http://kariera.mk

Apple bashkëpunon me LG për ekranin me palosje të iPhone në 2020-ën

para 12 muajve - Zhurnal

Apple në bashkëpunim me LG kanë filluar ndërtimin e një iPhone me ekran që paloset raportoi sajti Korean The Investor. Raportohet se Apple ka zgjedhur të punojë me LG dhe jo Samsung nga frika se beteja...

Apple bashkëpunon me LG për ekranin me palosje të iPhone në 2020-ën

para 12 muajve - Tetova Sot

Apple në bashkëpunim me LG kanë filluar ndërtimin e një iPhone me ekran që paloset raportoi sajti Korean The Investor. Raportohet se Apple ka zgjedhur të punojë me LG dhe jo Samsung nga frika se beteja...

Apple dhe LG kanë filluar bashkëpunimin për të prodhuar iPhone-in më të nevojshëm

para 12 muajve - Sovrani

Apple në bashkëpunim me LG kanë filluar ndërtimin e një iPhone me ekran që paloset raportoi sajti Korean The Investor. Raportohet se Apple ka zgjedhur të punojë me LG dhe jo Samsung nga frika se beteja...

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 12 muajve - GazetaBlic

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 12 muajve - Telegrafi

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Futboll apo politikë, Drenica larg profesionalizimit

para 12 muajve - Gazeta Liria

Drenica fitoi sot duelin e xhiros së nëntë të Vala Superligës ndaj Vllaznisë së Pozheranit 1:0, por humbi shumë në aspektin profesional. _____________________________________________________________________________________________...

Qeshni me lot! Ja çfarë ndodh kur i ndërpret ndeshjen një tifozi të çmendur

para 12 muajve - Gazeta Liria

Kur luan skuadra e zemrës, secili prej nesh vuan, ulëret madje edhe zihet kur dikush e ngacmon. Por a u ka ndodhur ndonjëherë që kur dikush ju fik tv, në momentin që skuadra juaj është duke bërë aksion, apo duke shënuar gol?

Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur

para 12 muajve - Almakos

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes, pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi....

Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur (Video,+18)

para 12 muajve - Almakos

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes, pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi....

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 12 muajve - Almakos

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Punonjësi ka mundur ta pësonte keq, nga iPhone që eksplodoi papritmas

para 12 muajve - Telegrafi

Derisa po e rregullonte një iPhone 6S Plus, punonjësi i njohur vetëm si Wang nga Kina, ka mundur ta pësonte mjaft keq. Pajisja që i eksplodoi në dorë lëshoi flake dhe tym, të cilave ai iu iku me shpejtësi,...

Punonjësi ka mundur ta pësonte keq, nga iPhone që eksplodoi papritmas

para 12 muajve - Lajmi.net

Derisa po e rregullonte një iPhone 6S Plus, punonjësi i njohur vetëm si Wang nga Kina, ka mundur ta pësonte mjaft keq. Pajisja që i eksplodoi në dorë lëshoi flake dhe tym, të cilave ai iu iku me shpejtësi,...

Punonjësi ka mundur ta pësonte keq, nga iPhone që eksplodoi papritmas

para 12 muajve - Infokusi

Derisa po e rregullonte një iPhone 6S Plus, punonjësi i njohur vetëm si Wang nga Kina, ka mundur ta pësonte mjaft keq. Pajisja që i eksplodoi në dorë lëshoi flake dhe tym, të cilave ai iu iku me shpejtësi,...

Punonjësi ka mundur ta pësonte keq, nga iPhone që eksplodoi papritmas

para 12 muajve - Tetova Sot

Derisa po e rregullonte një iPhone 6S Plus, punonjësi i njohur vetëm si Wang nga Kina, ka mundur ta pësonte mjaft keq. Pajisja që i eksplodoi në dorë lëshoi flake dhe tym, të cilave ai iu iku me shpejtësi,...

Punonjësi ka mundur ta pësonte keq, nga iPhone që eksplodoi papritmas

para 12 muajve - Almakos

Derisa po e rregullonte një iPhone 6S Plus, punonjësi i njohur vetëm si Wang nga Kina, ka mundur ta pësonte mjaft keq. Pajisja që i eksplodoi në dorë lëshoi flake dhe tym, të cilave ai iu iku me shpejtësi,...

U lansua para disa ditësh, por mësoni kur do të dalë në treg ‘iPhone X’

para 12 muajve - Arbresh

Kompania prestigjoze Apple ka lansuar super smartfonin iPhone X para disa ditësh dhe të gjithë u mahnitën nga cilësitë e tij. Mund të jetë shumë i bukur dhe me veçori shumë të mira, por siç duket Apple...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK