http://kariera.mk

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 11 muajve - Top Channel

Ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit. Dritan...

Mesazhi i fundit i Dritan Priftit për politikën, ç'tha ai para zgjedhjeve

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i Ekonomisë dhe Energjisë, Dritan Prifti, i cili sot u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë, u shkëput nga jeta aktive në politikë që në vitin 2013. Ishin ngjarjet...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. “BalkanWeb” mëson se dje Prifti ka kryer një operacion tepër të vështirë në Itali pas së cilit nuk ka patur përmirësime....

U nda sot nga jeta, mesazhi i fundit i Dritan Priftit për politikën

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk...

PROFIL/ Kush ishte Dritan Prifti, njeriu që tronditi jetën politike shqiptare

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti u nda mbrëmjen e kësaj të enjteje nga jeta pas një beteje të gjatë me leuçeminë, por në politikë mbahet mend për shumë ngjarje të bujshme. Fillesat e tij në politikë...

Ndahet nga jeta deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti

para 11 muajve - Portalb

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish ministër i Energjetikës, Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Pak ditë më parë, siç njoftojnë...

Orët e fundit të Dritan Priftit, humbja e shpresave nga mjekët dhe ‘lamtumira’ me familjen

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk...

Vdes ish-deputeti shqiptar, Dritan Prifti

para 11 muajve - Telegrafi

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kur Dritan Prifti bëhej armiku nr.1 i Ramës dhe miku i besuar i Berishës

para 11 muajve - Albeu

Dritan Prifti ka qenë një aktor i rëndësishëm i politikës shqiptare që prej vitit 2005 kur themeluan LSI-në me Ilir Metën. Ai doli nga skena politike pas zgjedhjeve të vitit 2013 kur nuk arriti të marrë...

Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Zhurnal

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 11 muajve - Klan Kosova

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Shqipërisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit,...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 11 muajve - Indeks online

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pak vite më parë ish-ministri i LSI-së fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ja dilte...

Vdes ish-Deputeti Shqiptar Dritan Prifti

para 11 muajve - Kallxo

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Orët e fundit të Dritan Priftit, humbja e shpresave nga mjekët dhe ‘lamtumira’ me familjen

para 11 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta ditën e sotme pas një sëmundjeje të rëndë. Edhe pas nënshtrimit të kurave intensive në Itali dhe Gjermani muajve të fundit, fatkeqësisht nuk nuk...

Kush ishte Dritan Prifti, studenti i Harvardi që u kthye në 1997

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte kohë që po luftonte. Por kush ishte Diritan Prifti, studenti i shkëlqyer i Harvardit që...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 11 muajve - Lajmi.net

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Shqipërisë, Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare. Prifti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit....

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. (e.f/BalkanWeb)

Ndahet nga jeta ish-deputeti dhe ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti

para 11 muajve - ABC News

Ish-ministri i Energjetikës dhe ish-deputeti Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Prej më shumë se një viti, Dritan Prifti kurohej per një sëmundje...

"Lutjuni zotit nëse besoni se do e kaloj", çfarë thoshte pak muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 11 muajve - Sot News

Lajmi për ndarjen nga jeta të ish ministrit të Energjitikës, Dritan Prifti, ka tronditur opinionin publik mbrëmjen e sotme. Pak vite më parë ish-ministri i LSI-së fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje...

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar

para 11 muajve - Aktuale

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr...

Ja çfarë tha 6 muaj më parë Dritan Prifti, për sëmundjen që i mori jetën

para 11 muajve - Syri

Pak vite më parë ish-ministri fitoi një betejë të rëndë me një sëmundje në kokë, por humbi betejën e dytë që kish nisur me sëmundjen në gjak. Ndonëse shpresëplotë që do mund t’ia dilte sërish, Prifti tregonte...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 11 muajve - GazetaBlic

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Humbi "luftën" me leuçeminë, kush ishte Dritan Prifti

para 11 muajve - Albeu

Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat. Në këtë qytetin ai mori dhe arsimimin fillestar. Më pas Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë, siç është ai...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 11 muajve - Albeu

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 11 muajve - RTV 21

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 11 muajve - Indeks online

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 11 muajve - Indeks online

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

FOTO/ Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

Mesazhi i fundit i Dritan Priftit

para 11 muajve - Syri

Mesazhi i fundit politik në Facebook nga ish ministri Dritan Prifti është i datës 21 qershor, disa ditë para zgjedhjeve parlamentare. Prifti u nda nga jeta sot në moshën 49-vjeçare, duke humbur luftën...

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 11 muajve - Koha.net

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti ka vdekur sot në moshën 49-vjeçare. Mediat në rajon njoftojnë se Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë në...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti, vuante nga një sëmundje e rëndë

para 11 muajve - Sot News

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Priti është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme në moshën 49 vjecare. Dritan Prifti vuante nga leucemia prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe...

Reagimet e Iuliano dhe Maganit

para 11 muajve - SuperSport

Duket i çliruar trajneri i Partizanit, Mark Iuliano pas fitores me Teutën, e para në kampionat për të kuqtë. Ja çfarë tha italiani për Supersport, në emisionin “Gol pas Goli”. “ Jam i kenaqur per shume...

LAJMI I FUNDIT/ Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 11 muajve - Albeu

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Priti është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme në moshën 49 vjecare. Dritan Prifti vuante nga leucemia prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe...

Ndahet nga jeta ish ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti. Vuante nga leucemia

para 11 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - GazetaBlic

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ish-ministri i LSI, Dritan Prifti është ndarë nga jeta ditën e sotme pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. Prej vitesh Prifti ishte shkëputur nga politika për t’ju nënshtruar kurimit, fillimisht...

KËRKESA E DRITAN PRIFTIT PARA SE TË VDISTE

para 11 muajve - NOA

Para se të ikte parakohshëm nga kjo botë, ish-ministri dhe ish-deputeti Dritan Prifti , lëshoi një kërkesë publike për të. Pasi tregonte se kishte mbi një vit që luftonte me një sëmundje agresive dhe të...

Ndahet nga jeta ish ministri dhe politikani i njohur

para 11 muajve - Syri

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

VDES ISH-MINISTRI DRITAN PRIFTI

para 11 muajve - NOA

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti . Ish deputeti socialist Dritan Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Opinion

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Ora news

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Express

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Ndahet nga jeta ish-ministri i LSI, Dritan Prifti

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pasi prej një kohe të gjatë vuante nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive në një spital...

Lajm i fundit/ Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Koha Jone

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Prifti i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime....

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 11 muajve - Syri

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Ndahet nga jeta ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 11 muajve - InfoShqip

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kjo është kërkesa e fundit Dritan Priftit para se të vdiste

para 11 muajve - Bota Press

Para se të ikte parakohshëm nga kjo botë, ish-ministri dhe ish-deputeti Dritan Prifti, lëshoi një kërkesë publike për të. Pasi tregonte se kishte mbi një vit që luftonte me një sëmundje agresive dhe të...

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 11 muajve - Periskopi

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Kërkesa e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 11 muajve - Infokusi

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 12 muajve - Gazeta Express

​Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i...

Ndahet nga jeta në një moshë të re ish-ministri dhe ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti

para 11 muajve - Blitz

Eshtë ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti . Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe u ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve vitet e fundit. Pak ditë më...

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa është sëmurë. Qeveria del me vendim

para 12 muajve - NOA

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa po vuan nga një sëmundje e rëndë e cila i rrezikon jetën. Në përpjekje për ta shëruar, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë një fond financiar për kurimin e tij jashtë...

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Infokusi

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 11 muajve - Tetova Sot

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë ish-ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Java News

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti është ndarë nga jeta pasi prej një kohe të gjatë vuante nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive në një spital...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 11 muajve - Tetova1

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. StictyBanner...

Mësohet shkaktari i vdekjes së ish-ministrit shqiptar

para 11 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Një fond prej 50 milionë lekësh janë akorduar me vendim të Këshillit të Ministrave për kurmin e aktorit të njohur Ndriçim Xhepa, i cili prej kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë. Paratë e mara nga Fondi...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë: “Lutjuni Zotit që ta kaloj shpejt këtë sëmundje dhe…” 1 hour ago Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku...

Mësohet shkakatari i vdekjes së ish-ministrit shqiptar

para 11 muajve - Insajderi

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë nga jeta sot në Tiranë. Ai vdiq për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga leuçemia. Ai ishte deputet i LSI-së. Pas skandalit me videon me Ilir...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 11 muajve - Arbresh

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Kush ishte Dritan Prifti, ish-ministri që ndërroi jetë sot

para 11 muajve - Gazeta e re

Dritan Prifti, 49 vjeç ka ndërruar jetë sot nga një sëmundje e rëndë. Ai ka lindur më datë 27 gusht 1968 në Berat. Ishte deputet i pavarur në Kuvendin e Shqipërisë. Nga viti 2009 deri në 2011 ishte deputet...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë Qeveria i jep 5 mln lekë për kurim

para 12 muajve - Shqiptarja

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Fjalët e fundit të Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë

para 11 muajve - Sovrani

Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publike për të gjithë miqtë, simpatizantët dhe të afërmit. “Lutjuni Zotit nëse besoni...

Ndahet nga jeta ish- deputeti Dritan Prifti

para 11 muajve - AlbPress

Është ndarë nga jeta ish-deputeti Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Prifti 49 vjeça, ish deputeti dhe ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti, ishte nje nga politikanet...

Post-profil: Prifti, 16 vjet betejë me “vdekjen”

para 11 muajve - Te Sheshi

Që prej vitit 2001, kur Dritan Prifti sapo ishte larguar nga detyra e Drejtorit të KESH dhe qeveria e Ilir Metës, ku shërbeu si ministër Shteti, një paralizë e rëndë e goditi pjesërish, si njëra prej simptomat...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 11 muajve - 10minuta

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ky është mesazhi i fundit për politikën që shkroi ish-ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Periskopi

Ish-ministri i energjetikës Dritan Prifti ka ndërruar jetë pasditen e sotme pas një sëmundje të rëndë gjaku. Edhe pas operacioneve të kryer kohëve të fundit, Prifti nuk ka mundur ‘të fitojë’ ndaj kësaj...

Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë: “Lutjuni Zotit që ta kaloj shpejt këtë sëmundje dhe…”

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku i të gjithëve 9 mins ago Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan...

Humbi “luftën” me leukeminë, kush ishte Dritan Prifti

para 11 muajve - Bota Press

Ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat ku dhe mori arsimin fillestar. Me shumë fat, Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë,...

Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku i të gjithëve

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat. Në këtë qytetin ai mori dhe arsimimin fillestar. Më pas Prifti do të transferohej me studime në një prej universiteteve më të njohur në botë, siç është ai...

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar

para 11 muajve - Bota Press

———————————————————————— ———————————————————————– Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut...

Vdes ish-deputeti shqiptar Dritan Prifti

para 11 muajve - Insajderi

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Ndahet nga jeta ish-ministri, Dritan Prifti

para 11 muajve - KosovaPress

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike. Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni të vështirë në...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Arbresh

Është ndarë sot nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti. Mësohet se ish-deputeti i njohur ka humbur betejën me vdekjen pasi vuante nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Prej...

Humbi betejën me Leuçeminë/ Çfarë thoshte gjashtë muaj më parë për sëmundjen Dritan Prifti

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Vuante nga sëmundje e rëndë – Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti 24 mins ago Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi 26 mins ago Aktorit...

Vdes ish ministri shqiptar

para 11 muajve - Sovrani

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Ish deputeti socialist Dritan Prifti i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili...

Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti

para 11 muajve - Gazeta e re

Ish-ministri i LSI, Dritan Prifti është ndarë nga jeta ditën e sotme pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. Prej vitesh Prifti ishte shkëputur nga politika për t’ju nënshtruar kurimit, fillimisht...

Vdes ish-ministri shqiptar

para 11 muajve - Periskopi

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr...

Lajm i fundit/ Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Prifti i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime....

Ndahet nga jeta ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - Respublica

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

para 11 muajve - Lajme.al

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Vuante nga sëmundje e rëndë – Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi 2 mins ago Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë euro për kurimin e tij 41 mins ago E...

Ndërroi jetë ish-ministri dhe deputeti Dritan Prifti

para 11 muajve - Illyria

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga...

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti. Pak ditë...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë euro për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E tmerrshme/ 19 vjeçari plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet 60 mins ago A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës? 11 hours ago Dritan Prifti është...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i vijë...

Ndriçim Xhepa për kurim jashtë vendit, qeveria jep 5 mln lekë të reja

para 12 muajve - Java News

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Në gjendje të rëndë, mesazhi i Dritan Priftit” “Nuk mundem...”

para 12 muajve - NOA

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Muajve të fundit ai iu është nënshtruar kurave intensive në...

Ndriçim Xhepa i sëmurë, qeveria e dërgon për kurim jashtë vendit

para 12 muajve - Lajme.al

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Kritikët e Bashës parti të re? Topollaj: 230 mijë demokratë që bojkotuan PD, janë hambar i madh elektoral…

para 12 muajve - Java News

Anëtari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj, ka shpjeguar për JavaNews.al arsyet e krijimit të Lëvizjes për Ringritjen e PD. Në një intervistë të shkurtër, Topollaj shprehet se lëvizja në...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore. Burime pranë tij, bëjnë me dije për median, se Prifti ka kryer së fundmi një operacion tepër të vështirë jashtë...

Rrëfimi i rrallë i ish-kreut të policisë: Isha "mbret" i ligjit në atë qytet të bukur...njihuni me 'Artilieri' e SHIK-ut

para 12 muajve - Gazeta Express

​Një nga drejtuesit e lartë të policisë në Tiranë por edhe Elbasan në një periudhë plot trazira siç ka qenë ajo e ’92 – ’94, Mit’hat Havari ka rrëfyer një histori nga karriera e tij e gjatë në strukturat...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje të rëndë

para 12 muajve - NOA

Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë e gjakut. Muajve të fundit ai iu është nënshtruar kurave intensive në...

Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 12 muajve - Syri

Ish-­ministri Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Ish-deputeti dhe ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 12 muajve - Illyria

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Sëmundja/Ish-ministri Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

para 12 muajve - Shqiptarja

Ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti ndodhet në gjendje kritike për jetën. Prifti vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë gjaku, ndërsa kohët e fundit i ishte nënshtruar kurave mjekësore intensive...

Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë shëndetësore. Pas një operacioni të vështirë të realizuar në Itali, gjendja e tij nuk është përmirësuar. Janë burime për Albeu.com që...

Operacion i vështirë në Itali, Dritan Prifti në gjendje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - Indeks online

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë shëndetësore. Pas një operacioni të vështirë të realizuar në Itali, gjendja e tij nuk është përmirësuar. Janë burime për Albeu.com që...

E FUNDIT/ Dritan Prifti, në gjëndje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - Albeu

Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Gjermani ,...

Dritan Prifti në gjëndje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - InfoShqip

Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Itali, nga...

Dritan Prifti është në gjendje kritike: Doja të isha me ju, por nuk mundem fizikisht

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kapriçot e motit, ja çfarë parashikojnë meteorologët për ditët në vazhdim 34 mins ago Dritan Prifti, në gjendje të rëndë shëndetësore 40 mins ago Komunikata e policisë/Ja si ndodhi...

Dritan Prifti, në gjendje të rëndë shëndetësore

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Komunikata e policisë/Ja si ndodhi ngjarja ku humbën jetën 2 persona 2 hours ago Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e personave që ekzekutuan 2 persona 2 hours ago Masakra...

Përplasja e Bashës me FRPD

para 12 muajve - Vizion Plus

Mbrëmjen e se martës kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka takuar per me shume se 5 ore kryesine e forumit rinor, duke nisur kështu procesin e analizës se zgjedhjeve te 25 qershorit. Hartimi i...

Ish-kreu i policisë hap dosjet: Ja kush ishte “Artilieri”, spiuni i Sigurimit të Shtetit në qeverisjen e djathtë

para 12 muajve - Te Sheshi

Mit’hat Havari, ish-drejtues i lartë i policisë, ka denoncuar një rast mbi infiltrimin e ish-spiunëve të Sigurimit të Shtetit në strukturën e mazhorancës së djathtë kur morën pushtetin në vitin 1992. Havari...

Zeka sulmon Thacin: Nëse ke mbjellë lakra, mos prit të vjelësh patate!

para 12 muajve - Albeu

Deklarata e ditës së djeshme nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i cili kritikoi ndërkombëtarët, pasi sipas tij nuk përmbushën premtimin e dhënë që posa Kosova ta marrë përsipër funksionalizimin e Gjykatës...

Sëmundja që po shtohet çdo ditë e më shumë tek shqiptarët. Është e pashërueshme

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Lezhjani rrëfen momentet e tmerrit: Shkëmbi shkërmoqi makinën e njerëzit 17 mins ago ‘Çmenduritë’ e motit! Pas borës dhe stuhive, ja çfarë na pret javën e ardhshme 3 hours ago Gabimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK