. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Mogherini thotë se në dhjetor nis faza e re e dialogut Kosovë-Serbi

para 8 muajve - Almakos

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, ka deklaruar sot se Beogradi e Prishtina po punojnë për caktimin e përmbajtjes së “fazës së re të dialogut” për në dhjetor. Ajo ka theksuar...

Mogherini: Faza e re e dialogut Kosovë-Serbi, në dhjetor

para 8 muajve - Gazeta Liria

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, ka deklaruar sot se Beogradi e Prishtina po punojnë për caktimin e përmbajtjes së “fazës së re të dialogut” për në dhjetor dhe ka theksuar...

Përveç dhuratave dhe këngës turke, mediat shkruajnë edhe për atë se çfarë hëngri Erdogan në Serbi

para 8 muajve - Almakos

Presidenti turk gjatë vizitës së tij në Serbi, përveçse kishte marrë dhuratë nga homologu i tij, Aleksandar Vuçiq, atij i ishte bërë edhe një surprizë nga shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, i cili...

Shkup, sulmohet fizikisht një nxënës në autobusë

para 8 muajve - Almakos

Një nxënës ka mbetur i lënduar pasi një grup të rrinjësh e kanë shtyrë nga autobusi me numër 65 i cili po shkonte drejtë fshatit Stajkovc, njofton Koha. Rreth orës 19 në Shkup në rrugën “Alija Avdoviq”,...

Spanja falënderon Serbinë që nuk ia dërgoi KE-së letrën për Kosovën

para 8 muajve - Almakos

Spanja i është mirënjohëse Serbisë për mosdërgimin e letrës në Komisionin Evropian për qëndrimin e saj se rastet e Kosovës dhe Katalonisë nuk mund të krahasohen. Kështu tha ambasadori spanjoll në Beograd,...

Spanja falënderon Serbinë që nuk ia dërgoi KE-së letrën për Kosovën

para 8 muajve - Gazeta Liria

Spanja i është mirënjohëse Serbisë për mosdërgimin e letrës në Komisionin Evropian për qëndrimin e saj se rastet e Kosovës dhe Katalonisë nuk mund të krahasohen.

Bërnabiq: Kosova është tepër e rëndësishme për Serbinë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, po qëndron sot në Bruksel, në kuadër të një vizite zyrtare. Atje, ajo ka thënë se Kosova as që ia ka nisur punës për formimin e Asociacionit të Komunave serbe në...

Arta Nitaj transparente për ditëlindje, tregon të brendshmet

para 8 muajve - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdimisht befason me dukjen e saj. Tash ajo ka shfrytëzuar rrjetin social InstaStory për të treguar anën e saj atraktive. Ajo festën e ka nisur qysh në orët e...

Arta Nitaj transparente për ditëlindje, tregon të brendshmet

para 8 muajve - Almakos

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdimisht befason me dukjen e saj. Tash ajo ka shfrytëzuar rrjetin social InstaStory për të treguar anën e saj atraktive. Ajo festën e ka nisur qysh në orët e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK