http://kariera.mk

Kaq të bukur nuk e keni parë të fejuarën e Bleros

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ishte Blero ai i cili i dha asaj edhe më shumë famë. Modelja e njohur, Afrona Dika u bë edhe më shumë e njohur për publikun nga lidhja e saj me Bleron. Blero dhe Afrona janë pjesë e pandashme...

Afrona me fustan solemn, duket shumë super!

para 11 muajve - Indeks online

E dashura e Bleros ka befasuar me paraqitjen e radhës. Afrona Dika është zbukuruar si mos më mirë, derisa veshur mbanë një fustan të zi, shkruan Indeksonline. Me bukurinë e saj natyrale ajo gjithmonë di...

Befason Afrona e Bleros, kështu se keni parë kurrë

para 11 muajve - Periskopi

E dashura e Bleros ka befasuar me paraqitjen e radhës. Afrona Dika është zbukuruar si mos më mirë, derisa veshur mbanë një fustan të zi, shkruan Indeksonline. Me bukurinë e saj natyrale ajo gjithmonë di...

Blero dhe Afrona më të dashuruar se kurrë

para 11 muajve - Sovrani

Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona Dika, janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës, shkruan Sovrani.info Ata vazhdimisht janë në krye të medieve rozë. E Afrona asnjëherë nuk ndalet së shprehuri...

Kaq të bukur nuk e keni parë të fejuarën e Bleros

para 11 muajve - Arbresh

Ishte Blero ai i cili i dha asaj edhe më shumë famë. Modelja e njohur, Afrona Dika u bë edhe më shumë e njohur për publikun nga lidhja e saj me Bleron, shkruan arbresh.info. Blero dhe Afrona janë pjesë...

I tmerrshëm krahasimi që bën Blero për dashurinë ndaj Afronës

para 12 muajve - TV Koha

Blero dhe Afrona njëri nga çiftet që tashmë kanë marrë pjesën seriozë të marrëdhënies së tyre, sepse kohë më parë shumë e luhatshme ishte lidhja e tyre, shkruan Kosovarja. Afrona më parë nuk ka treguar...

I tmerrshëm krahasimi që bën Blero për dashurinë ndaj Afronës

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Blero dhe Afrona njëri nga çiftet që tashmë kanë marrë pjesën seriozë të marrëdhënies së tyre, sepse kohë më parë shumë e luhatshme ishte lidhja e tyre. Afrona më parë nuk ka treguar këtë afri...

Afrona bën hapin e para, i komenton Teutës në Instagram

para 12 muajve - Arbresh

Afrona Dika e dashura e Bleros ka bërë diçka të çuditshme sot. Ajo i ka komentuar ish-bashkëshortes së Bleros Teutës në Instagram, shkruan arbresh.info. Aktorja Teuta Krasniqi ka hedh një foto dy vajzat...

Afrona i komenton Teutës, por këtë nuk e presin mirë fansat

para 12 muajve - Gazeta Express

Në një intervistë të disa kohëve më parë, këngëtari i famshëm shqiptar Blero Muharrremi pohoi se e dashura e tij Afrona Dika dhe ish-bashkëshortja e tij, Teuta Krasniqi kanë një marrëdhënie shumë të mirë...

Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - GazetaBlic

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur...

Afrona e Teuta raporte të shkëlqyera: Kështu e komentuan njëra tjetrën

para 12 muajve - Prive

Aktorja e famshme kosovare Teuta Krasniqi ishte e martuar me këngëtarin Blerim Muharremi, i cili tani është i fejuar me modelen Afrona Dika. Meqë rrugët i ndanë dhe në jetë gjetën të tjera dashuri, ata...

Afrona i komenton Teutës në Instagram

para 12 muajve - RTV 21

Kjo nuk pritej Aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi dje ka publikuar në Instagram një foto ku shihen dy vajzat e saj, Tara dhe Kaia, përmes së cilës uroi për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave. Këtë foto përveç...

Afrona Dika komenton në fotografinë e Teuta Krasniqit

para 12 muajve - Ina

Jemi mësuar gjithmonë që lidhjet pa “happy ending” në showbizin shqiptar të përcjellen me skandale dhe hatërmbetje, shkruan Sovrani.info Por rast i tillë nuk është raporti Blero-Teuta, sepse edhe pse ata...

Afrona i komenton Teutës, por këtë nuk e presin mirë fansat

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Në një intervistë të disa kohëve më parë, këngëtari i famshëm shqiptar Blero Muharrremi pohoi se e dashura e tij Afrona Dika dhe ish-bashkëshortja e tij, Teuta Krasniqi kanë një marrëdhënie shumë të mirë...

E papritur: Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Infokusi

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Ja çfarë i komenton Afrona Teutës

para 12 muajve - 10minuta

Ndonëse një nga rastet e rralla, por edhe Teuta me Afronën kanë raporte të mira. Ato përveq se ndjekin njëra tjetrën në rrjetet sociale, gjithashtu edhe i komentojnë njëra tjetrës. Në foton e fundit që...

Afrona Dika komenton në fotografinë e Teuta Krasniqit

para 12 muajve - Sovrani

Jemi mësuar gjithmonë që lidhjet pa “happy ending” në showbizin shqiptar të përcjellen me skandale dhe hatërmbetje, shkruan Sovrani.info Por rast i tillë nuk është raporti Blero-Teuta, sepse edhe pse ata...

Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Periskopi

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës. Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi të Tarës dhe...

Befasi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Gazeta Express

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net. Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Afrona Dika komenton Teuta Krasniqin në këtë postim

para 12 muajve - Indeks online

Afrona Dika dhe Teuta Krasniqi duket të kenë raporte të mira me njëra-tjetrën. Afrona ka komentuar ish-bashkëshorten e të dashurit të saj, shkruan Indeksonline. Ajo i ka dërguar "zemra" në fotografinë...

Teuta uron ditën e vajzave me portretet e së bijave!

para 12 muajve - Prive

Sot është shënuar dita ndërkombëtare e vajzave. Një datë që duhet mbajtur mend pasiqë rrit vetëdijësimin për trajtimin e barabartë të gjinisë femërore. Edhe mediat sociale kanë ngritur sot kauza të shumta...

Teuta Krasniqi: Kush ka vajza, botën ka

para 12 muajve - RTV 21

Teuta  ka bërë një dedikim për dy vajzat e saja Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi është një nga fytyrat publike më të përfoluar nga mediat.Ajo përmes postimeve në rrjetet sociale qëndron afër fansave të...

Teuta Krasniqi poston foton e vajzave të saj me mesazhin më të ëmbël

para 12 muajve - GazetaBlic

Ajo duket të jetë shumë e dhënë pas dy vajzave të saj. Sot është dita ndërkombëtare e vajzave, andaj me këtë rast ajo ka bërë një dedikim për dy vajzat e saj. “11 Tetori Dita Nderkombetare e vajzave. ...

Sapo ndodhi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Lajmi.net

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Teuta Krasniqi: Kush ka vajza, botën ka

para 12 muajve - Indeks online

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi duket të jetë shumë e dhënë pas dy vajzave të saj. Sot është dita ndërkombëtare e vajzave, andaj me këtë rast ajo ka bërë një dedikim për dy vajzat e saj, shkruan Indeksonline....

Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Arbresh

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Sapo ndodhi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Tetova1

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi...

Teuta Krasniqi poston foton e vajzave të saj me mesazhin më të ëmbël

para 12 muajve - Infokusi

Ajo duket të jetë shumë e dhënë pas dy vajzave të saj. Sot është dita ndërkombëtare e vajzave, andaj me këtë rast ajo ka bërë një dedikim për dy vajzat e saj. “11 Tetori Dita Nderkombetare e vajzave. ...

Sapo ndodhi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

para 12 muajve - Fol

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe. Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës. Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi të Tarës dhe...

Teuta Krasniqi: Kush ka vajza, botën ka

para 12 muajve - Arbresh

Aktorja, Teuta Krasniqi gjatë tërë kohës ka treguar se ajo është një nënë e përkushtuar. Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht fotografi shkruan, arbresh.info . E sot në...

Teuta Krasniqi poston foton e vajzave të saj me mesazhin më të ëmbël

para 12 muajve - Bota Press

Ajo duket të jetë shumë e dhënë pas dy vajzave të saj. Sot është dita ndërkombëtare e vajzave, andaj me këtë rast ajo ka bërë një dedikim për dy vajzat e saj.“11 Tetori Dita Nderkombetare e vajzave. Kjo...

Afrona publikon këtë foto, por e pavëmendshme ja çfarë i ndodh!

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Afrona Dika u bë e famshme fal lidhjes së saj me këngëtarin kosovar Blero. Tani pothuajse çdo postim i saj përbën lajm për mediat roze, përcjell ORAinfo.Se fundmi Afrona ka postuar një foto...

Afrona publikon një foto, por gjithë vemendja ishte diku tjetër!

para 12 muajve - OraInfo

Afrona Dika u bë e famshme fal lidhjes së saj me këngëtarin kosovar Blero. Tani pothuajse çdo postim i saj përbën lajm për mediat roze, përcjell ORAinfo. Se fundmi Afrona ka postuar një foto në Instastory,...

Sot Dita Ndërkombëtare e Vajzave, bota ndriçon më shumë ...

para 12 muajve - Shqiptarja

Vajzat pothuajse gjithmonë qëndrojnë një hap pas djemve dhe kjo diferencë ndjehet më së tepërmi në vendin tonë. Megjithatë, vajzat nuk janë aq të “harruara” sa mund të mendoni, dhe sidomos sot. 11 tetori...

“Bota ndriçon më shumë kur vajzat përhapin dritën e tyre!”

para 12 muajve - Java News

Vajzat pothuajse gjithmonë qëndrojnë një hap pas djemve dhe kjo diferencë ndjehet më së tepërmi në vendin tonë. Megjithatë, vajzat nuk janë aq të “harruara” sa mund të mendoni, dhe sidomos sot. 11 tetori...

Teuta tregon se kush është dielli në jetën e saj, nuk është Adonisi

para 12 muajve - Gazeta Express

Ajo është padyshim njëra prej aktoreve më të famshme në vend. Përveç kësaj, atë keni pasur mundësi ta shihni edhe si prezantuese. Është kjo aktorja e njohur Teuta Krasniqi, transmeton Gazeta Express. Si...

Ja kush është dielli në jetën e Teuta Krasniqit

para 12 muajve - Indeks online

Teuta Krasniqi, aktorja dhe prezantuesja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet së bashku me vajzën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK