http://kariera.mk

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Trump shqyrton mundësinë për heqjen e  licencës së NBC nwes

para 8 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka hapur mundësinë e shqyrtimit  të licencës se televizionit NBC nwes dhe televizione të tjera, për shkak të raporteve dhe shkrimeve kanë qenë...

Trumpi kërcënon mediat me marrje të licencës shkaku i raportimeve

para 8 muajve - Koha.net

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka lënë të hapur mundësinë e tërheqjes së licencave për televizionin NBC News dhe disa të tjera, pas raportimeve të tyre negative. NBC, shtëpinë mediale e cila e bëri...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Syri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Politiko

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Lavrov: Tilerson konfirmoi se qëllimi i SHBA-së në Siri është lufta kundër SHI-së

para 8 muajve - Portalb

Sekretari amerikan i shtetit, Reks Tilerson sot konfirmoi se lufta kundër grupit terrorist, të ashtuquajtur “Shteti islamik” është qëllimi i vetëm i Uashingtonit në Siri, deklaroi sot ministri rus i Punëve...

Lavrov: Tilerson konfirmoi se qëllimi i SHBA-së në Siri është lufta kundër SHI-së

para 8 muajve - Portalb

Sekretari amerikan i shtetit, Reks Tilerson sot konfirmoi se lufta kundër grupit terrorist, të ashtuquajtur “Shteti islamik” është qëllimi i vetëm i Uashingtonit në Siri, deklaroi sot ministri rus i Punëve...

NBC News do i shqyrtohet liçenca mediatike, Trump e akuzoi për lajme të rreme

para 8 muajve - Te Sheshi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të liçencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Lavrov: Tilerson konfirmoi se qëllimi i SHBA-së në Siri është lufta kundër SHI-së

para 8 muajve - Medial

Sekretari amerikan i shtetit, Reks Tilerson sot konfirmoi se lufta kundër grupit terrorist, të ashtuquajtur “Shteti islamik” është qëllimi i vetëm i Uashingtonit në Siri, deklaroi sot ministri rus i Punëve...

Trump rikthen luftën e yjeve

para 8 muajve - Klan

Pas ndalimit të garës së armatimit dhe çmontimit të mbushjeve bërthamore nga Shtetet e Bashkuara dhe Rusia, presidenti Trump ka shokuar me kërkesën drejtuar krerëve të ushtrisë amerikane për të dhjetëfishuar...

Trump shqyrton licencën për televizionin NBC

para 8 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC News dhe rrjete të tjera, për shkak të raporteve, sipas tij, të pafavorshme. NBC...

Lavrov: Tilerson konfirmoi se qëllimi i SHBA-së në Siri është lufta kundër SHI-së

para 8 muajve - Tetova Sot

Sekretari amerikan i shtetit, Reks Tilerson sot konfirmoi se lufta kundër grupit terrorist, të ashtuquajtur “Shteti islamik” është qëllimi i vetëm i Uashingtonit në Siri, deklaroi sot ministri rus i Punëve...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Ina

. Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Top Channel

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Ministri i jashtëm i Koresë së Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Shqiptarja

Presidenti amerikan Donald Trump ‘’ndezi fitilin e luftës’’ kundër Koresë së Veriut. Kështu citohet të ketë thënë, nga agjensia ruse e lajmeve, ministri i jashtëm i Koresë së Veriut. Deklarata pason javë...

Tramp: “En-Bi-Si njuz” dhe disa media tjera mund të mbesin pa licencë për punë

para 8 muajve - Medial

Presidenti amerikan Donald Tramp lajmëroi se ekziston mundësi për heqjen e licencës mediale të televizionit “En-Bi-Si njuz”, si dhe të disa mediave të tjera, që paraqet kërcënim për raportet jo të volitshme...

Matis: Të rrejshme janë pohimet për rritjen e arsenalit bërthamor në SHBA

para 8 muajve - Medial

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Xhejms Matis i vlerësoi si “plotësisht të rrejshme” pretendimet e mediave në të cilat pohohet se presidenti i SHBA-së, Donald Tramp ka kërkuar rritjen e arsenalit bërthamor...

Matis: Të rrejshme janë pohimet për rritjen e arsenalit bërthamor në SHBA

para 8 muajve - Alsat-M

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Xhejms Matis i vlerësoi si “plotësisht të rrejshme” pretendimet e mediave në të cilat pohohet se presidenti i SHBA-së, Donald Tramp ka kërkuar rritjen e arsenalit bërthamor...

Matis: Të rrejshme janë pohimet për rritjen e arsenalit bërthamor në SHBA

para 8 muajve - Portalb

Sekretari amerikan i Mbrojtjes Xhejms Matis i vlerësoi si “plotësisht të rrejshme” pretendimet e mediave në të cilat pohohet se presidenti i SHBA-së, Donald Tramp ka kërkuar rritjen e arsenalit bërthamor...

“Trump ndezi fitilin e luftës”

para 8 muajve - Vizion Plus

Pas retorikës së ashpër mes presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Koresë së Veriut, Ministri i Jashtëm i vendit komunist ka akuzuar presidentin Donald Trump, se ishte ai i cili ndezi “fitilin...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Lajmi.net

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Syri

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

“Trump ndezi fitilin e luftës”

para 8 muajve - Ora news

Ministri i jashtëm i Koresë së Veriut deklaroi se Donald Trump ka ndezur fitilin e luftës ndaj Penianit. Për ministrin Ri, fjalimi i presidentit amerikan përpara Kombeve të Bashkuara në shtator ishte pika...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Alsat-M

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Politiko

Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në arenën e Kombeve të Bashkuara, Trump e ngacmoi situatën dhe ne duhet ta zgjidhim përfundimisht këtë punë, jo me fjalë, por me zjarrin e armëve,...

”Trump do ta shumëfishojë arsenalin bërthamor”

para 8 muajve - RTV 21

Sipas NBC, Trumpit ju tregua një grafik për arsenalin bërthamor amerikan, që është ulur tej mase nga 32.000 testata të viteve 60 Presidenti amerikan, Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Portalb

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior, njofton Top Channel. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Medial

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Tramp: Kam marrëdhënie të mirë me Tilersonin, por jo edhe qëndrim të njëjtë për Korenë Veriore

para 8 muajve - Portalb

Presidenti amerikan Donald Tramp deklaroi se ka marrëdhënie të mira me sekretarin amerikan të Shtetit, Reks Tilerson, por se nuk kanë qëndrim të njëjtë me Korenë Veriore. Tramp gazetarëve në Kabinetin...

Koreja e Veriut: Presidenti amerikan ka bërë hapin e parë drejt fillimit të luftës

para 8 muajve - ABC News

Koreja e Veriut nëpërmjet ministrit të saj të jashtëm, deklaroi se presidenti amerikan Donald Tramp ka bërë hapin eparë drejt fillimit të luftës. Ai paralajmëroi Shtetet e Bashkuara të Amerikës që të ndalojnë...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Telegrafi

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Tramp: Kam marrëdhënie të mirë me Tilersonin, por jo edhe qëndrim të njëjtë për Korenë Veriore

para 8 muajve - Medial

Presidenti amerikan Donald Tramp deklaroi se ka marrëdhënie të mira me sekretarin amerikan të Shtetit, Reks Tilerson, por se nuk kanë qëndrim të njëjtë me Korenë Veriore. Tramp gazetarëve në Kabinetin...

'Fake News!’ Trump kërcënon t’i heqë licencën televizionit të njohur amerikan

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti Donald Trump ka ngritur mundësinë se mund të heqë licencën mediatike për “NBC News” dhe rrjetet e tjera televizive,  pas një sërë raportesh nga ky televizion. Paralajmërimi erdhi pasi “NBC”...

Trump: Nuk kam thënë që dua të dyfishoj arsenalin bërthamor

para 8 muajve - Gazeta Shqip

“Dua që arsenali ynë bërthamor të jetë “në lartësinë e mundësive të tij”. Kështu është shprehur presidenti amerikan, Donald Trump, duke përgënjeshtruar lajmin se ka kërkuar dyfishimin e arsenalit nuklear...

'Fake News!’ Trump kërcënon t’i heqë licencën televizionit të njohur amerikan

para 8 muajve - Syri

Presidenti Donald Trump ka ngritur mundësinë se mund të heqë licencën mediatike për “NBC News” dhe rrjetet e tjera televizive,  pas një sërë raportesh nga ky televizion. Paralajmërimi erdhi pasi “NBC”...

​Arsenali bërthamor, NBC: Trump do ta shumëfishojë

para 8 muajve - Indeks online

Presidenti amerikan Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht arsenalin bërthamor të vendit gjatë një takimi të zhvilluar në muajin korrik. Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda...

‘Fake News!’ Trump kërcënon t’i heqë licencën televizionit të njohur amerikan

para 8 muajve - Tetova Sot

Presidenti Donald Trump ka ngritur mundësinë se mund të heqë licencën mediatike për “NBC News” dhe rrjetet e tjera televizive,  pas një sërë raportesh nga ky televizion. Paralajmërimi erdhi pasi “NBC”...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Infokusi

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Almakos

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Tetova Sot

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Shenja

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

‘Fake News!’ Trump kërcënon t’i heqë licencën televizionit të njohur amerikan

para 8 muajve - Gazeta Liria

Presidenti Donald Trump ka ngritur mundësinë se mund të heqë licencën mediatike për “NBC News” dhe rrjetet e tjera televizive,  pas një sërë raportesh nga ky televizion. Paralajmërimi erdhi pasi “NBC”...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Insajderi

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

“Trump ka ndezur fitilin për një luftë”

para 8 muajve - Klan

Ministri i Jashtëm i Koresë së Veriut mendon se presidenti i SHBA-së Donald Trump ka ndezur mundësinë e një lufte. “Me deklaratën e tij të çmendur në Kombet e Bashkuar, mund të thuash se Trump ka ndezur...

Trump përplaset sërish me mediat, kërcënon me heqje liçence rrjetin NBC

para 8 muajve - Klan

Donald Trump përplaset me rrjetin televiziv NBC News, të cilit kërcënoi se do t’i rishikojë liçencën, për shkak të raportimeve të padrejta. Gjithçka nisi nga një lajm i NBC, që raportonte se presidenti...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - KosovaPress

Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në arenën e Kombeve të Bashkuara, Trump e ngacmoi situatën dhe ne duhet ta zgjidhim përfundimisht këtë punë, jo me fjalë, por me zjarrin e armëve,...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - AlbPortali

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Trump kërcënon t’i heqë licencën televizionit të njohur amerikan, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Periskopi

Presidenti Donald Trump ka ngritur mundësinë se mund të heqë licencën mediatike për “NBC News” dhe rrjetet e tjera televizive,  pas një sërë raportesh nga ky televizion. Paralajmërimi erdhi pasi “NBC”...

Korea e Veriut: SHBA-të kanë “ndezur fitilin e luftës”

para 8 muajve - Arbresh

Pentagoni nuk do të heq dorë nga armët nukleare, ka bërë të ditur ministri i jashtëm i Koresë së Veriut, transmeton arbresh.info. Ai ka thënë që SHBA-të e kanë “ndezur fitilin e luftës” dhe se Washingtoni...

Koreja e Veriut: Trump ndezi fitilin e luftës

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Donald Trump ndezi “fitilin e luftës” me Korenë e Veriut, i tha agjensisë shtetërore ruse të lajmeve TASS ministri i Jashtëm koreano-verior. Me deklaratën e tij të papërgjegjshme dhe luftëndjellëse në...

Arsenali bërthamor, NBC: Trump do ta shumëfishojë

para 8 muajve - KosovaPress

Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda takimit, raporton se Trump e diskutoi këtë me këshilltarët e tij të sigurisë. Nuk është e qartë pse ky zhvillim raportohet vetëm tani, por përkon mbase...

Arsenali bërthamor, NBC: Trump do ta shumëfishojë

para 8 muajve - Top Channel

Presidenti amerikan Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht arsenalin bërthamor të vendit gjatë një takimi të zhvilluar në muajin korrik. Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda...

Trump ‘kërcënon’ NBC News me heqje të licencës

para 8 muajve - Ora news

Vetëm pak pasi NBC News raportoi se Presidenti Trump kishte kërkuar rritje të kapaciteteve bërthamore, lideri i Uashingtonit ka paralajmëruar se mund të ndjekë rrugën ligjore për heqjen e licencës së televizionit...

Donald Trump përsëri sulmon mediat amerikane

para 8 muajve - ABC News

Presidenti amerikan, Donald Trump kërcënon mediat amerikane duke thënë se do të shqyrtojë heqjen e liçensave. Zemërimi I tij, kryesisht ndaj NBC Njuz, vjen pasi kjo media raportoi se Trump dëshiron të...

Donald Trump do t’a shumëfishojë arsenalin bërthamor

para 8 muajve - Bota Press

Presidenti amerikan Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht arsenalin bërthamor të vendit gjatë një takimi të zhvilluar në muajin korrik. Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda...

Trump thotë se do ta shumëfishojë arsenalin bërthamor NBC

para 8 muajve - Insajderi

Presidenti amerikan Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht arsenalin bërthamor të vendit gjatë një takimi të zhvilluar në muajin korrik. Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda...

Sekretari i Shtetit e quajti të metë, Trump e sfidon të bëjë testin e inteligjencës

para 8 muajve - Tetova1

Trump ka sfiduar Sekretarin e Shtetit, Rex Tillerson që të bëjë testin e inteligjencës kur një gazetar e pyeti për zërat që thonë se Tillerson e ka quajtur presidentin të metë. “Mendoj se është lajm i...

Arsenali bërthamor, NBC: Trump do ta shumëfishojë

para 8 muajve - Arbresh

Presidenti amerikan Donald Trump shprehu dëshirën për të rritur dramatikisht arsenalin bërthamor të vendit gjatë një takimi të zhvilluar në muajin korrik. Televizioni amerikan NBC, bazuar në burime brenda...

Donald Trump sapo bëri njërin prej kërcënimeve më diktatoriale

para 8 muajve - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Donald Trump sapo bëri njërin prej kërcënimeve më diktatoriale

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Koreja Veriore e akuzon Donald Trump si “nxitës të luftës”

para 8 muajve - Arbresh

Ministri i Jashtëm i Koresë Veriore e ka akuzuar Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump se “po ndez fitilat e luftës” kundër Kim Jong-un. Ri Yong-ho ka akuzuar Shtetet e Bashkuara se po bëjnë veprime “agresive”...

E padëgjuar në SHBA, Trump kërcënon mediat: Lajme të rreme, do t’ju heq licensat!

para 8 muajve - Java News

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Presidenti amerikan Trump sfidon ministrin e tij të jashtëm Tillerson

para 8 muajve - ABC News

Donald Tramp ka reaguar pas zërave se sekretari amerikan i shtetit Reks Tillerson e kishte cilësuar si “idiot”, kreun e Shtëpisë së Bardhë. Trump ka ftuar Tillerson që të bëjnë një test inteligjence, për...

Donald Trump kërcënon që do t’i mbyll portalet që e kritikojnë

para 8 muajve - Arbresh

Donald Trump ka kërcënuar që do t’i mbyll kanalet si NBC dhe kanale të tjera duke i akuzuar për lajme të falsifikuara, transmeton arbresh.info. “Duke parë gjithë këto lajme fallco që prodhohen nga kanale...

Donald Trump sapo bëri njërin prej kërcënimeve më diktatoriale

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Trump kërcenon se do ta mbyllë televizionin NBC

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Donald Trump sapo bëri njërin prej kërcënimeve më diktatoriale

para 8 muajve - Sovrani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera televizive amerikane, duke thënë se ato shesin lajme të rreme. “Me gjithë ato lajme...

Trump sfidon Tillersonin me test të inteligjencës

para 8 muajve - Lajmi.net

Presidenti Trump ka sfiduar Sekretarin e Shtetit, Tillerson me test të inteligjencës për të parë se cili është më superior. Arsyeja është pretendimi i deklaratës së fundit të Tillerson në të cilën Trumpin...

Trump sfidon Tillersonin me test të inteligjencës

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv WASHINGTON (AA) – Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka sfiduar Sekretarin amerikan të Shtetit, Rex Tillerson me test të inteligjencës për të parë se cili është më superior. Arsyeja për...

Si është marrëdhënia Trump-Tillerson?

para 8 muajve - Syri

Presidenti Donald Trump po thotë se ai do t’ja kalonte Sekretarit të Shtetit Rex Tillerson në një garë për inteligjencën, pas njoftimeve se zoti Tillerson e quajti Presidentin “njeri të trashë”. "Unë mendoj...

Tillerson e quajti budalla Trumpin, por do të befasoheni me vendimin e presidentit

para 8 muajve - OraInfo

Presidenti Trump e ka ftuar Sekretarin e tij të Shtetit, Rex Tillerson për një test inteligjence, duke ju kundërpërgjigjur raportimeve mediatike se kreu i diplomacisë e kishte quajtur liderin e ShBA’së...

Si është realisht marrëdhënia Trump-Tillerson?

para 8 muajve - Java News

Presidenti Donald Trump po thotë se ai do t’ja kalonte Sekretarit të Shtetit Rex Tillerson në një garë për inteligjencën, pas njoftimeve se zoti Tillerson e quajti Presidentin “njeri të trashë”. “Unë mendoj...

Trump sfidon Tillersonin me test të inteligjencës

para 8 muajve - Gazeta e re

Presidenti Trump ka sfiduar Sekretarin e Shtetit, Tillerson me test të inteligjencës për të parë se cili është më superior. Arsyeja është pretendimi i deklaratës së fundit të Tillerson në të cilën Trumpin...

Trump sfidon Tillersonin me test të inteligjencës

para 8 muajve - Insajderi

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka sfiduar Sekretarin amerikan të Shtetit, Rex Tillerson me test të inteligjencës për të parë se cili është më superior. Arsyeja për këtë është pretendimi i deklaratës...

Trump sfidon Tillerson me test inteligjence

para 8 muajve - Top Channel

Edhe pse Sekretari amerikan i Shtetit i mohoi zërat për mosmarrëveshje të forta me kreun e Shtëpisë së Bardhë, sinjalet që mbërrijnë nga Uashingtoni tregojnë të kundërtën. Presidenti Donald Trump e sfidon...

Sekretari i Shtetit e quajti të metë, Trump e sfidon të bëjë testin e inteligjencës

para 8 muajve - Klan

Trump ka sfiduar Sekretarin e Shtetit, Rex Tillerson që të bëjë testin e inteligjencës kur një gazetar e pyeti për zërat që thonë se Tillerson e ka quajtur presidentin të metë. “Mendoj se është lajm i...

E quajti “njeri të trashë”, Trump i përgjigjet Tillerson: Do ia kaloja në një garë për inteligjencën

para 8 muajve - BalkanWeb

Presidenti Donald Trump thotë se ai do t’ja kalonte Sekretarit të Shtetit Rex Tillerson në një garë për inteligjencën, pas njoftimeve se zoti Tillerson e quajti Presidentin “njeri të trashë”. “Unë mendoj...

Si është marrëdhënia Trump-Tillerson?

para 8 muajve - Koha.net

Presidenti Donald Trump po thotë se ai do t’ja kalonte Sekretarit të Shtetit Rex Tillerson në një garë për inteligjencën, pas njoftimeve se zoti Tillerson e quajti Presidentin “njeri të trashë”. "Unë mendoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK