http://kariera.mk

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 11 muajve - Top Channel

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Athinë, vritet në një atentat me armë zjarri avokati i njohur grek

para 11 muajve - Shqiptarja

Pasditen e sotme rreth orës 19:00 në kryeqytetin grek dy persona të armatosur kanë vrarë një nga avokatët më të njohur grekë. Sipas policisë, dy persona, ekzekutuan me armë zjarri, pistoletë avokatin Michalis...

Greqi, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

TRONDITËSE! AVOKATI EKZEKUTOHET NË MËNYRË MAFIOZE NË ZYRËN E TIJ

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen e një avokati ka tronditur gjatë mbrëmjes së sotme Greqinë. Avokati i identifikuar me emrin Michalis Zafiropoulos, është ekzekutuar për vdekje me armë zjarri pas një...

Policia greke kërkon të arrestojë tifozin shqiptar

para 11 muajve - Opinion

Tre tifozë janë shpallur në kërkim nga policia greke pas incidenteve që shkaktuan në stadium ditën e martë në ndeshjen mes Greqisë dhe Gjibraltarit. Policia greke thotë se kanë qenë një shqiptar dhe dy...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 11 muajve - Java News

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Ekzekutohet me armë avokati në mes të Athinës

para 12 muajve - Opinion

Një avokat i njohur grek është vrarë me armë zjarri në zyrën e tij në qendër të Athinës. Sipas mediave greke, viktima është Mixalis Zafeiropoulos. Kanë qenë dy autorë të sulmit, që e qëlluan me gjakftohtësi...

Ekzektuohet në Athinë avokati i njohur

para 11 muajve - Lajme.al

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Greqi, avokati ekzekutohet në mënyrë mafioze në zyrën e tij

para 11 muajve - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Greqinë. Një avokat i identifikuar si Michalis Zafiropoulos ka rënë pre e një sulmi mafioz me armë, duke mbetur i vdekur. Gazeta helene “Prothothema” raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK