http://kariera.mk

LBSH: Selën e kemi amanet...

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Ahmeti: Partitë e vogla sollën zhgënjim dhe humbje

para 11 muajve - Aktuale

Përçarja e shqiptarëve, për fat të keq përfshiu të gjithë vendbanimet ku jeton elektorati ynë. Ne, që moti bëmë thirrje të mos përçahen shqiptarët, sepse nga ky copëtim dhe paraqitje në skenë e disa partive,...

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij atdhetari

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Foto e pa publikuar deri tani, Ziadin Sela në gjendje të rëndë pas dhunës në Kuvend

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i LSHB-së, Tahir Veliu, ka publikur një foto me kryetarin e Aleances për Shqiptarët, Ziadin Selen, gjate qëndrimit të tij në spitalin "Nëna Terezë" në Shkup, transmeton Express. Nga fotoja shihet...

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij atdhetari

para 11 muajve - Ina

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Ahmeti kritikon partitë shqiptare: Jemi në aleancë me LSDM-në

para 11 muajve - Almakos

Partitë oponente shqiptare kanë hy në film në filmave serial, dhe mendojnë se aq lehtë qeveriset”, ishin këto fjalët e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, drejtuar të gjitha partive shqiptare. Ai madje u...

Ahmeti e pranon se 15 vite ka qenë në opozitë, pas 5 viteve as që do ekzistojë në skenën politike!

para 11 muajve - Almakos

Ali Ahmetit dhe BDI-së iu deshtën plotë 15 vite ekzistim në skenën politike, për kot!!! Ndonëse shqiptarët me optimizëm të madh pritën këtë subjekt politik, me kalimim e kohës akumulohej mllefi i shqiptarëve...

Ahmeti e pranon se 15 vite ka qenë në opozitë, pas 5 viteve as që do ekzistojë në skenën politike!

para 11 muajve - InfoShqip

Ali Ahmetit dhe BDI-së iu deshtën plotë 15 vite ekzistim në skenën politike, për kot!!! Ndonëse shqiptarët me optimizëm të madh pritën këtë subjekt politik, me kalimim e kohës akumulohej mllefi i shqiptarëve...

Ahmeti: Partitë e vogla sollën zhgënjim dhe humbje

para 11 muajve - Tetova Sot

Përçarja e shqiptarëve, për fat të keq përfshiu të gjithë vendbanimet ku jeton elektorati ynë. Ne, që moti bëmë thirrje të mos përçahen shqiptarët, sepse nga ky copëtim dhe paraqitje në skenë e disa partive,...

Ahmeti kritikon partitë shqiptare: Jemi në aleancë me LSDM-në

para 11 muajve - Shenja

Partitë oponente shqiptare kanë hy në film në filmave serial, dhe mendojnë se aq lehtë qeveriset”, ishin këto fjalët e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, drejtuar të gjitha partive shqiptare. Ai madje u...

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij atdhetari

para 11 muajve - Tetova1

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij atdhetari

para 11 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij atdhetari

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për shqiptarët...

Sela viziton shtandin e Lëvizjes Besa në Tetovë

para 12 muajve - Gazeta Express

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ndajnë”....

Aktivistët e Lëvizjes BESA fotografohen me Ziadin Selën në Tetovë

para 12 muajve - Ina

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bashk me kandidatin Adnan Nezirin dhe bartësin e listës për këshilltar...

"Pas 15 tetorit BDI do të jetë e para me numrin e komunave shqiptare që do t?i drejtojë"

para 12 muajve - Albeu

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti , shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Sela, për inat të Ahmetit, mund ta ‘rikthejë’ VMRO-në në pushtet

para 12 muajve - Indeks.mk

Zijadin Sela, lideri i ish-LRPDSH-së, tash i Aleancës për Shqiptarët, njëkohësisht edhe kandidat për komunën e Strugës, që nga fillimi i fushatës ka ashpërsuar retorikën e t’ij në raport me dy bashkëqeverisësit...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

para 12 muajve - Ina

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës. Vetë prezenca e Ziadin Selës në Tetovës tregon...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Antpress

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

“Pas 15 tetorit BDI do të jetë e para me numrin e komunave shqiptare që do t’i drejtojë”

para 12 muajve - Tetova1

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Telegrafi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Edhe Ziadin Sela e “viziton” shtandin e Lëvizjes Besa në Tetovë

para 12 muajve - Lajm

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bashk me kandidatin Adnan Nezirin dhe bartësin e listës për këshilltar...

Analizë: Edhe liderët partiak në garë për kryetar komune në Strugë dhe në Tetovë

para 12 muajve - Portalb

Për herë të parë në këto zgjedhje lokale, krerët e partive të bllokut politik shqiptar hynë në betejën zgjedhore për kryetar komune. Kështu Zijadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët do të përpiqet për të...

Aleanca dhe Besa afër bashkëpunimit, Kasami viziton Aleancën, Sela viziton Besën

para 12 muajve - Lajm

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njeherazi kandidat për Komunën e Tetovës sot gjatë parakalimit nëpër rrugët e Tetovës...

Edhe Ziadin Sela e “viziton” shtandin e Lëvizjes Besa në Tetovë

para 12 muajve - Tetova1

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bashk me kandidatin Adnan Nezirin dhe bartësin e listës për këshilltar...

Sela, për inat të Ahmetit, mund ta ‘rikthejë’ VMRO-në në pushtet

para 12 muajve - Tetova Sot

Zijadin Sela, lideri i ish-LRPDSH-së, tash i Aleancës për Shqiptarët, njëkohësisht edhe kandidat për komunën e Strugës, që nga fillimi i fushatës ka ashpërsuar retorikën e t’ij në raport me dy bashkëqeverisësit...

Ahmeti sërish me të njëjtin refren: Gjuha shqipe është zyrtarizuar

para 12 muajve - Almakos

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Sela dhe Neziri “vizituan” shtandin e Lëvizjes BESA në Tetovë

para 12 muajve - Fakti Ditor

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ndajnë”....

Bilall Kasami “viziton” shtandin e Aleancës për Shqiptarët në Tetovë

para 12 muajve - Tetova1

Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njeherazi kandidat për Komunën e Tetovës sot gjatë parakalimit nëpër rrugët e Tetovës ka përshëndetur aktivistët e Aleancës për Shqiptarët të cilët kishin improvizuar një shtand...

Ahmeti sërish me të njëjtin refren: Gjuha shqipe është zyrtarizuar

para 12 muajve - Lajm

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Indeks.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

para 12 muajve - Almakos

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës. Vetë prezenca e Ziadin Selës në Tetovës tregon...

Sela dhe Neziri “vizituan” shtandin e Lëvizjes BESA në Tetovë

para 12 muajve - Fol

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ndajnë”....

AHMETI: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Medial

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

para 12 muajve - Lajm

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës. Vetë prezenca e Ziadin Selës në Tetovës tregon...

Bashkohen Aleanca dhe Besa në Tetovë?!

para 12 muajve - AlbPortali

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ndajnë”....

Ahmeti:BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Indeks online

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Koha.net

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

para 12 muajve - AlbPortali

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës. Vetë prezenca e Ziadin Selës në Tetovës tregon...

E pabesueshme: Kjo përkrahje nuk është parë më parë për një kandidat, edhe gratë shtatzëna dhe pleqt në karrocë në rrugë për Bilall Kasamin

para 12 muajve - AlbPortali

Kandidimi i Bilall Kasamit, kryetarit të Lëvizjes BESA, për të garuar për kreun e komunës së Tetovës, ka ngjallur entuizizëm dhe eufori në Tetovë. I madh e i vogël kanë shprehur mbështetjen për Kasamin...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Almakos

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 12 muajve - Gazeta Express

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave

para 12 muajve - Tetova1

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

para 12 muajve - Fol

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës. Vetë prezenca e Ziadin Selës në Tetovës tregon...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ali Ahmeti: Jemi viktimë e veprimeve tona, në Maqedoni s’ka nevojë për më shumë se dy parti shqiptare

para 12 muajve - Periskopi

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti thotë se aktualisht partia e tij udhëheq me 16 komuna, nga 18 sa janë gjithsej komuna shqiptare në Maqedoni. Derisa, Ahmeti pretendon se pas 15 tetorit, BDI-ja do të ruajë këtë...

Sela nga Veleshta: Mos më votoni për asfalt, por për kauzë

para 12 muajve - Albeu

Aleanca për Shqiptarët mbajti mbrëmë tubimi zgjedhor në fshatin Veleshtë të Strugës. Kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë shqipatrisë....

Ahmeti: BDI do të fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - 24 ore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale që do të mbahen të dielën, në Maqedoni. Ai është i bindur...

AHMETI: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - AlbPortali

Loading... Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Periskopi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: Historia nuk shkruhet pa mua

para 12 muajve - Tetova1

“15 vite jam në Qeveri, por kam qenë opozitë”, kështu tha kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, para banorëve të Gostivarit ku partia e tij mbajti tubimin qëndror të së mërkurës në kuadër të zgjedhjeve lokale....

AHMETI: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 12 muajve - Almakos

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 12 muajve - Lajm

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Ahmeti:BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - KosovaPress

Ahmeti në pjesën e dytë të intervistës dhënë për Kosovapress, beson se edhe pas 15 tetorit BDI do të jetë e para me numrin e komunave shqiptare që do t’i drejtojë, duke thënë se kanë ngritje votash nga...

Ahmeti:BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, shprehet i bindur se partia që ai drejton do t’i fitojë zgjedhjet lokale në Maqedoni që do të mbahen të dielën. Ai është i bindur se BDI do të...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur shqiptarinë!

para 12 muajve - Fol

Në tubimin madhështor të Aleancës për Shqiptarët në Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 12 muajve - Zhurnal

Gradec, 11 tetor - Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet...

Sela: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 12 muajve - Ina

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Ina

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 12 muajve - Fol

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Almakos

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Shenja

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Ahmeti: Historia nuk shkruhet pa mua

para 12 muajve - Almakos

“15 vite jam në Qeveri, por kam qenë opozitë”, kështu tha kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, para banorëve të Gostivarit ku partia e tij mbajti tubimin qëndror të së mërkurës në kuadër të zgjedhjeve lokale....

Ahmeti: Historia nuk shkruhet pa mua

para 12 muajve - Shenja

“15 vite jam në Qeveri, por kam qenë opozitë”, kështu tha kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, para banorëve të Gostivarit ku partia e tij mbajti tubimin qëndror të së mërkurës në kuadër të zgjedhjeve lokale....

Sela: Mos më votoni për asfallt, por për kauzë

para 12 muajve - Gazeta Express

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

ALEANCA PËR SHQIPTARËT TUBIM NË VELESHTË, SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 12 muajve - TV21

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

ALEANCA PËR SHQIPATRËT TUBIM NË VELESHTË, SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 12 muajve - TV21

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 12 muajve - Gazeta e re

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 12 muajve - Lajm

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

Sela: Mos më votoni për asfallt, por për kauzë

para 12 muajve - Tetova1

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

Sela akuzoi BDI-në se përçan votën shqiptare në Strugë

para 12 muajve - Alsat-M

Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Strugë, Ziadin Sela akuzoi BDI-në se me nxjerrjen e kandidatit Ramiz Merko, po e përçanë votën shqiptare. Sipas tij, BDI-ja e Ahmetit po blenë votat nëpër fshatrat...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 12 muajve - Ina

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Sela nga Veleshta: “Mos më votoni për asfallt, por për kauzë”

para 12 muajve - AlbPortali

Loading... Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 12 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Zgjedhjet lokale 2017, ASh prezantoi vizionin për Strugën

para 12 muajve - MRT

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë... Sela...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 12 muajve - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 12 muajve - Tetova1

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

GASHI: “BDI është përçarë në LSDM dhe VMRO”

para 12 muajve - Almakos

Lëvizja Besa mbrëmë tubimin qendror e mbajti ne Kumanove. Ndonese, nuk ishte prezent kreu i Bilall Kasami, perfaqesuesit e larte te kesaj partie kerkuan nga qytetaret qe te votojne kandidatin per kryetar...

GASHI: “BDI është përçarë në LSDM dhe VMRO”

para 12 muajve - InfoShqip

Lëvizja Besa mbrëmë tubimin qendror e mbajti ne Kumanove. Ndonese, nuk ishte prezent kreu i Bilall Kasami, perfaqesuesit e larte te kesaj partie kerkuan nga qytetaret qe te votojne kandidatin per kryetar...

Sela akuzoi BDI-në se përçan votën shqiptare në Strugë

para 12 muajve - Almakos

11 October Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Strugë, Ziadin Sela akuzoi BDI-në se me nxjerrjen e kandidatit Ramiz Merko, po e përçanë votën shqiptare. Sipas tij, BDI-ja e Ahmetit po blenë votat nëpër...

BESA: BDI është e përçarë në LSDM dhe VMRO

para 12 muajve - Indeks online

Lëvizja Besa mbrëmë tubimin qendror e mbajti ne Kumanove. Ndonese, nuk ishte prezent kreu i Bilall Kasami, perfaqesuesit e larte te kesaj partie kerkuan nga qytetaret qe te votojne kandidatin per kryetar...

“Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase”

para 12 muajve - NOA

Nga Shaban Murati Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - Koha Jone

Nga Shaban MURATI Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Sela dhe beteja e mbijetesës politike për Strugën

para 12 muajve - AlbPortali

Loading... Urim SALIHU “Sela është i sigurtë për Strugën” tashmë i përketë së shkuarës.Në fakt ishte , por tani nuk duhet të jetë dhe aq i sigurtë .Aleati në qeverinë e tij u shfaq më gjithë arsenalin...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase, flet ish-ambasadori shqiptar në Shkup

para 12 muajve - Ina

Nga Shaban MURATI/ Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - BalkanWeb

Nga Shaban MURATI Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - Lajm

Shaban MURATI Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - Lajm

Nga Shaban MURATI Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - Zhurnal

Lajm i lidhur Urim Saliu: Teuta Arifi gruaja e politikës shqiptare… Sejdi Hysenaj, tek nwnshkrimi “SHQIPTARËT E AMERIKËS” Femra Shqiptare duhet të shkojë përtej rolit të saj trandicional Çfarë Kryetar(e)...

Shqiptarët nuk duhet të votojnë partitë maqedonase

para 12 muajve - Tetova1

Nga Shaban MURATI Më 15 tetor në Maqedoni zhvillohen zgjedhjet lokale, të cilat kanë rëndësinë tyre në aspiratat dhe në strategjinë e popullit shqiptar për të realizuar të drejtat e tij kombëtare, politike,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK