http://kariera.mk

Google jep 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - BalkanWeb

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vitet e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës. Donacioni më i madh jo profitabël i deritanishëm...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - RTV 21

Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - GazetaBlic

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës. Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - Indeks online

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës. Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm...

Google ndan një miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - Arbresh

Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme. Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - Periskopi

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës. Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - Bota Press

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës.Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm...

Google ndanë 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - Gazeta e re

Kompania Google do të investojë një miliard dollarë në pesë vjetët e ardhshme, për të ndihmuar njerëzit që t’iu adaptohen ndryshimeve në tregun e punës. Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm...

Google ndan 1 miliard dollarë për punësim

para 8 muajve - KosovaPress

Donacioni më i madh jo profitabil i deritanishëm do t’i dedikohet qytetarëve amerikanë. Kjo tregon se një nga kompanitë më të vlefshme në botë pranon se ajo ndan një pjesë të përgjegjësisë për zhvillimin...

Sabiha Shala interesohet për hallet e banorëve të Jabllanicës së Vogël

para 8 muajve - KosovaPress

“Sonte qëndrova në fshatin Jabllanicë e Vogël, ku bashkëbisedova lidhur me hallet dhe kërkesat e banorëve. Kërkesë kryesore e tyre ishte punësimi, vendosja e kanalizimit dhe hapësira rekreative sportive....

Të ardhurat e jashtëzakonshme të Googles nga reklamimi

para 8 muajve - Zhurnal

Në tre mujorin e dytë të këtij viti Google raportoi rritje të të ardhurave me 21% në 26.01 miliard dollar falë rritjes së biznesit të reklamimit. Fitimi i kompanisë ishte 3.52 miliard dollar një rënie...

Operativët rusë shpenzojnë mijëra dollarë në reklamat e Google

para 8 muajve - Zhurnal

Korporata amerikane Google ka zbuluar se operativët rusë shpenzojnë dhjetëra-mijëra dollarë për reklama në You Tube, shërbimi për email dhe shfletuesin e Google, si dhe në platformat tjera në internet,...

Operativët rusë shpenzojnë mijëra dollarë në reklamat e Google

para 8 muajve - Ina

Korporata amerikane Google ka zbuluar se operativët rusë shpenzojnë dhjetëra-mijëra dollarë për reklama në You Tube, shërbimi për email dhe shfletuesin e Google, si dhe në platformat tjera në internet,...

Rusët shpenzojnë mijëra dollarë në reklamat e Google

para 8 muajve - RTV 21

Operativët rusë shpenzojnë dhjetëra-mijëra dollarë për shfletuesin e Google Korporata amerikane Google ka zbuluar se operativët rusë shpenzojnë dhjetëra-mijëra dollarë për reklama në You Tube, shërbimi...

Reklama ia bën jetën ferr

para 8 muajve - KosovaPress

Arvida Birstrom (26) ka xhiruar reklamën për "Adidas", për shkak të të cilës ka marrë kërcënime me vdekje dhe dhunim. Reklama është krejtësisht në rregull, nuk është provokuese, nuk lëndon askënd, por...

Operativët rusë shpenzojnë mijëra dollarë në reklamat e Google

para 8 muajve - Gazeta e re

Korporata amerikane Google ka zbuluar se operativët rusë shpenzojnë dhjetëra-mijëra dollarë për reklama në You Tube, shërbimi për email dhe shfletuesin e Google, si dhe në platformat tjera në internet,...

Operativët rusë shpenzojnë mijëra dollarë në reklamat e Google

para 8 muajve - KosovaPress

Reklamat me siguri nuk i paguajnë entitetet që janë të lidhura me Kremlinin, dhe që reklamojnë në Facebook, gjë që do të mund të përhapë shtrirjen e përpjekjeve të Rusisë për të dezinformuar në internet,...

Të ardhurat e jashtëzakonshme të Googles nga reklamimi [Foto]

para 8 muajve - Indeks online

Në tre mujorin e dytë të këtij viti Google raportoi rritje të të ardhurave me 21% në 26.01 miliard dollar falë rritjes së biznesit të reklamimit. Fitimi i kompanisë ishte 3.52 miliard dollar një rënie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK