http://kariera.mk
fati-yt-sot-horoskopi-21-mars-2019

Lexo

FATI YT SOT, HOROSKOPI 21 MARS 2019

para një ore - Lexo

Dashi Ardhja e pranverës do t’ju bëjë jetësore dhe plot energji. Nëse jeni në çift, mund të përfitoni nga pamja...

mihrije-braha-vjen-me-foto-provokuese-moti-ju-kam-thene-n-kuke-ju-mbaj

Ina

Mihrije Braha vjen me foto provokuese: Moti ju kam thënë n’kukë ju mbaj

para 2 orë - Ina

Mihrije Braha prej vitesh është pjesë e skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja shqiptare deri më tani numëron një...

kanye-west-do-dua-lipen-ne-albumin-e-ardhshem

Ina

Kanye West do Dua Lipën në albumin e ardhshëm

para 3 orë - Ina

Reperi i suksesshëm amerikan do Duan në albumin e tij të ardhshëm. Reperi i njohur Kanye West, ka shprehur dëshirën...

balada-e-yll-limanit-dhe-tunes-kthehet-ne-shaka-ne-rrjetet-sociale

Sovrani

Balada e Yll Limanit dhe Tunës kthehet në shaka në rrjetet sociale

para 3 orë - Sovrani

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Tuna ka publikuar së fundmi albumin e saj më të ri që përmban 7 këngë që...

keto-jane-pamjet-spektakolare-te-portes-se-ferrit

Koha Jone

Këto janë pamjet spektakolare të “Portës së Ferrit”

para 6 orë - Koha Jone

Për herë të parë, “Porta e Ferrit” në Turkmenistan u regjistrua në rezolucion të lartë. Ky është një krater që...

e-rralle-kirurgu-operon-pacientin-3-mije-km-larg-nepermjet-celularit

Ina

E rrallë! Kirurgu operon pacientin 3 mijë km larg nëpërmjet celularit

para 8 orë - Ina

Një operacion i rrallë është realizuar përmes rrjetit celular 5G. Duket e çuditshme, por një kirurg kinez e ka...

shfaqet-nje-foke-ne-brigjet-e-vlores

Lajmi.net

Shfaqet një fokë në brigjet e Vlorës

para 5 orë - Lajmi.net

Bregdeti i Vlorës është vizituar gjatë ditës së sotme nga një specie e rrallë. Dëshmitarët e momentit kanë filmuar...

i-injektoi-vetes-leng-frutash-per-pak-sa-nuk-vdiq

Gazeta e re

I injektoi vetes lëng frutash, për pak sa nuk vdiq

para 4 orë - Gazeta e re

Një grua në Kinë pothuajse sa nuk vdiq pasi i injektoi vetes një koktej me 20 lloje lëngje frutash. Në një përpjekje...

5-vendimet-qe-duhet-t-i-merrni-para-moshes-30-vjecare

Ekonomia Online

5 vendimet që duhet t’i merrni para moshës 30-vjeçare

para një ore - Ekonomia Online

Të 20-tat e hershme dhe ato të vonshme janë periudha më e bukur në jetën e njeriut – ti je i ri dhe plot energji...

nuk-ka-gje-qe-i-ndan-keto-jane-ciftet-me-te-forta-te-hosorskopit

Tetova Sot

Nuk ka gjë që i ndan! Këto janë çiftet më të forta të Hosorskopit

para një ore - Tetova Sot

Gaforrja dhe Peshqit Gaforrja kërkon gjithnjë një raport të gjatë dhe të qendrueshëm, në mënyrë që të fokusohet...

pese-gjera-qe-doja-te-m-i-kishin-thene-para-se-te-lidhesha-me-nje-baba-beqar

Klan Kosova

Pesë gjëra që doja të m’i kishin thënë para se të lidhesha me një baba beqar!

para një ore - Klan Kosova

Ndonjëherë takon dikë dhe as që ia ke idenë që bota jote do të ndryshojë rrënjësisht. Kjo më ndodhi mua, kur takova...

pasioni-per-llafe-pse-kemi-deshire-per-te-bere-thashetheme

Indeks.mk

"Pasioni për “llafe”, pse kemi dëshirë për të bërë thashetheme

para 12 orë - Indeks.mk

Thashethemet nuk janë aq të pavlera sa i imagjinojmë. Dhe sipas shkencës, mund të zgjasin edhe jetën Të komentosh...

gjiko-me-eliten-po-e-festojne-nje-mujorin-e-djalit-por-ja-cka-ben-ajo

OraInfo

Gjiko me Elitën po e festojnë një mujorin e djalit, por ja çka bën ajo

para një ore - OraInfo

Gjiko dhe Elita tani po i shijojnë ditët e para si prindër. Para një muaji ata u bënë prindër të një djali që e...

pse-e-la-ronela-young-zerken

Ina

Pse e la Ronela Young Zerkën?

para 2 orë - Ina

Pak ditë më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund...

luana-vjollca-kalon-naten-ne-studio-bashke-me-krenar-cocajn

Ina

Luana Vjollca kalon natën në studio bashkë me Krenar Çoçajn

para 9 orë - Ina

Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi nga studio. Këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka treguar se...

premiere-lule-e-bores-nga-genc-prelvukaj

Prive

Premierë: “Lule e borës” nga Genc Prelvukaj

para 7 orë - Prive

Genc Prelvukaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re. Projekti quhet “Lule e Borës” dhe është e shoqëruar me...

stina-e-pranveres-shton-alergjiket-keshillat-e-mjekeve

Gazeta Observer

Stina e pranverës shton alergjikët! Këshillat e mjekëve

para 7 orë - Gazeta Observer

Me ardhjen e stinës së pranverës dhe rritjes së temperaturave është shtuar dhe numri i personave të prekur nga...

nje-terapi-qe-perdor-vetem-drite-dhe-tinguj-mund-te-zbute-simptomat-e-kesaj-semundje

Bota Press

Një terapi që përdor vetëm dritë dhe tinguj mund të zbutë simptomat e kësaj sëmundje

para 4 orë - Bota Press

Një studim i bërë në minj, arriti të krijojë një terapi simuluese, e cila shfrytëzon një dritë dhe disa tinguj...

eklera-ne-kushte-shtepiake

Medial

EKLERA në kushte shtëpiake!

para 6 orë - Medial

Një nga ëmbëlsirat më të dashura e më të kërkuara në pastiçeritë shqiptare. Të mbuluara me çokollatë e të mbushura...

martesa-e-dy-te-rinjve-ne-prizren-qe-po-thyen-rrjetin-kjo-eshte-arsyeja

Antpress

Martesa e dy të rinjve në Prizren që po thyen rrjetin, kjo është arsyeja…

para 6 orë - Antpress

Në stinën e verës më së shumti të rinjtë kurorëzojnë dashuritë e tyre me martesë. Secili në mënyrën e vet, duke...

vetura-qe-do-te-zevendesoje-ferrari-f40-shin-e-vjeter

Medial

Vetura që do të zëvendësojë Ferrari F40-shin e vjetër

para 23 orë - Flaka

Ky mund të jetë një nga modelet më të bukura që vijnë nga Maranello dekadave të fundit. Kohët e fundit, një dizajn...

ne-ferizaj-disa-qendra-te-mjekesise-familjare-me-pak-staf-e-punojne-vetem-deri-ne-oren-14-00

Koha.net

Në Ferizaj, disa Qendra të Mjekësisë Familjare me pak staf e punojnë vetëm deri në orën 14:00

para 23 orë - Koha.net

Vetëm 308 specialistë mjekësor janë në dispozicion, për 111 mijë banorët e komunës së Ferizajt dhe 46 fshatrave...

procesoret-intel-kane-leshim-te-ri-te-sigurise-amd-eshte-i-sigurt

Koha.net

Procesorët Intel kanë lëshim të ri të sigurisë - AMD është i sigurt

para një dite - Koha.net

Hulumtuesit në Institutin Worcester Polytechnic në SHBA dhe Universitetin Lubeck në Gjermani e kanë zbuluar kohët...

oshp-ja-serish-kthen-ne-rivleresim-prokurimin-per-ujesjellesin-e-dragashit

Koha.net

OSHP-ja sërish kthen në rivlerësim prokurimin për ujësjellësin e Dragashit

para një dite - Koha.net

Organi Shqyrtues i Prokurimit sërish ka marrë vendim për anulimin e njoftimit për dhënien e kontratës për projektin...

recete-natyrale-per-nje-fytyre-te-paster-dhe-pa-akne

Gazeta Observer

Recetë natyrale për një fytyrë të pastër dhe pa akne

para 7 orë - Gazeta Observer

Dëshironi lëkurë të pastër, pa akne dhe shpesh i’u lind pyetja: A është e mundur kjo? Kujdesi për lëkurën e fytyrës...

shkencetaret-zbulojne-se-kush-e-kontrollon-gjumin

Infokusi

Shkencëtarët zbulojnë se kush e kontrollon gjumin

para 2 orë - Infokusi

Shumë prej nesh shkojnë në shtrat herët, me shpresë se do të flemë rehat. Por studimet sugjerojnë se sa shpejt...

sa-kripe-i-nevojitet-nje-foshnje

RTV 21

Sa kripë i nevojitet një foshnje?

para 3 orë - RTV 21

Fëmijët mbi një vjeç kanë nevojë për më pak se dy gramë në ditë Mjekët thonë se foshnjet nuk kanë nevojë të konsumojnë...

sekretet-qe-nuk-duhet-t-ia-tregoni-askujt-per-jeten-personale

Tetova Sot

Sekretet që nuk duhet t’ia tregoni askujt për jetën personale

para 2 orë - Tetova Sot

Të gjithëve na pëlqejnë njerëzit e sinqertë dhe të hapur, por, siç duket, misteri është erëz e jetës. Ndonjëherë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK