http://kariera.mk

50 gratë më të fuqishme në botën e biznesit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korportave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

50 gratë më të fuqishme në botën e biznesit

para 11 muajve - Koha.net

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korporatave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

50 gratë më të fuqishme në botën e biznesit

para 12 muajve - Zëri i Amerikës

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korportave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

50 gratë më të fuqishme në botën e biznesit

para 11 muajve - Insajderi

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korporatave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

Ja kush janë 50 gratë më të fuqishme në Botën e biznesit…

para 11 muajve - Te Sheshi

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korportave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

Ja kush janë 50 gratë më të fuqishme në Botën e biznesit…

para 11 muajve - AlbPress

Revista Fortune ka nxjerrë listën e sivjetshme me 50 gratë më të fuqishme të botës së korportave. Në listë përfshihen drejtuese ekzekutive në korporata globale si Mary Barra e General Motors dhe Indra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK