http://kariera.mk

Ambasadori amerikan kritikoi Vulin, Daçiç: SHBA të mos ndërhyjnë

para 11 muajve - Top Channel

Ambasadori amerikan, e gjithashtu ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ky ka qenë reagimi i ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiç, pas deklaratave të përfaqësuesit...

Daçiq ka disa fjalë për ambasadorin amerikan në Beograd

para 11 muajve - Indeks online

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Daçiq: Ambasadori amerikan nuk duhet të përzihet në punët e Serbisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Ambasadori amerikan si të tjerët nuk duhet përzier në punët e Serbisë, thotë Daçiq

para 11 muajve - Koha.net

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Daçiq: Ambasadori amerikan nuk duhet të përzihet në punët e Serbisë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbia po provokon luftë

para 11 muajve - Ina

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 12 muajve - Alsat-M

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 11 muajve - Opinion

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Daçiq: Ambasadori amerikan nuk duhet përzier në punët e Serbisë

para 11 muajve - Periskopi

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

“Serbia po provokon tensione”

para 12 muajve - Aktuale

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Ambasadori amerikan nuk duhet përzier në punët e Serbisë”

para 11 muajve - Insajderi

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiq, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Ambasadori amerikan kritikoi Vulin, Daçiç: SHBA të mos ndërhyjnë

para 11 muajve - Arbresh

Ambasadori amerikan, e gjithashtu ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihen në punët e brendshme të Serbisë. Ky ka qenë reagimi i ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiç, pas deklaratave të përfaqësuesit...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Politiko

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - GazetaBlic

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Gazeta Express

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 12 muajve - Lajmi.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Daçiq e mbron Vulinin, ia tërheq vërejtjen ambasadorit amerikan

para 11 muajve - Illyria

Beograd, 12 tetor 2017 – Zëvendës-Kryeministri e ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, i ka dalë në mbrojtje ministrit të Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, i cili e ka madhuar ish-gjeneralin e ushtrisë...

Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 12 muajve - Koha.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Portalb

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Indeks online

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Vlerësoi arkitektin e masakrës ndaj shqiptarëve, ministri serb nuk ndalet…

para 11 muajve - Java News

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të lufte, reagim që vjen pas kritikave të ambasadorit amerikan. Ministri Vulin e ka lavdëruar...

Ministri serb e madhon përsëri kriminelin e luftës, e sfidon ambasadorin amerikan

para 11 muajve - Illyria

Beograd, 12 tetor 2017 – Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka madhuar përsëri figurën e ish-gjeneralit të ushtrisë serbe, Vlladimir Llazareviq, i cili është dënuar për krime lufte. Vulin...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Telegrafi

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 11 muajve - Tetova Sot

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Klan Kosova

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan në Beograd për postimin e tij kritik...

Flet Ministri i jashtëm serb Daçiç

para 12 muajve - ABC News

Pas mesazhit në Tuiter të ambasadorit amerikan në Beograd Kajl Skot. ku kritikonte ministrin serb të mbrojtjes Vulin se mbështet kriminelët e luftës, ka reaguar ashpër Ivica Daçiç. Ministri i jashtëm serb...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Indeks online

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

“Serbia po provokon tensione”

para 12 muajve - Tetova1

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Daçiq: Për momentin marrëdhëniet me Shkupin janë të mira

para 12 muajve - Telegrafi

Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, një deklaratë të shkurtë për Makfaks theksoi marrëdhëniet diplomatike mes Shkupit dhe Beogradit tani janë të mira. “Nuk ka asnjë element të ri për këtë çështje”,...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Daçiq: Ambasadorët të mos ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë

para 12 muajve - Klan Kosova

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se ambasadori i SHBA në Beograd Kyle Scott dhe ambasadorë të tjerë në Serbi nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. “Ambasadorët tanë në botë...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Indeks online

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 12 muajve - Ora news

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Enver Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 11 muajve - Te Sheshi

Zv. kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një postim...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 12 muajve - Zëri i Amerikës

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Almakos

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Ministri Serb Riathekson Vlerësimin për Kriminelët e Liruar të Luftës

para 12 muajve - Kallxo

Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, sulmoi ambasadorin amerikan në Beograd pasi diplomati e kritikoi atë për vlerësimin publik që bëri për dy kriminelë të dënuar lufte. Ministri serb i Mbrojtjes,...

Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 12 muajve - Gazeta e re

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 12 muajve - Bota Press

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Për të ikur nga fajësia e krimeve, Serbia po provokon

para 12 muajve - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Daçiq mbron kriminelin serb që vrau shqiptarët, përmend Ramush Haradinajn

para 12 muajve - GazetaBlic

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq ka thënë se ambasadori i SHBA-ve në Serbi, Kyle Scott si dhe të gjithë ambasadorët tjerë nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. Daçiq ka thënë se deklaratat...

Hoxhaj kërkon reagim dhe dënim të kriminelëve serbë nga ndërkombëtarët

para 12 muajve - Sovrani

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se ndihet i shqetësuar me rehabilitimin që kriminelët e luftës po marrin nga Qeveria e Serbisë, transmeton Sovrani.info Ai ka kërkuar reagim dhe dënim...

Edhe Daçiq mbron kriminelin serb që vrau shqiptarët, përmend Ramush Haradinajn

para 12 muajve - Lajmi.net

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq ka thënë se ambasadori i SHBA-ve në Serbi, Kyle Scott si dhe të gjithë ambasadorët tjerë nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. Daçiq ka thënë se deklaratat...

Dacici frymëzohet nga Erdogani, kritikon Ambasadorin Amerikan

para 12 muajve - Albeu

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq , madje, ia ka dhënë...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 12 muajve - Gazeta Express

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Lazareviq e ka kryer burgun, Haradinajn e pret burgu, sipas Daçiqit

para 12 muajve - Koha.net

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan në Beograd për postimin e tij kritik...

Kështu i vlerëson Daçiq marrëdhëniet në mes Beogradit dhe Shkupit

para 12 muajve - Fol

“Marrëdhëniet mes Shkupit dhe Beogradit tani janë të mira,” tha në një deklaratë të shkurtër, ministri i jashtëm serb Ivica Daçiq, në pyetjen e “Makfaks”, sesi i vlerëson marrëdhëniet diplomatike ndërmjet...

Daçiq: Për momentin marrëdhëniet me Shkupin janë të mira

para 12 muajve - Arbresh

Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, një deklaratë të shkurtë për Makfaks theksoi marrëdhëniet diplomatike mes Shkupit dhe Beogradit tani janë të mira. “Nuk ka asnjë element të ri për këtë çështje”,...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulinin

para 12 muajve - Indeks online

Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott, dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i saj i mbrojtjes po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulin-in

para 12 muajve - Gazeta Express

Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i mbrojtjes së saj po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 12 muajve - Bota Press

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Krenarë me kriminelë lufte

para 12 muajve - Koha.net

Para syve të botës Serbia lartëson kriminelët e luftës si Vladimir Llazareviqin. Autoritetet e Kosovës heshtin – ose llomotisin për pajtim. Në Nish, rreth 100 kilometra afër kufirit me Kosovën, të dielën,...

Vulin përplaset me ambasadorin amerikan për Kosovën

para 12 muajve - GazetaBlic

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

‘Haradinajn e pret burgu’

para 12 muajve - Periskopi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, është përfshirë në replikat e ambasadorit të ShBA-së në Beograd, Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë, Aleksandar Vulin. Madje Daçiq ia ka dhënë...

Daçiq: Lazareviq e kreu burgun, tash Haradinajn e pret burgu

para 12 muajve - Insajderi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, është përfshirë në replikat e ambasadorit të ShBA-së në Beograd, Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë, Aleksandar Vulin. Madje Daçiq ia ka dhënë...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulin-in

para 12 muajve - Bota Press

Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i mbrojtjes së saj po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Tetova1

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Për Kosovën, Vulin bëhet trim me ambasadorin amerikan në Beograd

para 12 muajve - Java News

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Vulin përplaset me ambasadorin amerikan për Kosovën

para 12 muajve - Periskopi

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Rreth Kosovës, Vulin “ia kthen fjalën” ambasadorit amerikan në Beograd

para 12 muajve - Koha.net

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Indeks online

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Telegrafi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Albeu

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - GazetaBlic

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Gazeta Express

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Vulin vazhdon glorifikimin e kriminelit serb që vrau shqiptarët, ja si i përgjigjet ambasadorit amerikan

para 12 muajve - Lajmi.net

Ministri i Mbrojtjes në Serbi, Aleksandar Vulin nuk ka hequr dorë së lavdëruari personat që kanë kryer krime gjatë viteve 1998-1999 në Kosovë. Ditë më parë Vulin i ka thurrur lavde ish-gjeneralit, Vladimir...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Tetova Sot

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Almakos

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Infokusi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Periskopi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 12 muajve - Sovrani

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Evropë, këto nuk janë vlerat e përbashkëta!

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Frank SHKRELI Fund javën që kaloi, një numër gazetash amerikane botuan lajmin e përhapur nga agjencia amerikane e lajmeve, Asosiejted Pres, se Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin lavdëroi ish-gjeneralin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK