http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 13 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta në çift...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi ditor, e premte 13 tetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Beqarët do jenë më me fat dhe do përjetojnë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2017

para 12 muajve - Koha Jone

Dashi Marsi në qiellin tuaj është i gatshëm të dëgjojë zërin e Hënës. Do të pranoni mundësinë e një pune të papritur dhe shumë të dëshiruar. Me Uranin dhe Saturnin kundra mund të vini në pikëpyetje disa...

Horoskopi – 12 tetor 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Mos e mbyllni veten, por tregojani më tepër ndjenjat tuaja gjysmës suaj të ëmbël dhe mos kini frikë të tregoni dobësinë tuaj. Zemrat e vetmuara do të gjejnë stimuj të rinj nga disa njohje të reja...

Horoskopi javor, 9 tetor – 15 tetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Sipas  astrologut të njohur Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Do të filloni të ndjeni...

Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - GazetaBlic

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2017

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Marsi në qiellin tuaj është i gatshëm të dëgjojë zërin e Hënës. Do të pranoni mundësinë e një pune të papritur dhe shumë të dëshiruar. Me Uranin dhe Saturnin kundra mund të vini në pikëpyetje disa...

Horoskopi ditor

para 12 muajve - Indeks online

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për datën 11 tetor 2017 çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 12 muajve - Shqiptarja

DASHI Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi, 12 tetor 2017

para 12 muajve - Arbresh

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta juaj në...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 12 tetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

HOROSKOPI DITOR, E ENJTE 12 TETOR 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 12 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta juaj në...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Bekimi i BESËS: Projekti juaj për t’i mashtruar shqiptarët është i dështuar, shihemi më 15 tetor

para 12 muajve - Lajm

Ne fillim te kësaj fushate BDI-ja për te relativizu krimin sistematik plot 12 vite qe e ka be ndaj Shqiptareve u mundua ta mbuloje duke vendosur një kandidat i cili vlere te vetme qe posedonte ishte te...

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi 11 Tetor 2017

para 12 muajve - Klan

Dashi – Në mëngjes një i afërm do t’ju japë një lajm. Mund të përballeni me shpenzime të papritura që do t’ju zenë pak ngushtë. Mos u shqetësoni, një mik do t’ju ndihmojë në këtë situatë të vështirë. Demi...

Horoskopi, 11 Tetor 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi – Në mëngjes një i afërm do t’ju japë një lajm. Mund të përballeni me shpenzime të papritura që do t’ju zenë pak ngushtë. Mos u shqetësoni, një mik do t’ju ndihmojë në këtë situatë të vështirë. Demi...

Horoskopi – 11 tetor 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Do të merrni mesazhe nëpërmjet faksit apo email-it nga një shtet i huaj, të cilat nuk do të jenë shumë të sakta. Është mirë të bëni disa kërkime dhe të verifikoni faktet. Mos i pranoni lajmet pa...

Horoskopi për datën 11 tetor 2017 çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 12 muajve - Shqiptarja

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi, 11 tetor 2017

para 12 muajve - Arbresh

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 tetor 2017

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 11 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do jenë të...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 11 tetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 tetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni kaluar. Beqaret do influencohen mjaft nga yjet dhe do ketë takime pa...

Horoskopi 11 Tetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Do jenë të shumtë planetët që do e mbrojnë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do kaloni momente shumë të bukura dhe emocionuese me atë që keni në krah. Beqarët do kenë takime të shumta dhe për...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 tetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Do jenë të shumtë planetët që do e mbrojnë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do kaloni momente shumë të bukura dhe emocionuese me atë që keni në krah. Beqarët do kenë takime të shumta dhe për...

Horoskopi, 10 Tetor 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi – 10 tetor 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Dielli dhe Jupiteri sot do të ndriçojnë ditën tuaj, sidomos të lindurit në ditën e mërkurë do të jenë shumë me fat. Mundohuni të kuptoni dhe të zgjidhni problemet e ndryshme që ju janë shfaqur. Demi...

Horoskopi, 10 tetor 2017

para 12 muajve - Arbresh

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 10 tetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi ditor, e martë 10 tetor 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do e kritikoni me atë qe keni ne krah dhe do tregoheni me te dashur me te. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje...

Horoskopi ditor, e Martë 10 Tetor 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike, por jo ato reale. Prisni edhe pak për...

Horoskopi ditor, e Martë 10 Tetor 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike, por jo ato reale. Prisni edhe pak për...

Horoskopi – 9 tetor 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Nëse jeni 30 apo 40 vjeç dhe nuk keni ende një familje për ju ka ardhur momenti të krijoni një dhe me vendosmëri. Sqarojeni situatën tuaj sentimentale, por pa paragjykime. Demi Sot një mik i vjetër...

Horoskopi ditor

para 12 muajve - Sovrani

DASHI21. mars – 20. prill Bashkëpunimi ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate kësaj dite. Askush dhe asgjë nuk do iu pengoje te ecni përpara dhe te mendoni me pozitivizëm. Beqaret nuk duhet te...

Horoskopi, 9 tetor 2017

para 12 muajve - Arbresh

Dashi-Bashkëpunimi ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate kësaj dite. Askush dhe asgjë nuk do iu pengoje te ecni përpara dhe te mendoni me pozitivizëm. Beqaret nuk duhet te trishtohen nëse nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 tetor 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi-Bashkëpunimi ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate kësaj dite. Askush dhe asgjë nuk do iu pengoje te ecni përpara dhe te mendoni me pozitivizëm. Beqaret nuk duhet te trishtohen nëse nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 tetor

para 12 muajve - Syri

Dashi-Bashkëpunimi ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate kësaj dite. Askush dhe asgjë nuk do iu pengoje te ecni përpara dhe te mendoni me pozitivizëm. Beqaret nuk duhet te trishtohen nëse nuk...

Pesë frazat që nuk duhet t’ia thoni kurrë një mashkulli në takimin e parë

para 12 muajve - Arbresh

Për të gjithë femrat e vetme që janë duke kërkuar mashkullin e tyre ideal, takimet e para janë një prioritet. E dini mirë se ju jepet vetëm një mundësi të lini një përshtypje të mirë, kështu që duhet të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK