http://kariera.mk

Balena Minke bëhet dreka e Orkave - VIDEO

para 11 muajve - Top Channel

Balenat kryesisht janë paqësore me peshqit e tjerë, por Orkat bëjnë diferencën e teksa udhëtojnë në tufë ushqehen edhe me peshq më të mëdhenj, qofshin këta peshkaqen apo balena të llojeve të tjera. Në...

Video e paparë! Balena Minke bëhet dreka e Orkave të uritura

para 11 muajve - Mapo

Balenat kryesisht janë paqësore me peshqit e tjerë, por Orkat bëjnë diferencën e teksa udhëtojnë në tufë ushqehen edhe me peshq më të mëdhenj, qofshin këta peshkaqen apo balena të llojeve të tjera. Në...

VIDEO +18/ Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën

para 12 muajve - Syri

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën

para 11 muajve - Tetova Sot

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Përleshja vdekjeprurëse e gjigantëve të oqeanit

para 12 muajve - Ora news

Kjo pamje e rrallë e marrë me dron tregon një momentin kur një grup orkash deti ndjekin dhe vrasin një balenë të vemtuar. Nënat e gjashtë orkave, të rinj dhe të rritur, shihen duke ndjekur dhe rrethuar...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën (Video, +18)

para 12 muajve - Telegrafi

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Kur orkat rrethojnë dhe vrasin një peshkaqen

para 12 muajve - Te Sheshi

Kjo pamje e rrallë e marrë me dron tregon një momentin kur një grup orkash deti ndjekin dhe vrasin një balenë të vetmuar. Nënat e gjashtë orkave, të rinj dhe të rritur, shihen duke ndjekur dhe rrethuar...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën (Video, +18)

para 12 muajve - Shenja

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën (Video, +18)

para 12 muajve - Tetova1

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën

para 12 muajve - Infokusi

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

Filmohen me dron orkat duke shqyer në copa balenën (Video, +18)

para 12 muajve - AlbPortali

Një video rrëqethëse e filmuar me dron, shfaq momentin kur një tufë orkash shqyejnë në copa një balenë. Gjashtë orka shihen duke ndjekur një balenë të vetmuar, të cilën më pas e shqyejnë dhe deti mbushet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK