http://kariera.mk
anxhela-peristeri-ja-sa-mund-te-rezistoj-pa-bere-seks

NOA

ANXHELA PERISTERI: JA SA MUND TË REZISTOJ PA BËRË SEKS

para 42 minutave - NOA

Anxhela Peristeri është padyshim një nga personazhet më të përfolur të momentit Këngëtarja ka qënë e ftuar në emisionin...

modelja-shqiptare-cudit-dynjane-martohet-me-bluze-te-zeze-dhe-me-breke

Albeu

Modelja shqiptare çudit dynjanë, martohet me bluzë të zezë dhe me brekë

para një ore - Albeu

Ajo është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare . Këtë herë Angela Martini ka habitur fansat dhe i ka...

ja-cka-po-i-bene-blerona-zeqiri-labit

TV Koha

Ja çka po i bënë Blerona Zeqiri – Labit

para 2 orë - TV Koha

Blerona Zeqiri, e njohur si moderatore e “RTV 21”, e cila u bë pjesë e televizionit që në adoleshencë, ndër vite...

kjo-vogelushe-eshte-sot-nje-kengetare-tejet-simpatike

NOA

KJO VOGËLUSHE ËSHTË SOT NJË KËNGËTARE TEJET SIMPATIKE

para një ore - NOA

Ajo është një këngëtare mjaft simpatike e cila para dy muajsh i dha fund beqarisë. Xhensila Myrtezaj kurorëzoi...

kim-flet-per-nenen-surrogate-u-desh-nje-vit-ta-gjenim

Gazeta Express

Kim flet për nënën surrogate: U desh një vit ta gjenim

para 3 orë - Gazeta Express

“Ishte më e vështirë se sa mund të imagjinoni”. Kështu tregon Kim Kardashian ecejaket për të gjetur një nënë surrogate...

vesa-luma-bashkohet-me-big-bastan-ja-takimi-emocional

Periskopi

Vesa Luma bashkohet me Big Bastan, ja takimi emocional

para 3 orë - Periskopi

Vesa Luma është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që ka hyrë në skenën muzikore. Përvec karrierës së...

aktori-i-famshem-baba-per-here-te-dyte-tashme-bossi-i-shtepise-do-te-jete-vajza-e-madhe

Blitz

Aktori i famshëm baba për herë të dytë: “Tashmë ‘bossi’ i shtëpisë do të jetë vajza e madhe!”

para 2 orë - Blitz

Viti 2018 do të vijë me lajme të mira për çiftin e njohur nga Hollywood-i, Dëayne “The Rock” Johnson dhe partneren...

rita-ora-pas-suksesit-te-kenges-anywhere-vjen-me-versionin-e-dyte-te-saj

Blitz

Rita Ora pas suksesit të këngës “Anywhere” vjen me versionin e dytë të saj

para 4 orë - Blitz

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka qënë  në qëndër të mediave për flirtet e saj por edhe projektet e reja të cilat...

emily-zhvishet-prape-e-mrekullueshme

GazetaBlic

Emily zhvishet prapë, e mrekullueshme

para një ore - GazetaBlic

“Asaj i pëlqen të bëj banjo ruse” Është kjo Emily Ratajkowski e cila ka zgjedhur që të tregojë disa foto seksi...

festat-kane-arritur-ne-shtepine-e-tunes-kengetarja-sjell-fotosesionin-e-embel-festiv-me-te-voglin-tian

Telegrafi

Festat kanë arritur në shtëpinë e Tunës, këngëtarja sjell fotosesionin e ëmbël festiv me të voglin Tian

para 5 orë - Telegrafi

Këngëtarja Tuna këtë vit e cilëson si një nga vitet më të mira të jetës së saj, kjo pasi këtë vit, ajo gëzoi për...

bleona-vazhdon-me-shpalosjen-e-albumit-nudo-foto-lajm

Albeu

Bleona vazhdon me shpalosjen e "albumit" nudo (FOTO LAJM)

para 14 orë - Albeu

Bleona Qereti është ndër këngëtaret me të komentuara në trojet shqiptare. E vetëdijshme për bukurinë e saj, ajo...

bleona-zbulon-dhuraten-e-rralle-qe-i-ka-bere-blendi-fevziu-9-vjet-me-pare

Albeu

Bleona zbulon dhuratën e rrallë që i ka bërë Blendi Fevziu 9 vjet më parë

para 22 minutave - Albeu

Të gjithë e dinë tashmë se Bleona dhe Blendi Fevziu janë miq shumë të mirë, dhe kjo miqësi sigurisht i ka fillesat...

e-dhimbshme-kengetarja-e-njohur-shqiptare-pas-prinderve-humb-edhe-vellane

Zhurnal

E dhimbshme: Këngëtarja e njohur shqiptare pas prindërve, humb edhe vëllanë

para 11 orë - Zhurnal

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës popullore. Bëhet fjalë për Maya Aliçkaj e cila ka ndarë një...

njihuni-me-agjenten-e-bukur-qe-mori-vemendjen-e-te-gjitheve-gjate-vizites-se-erdoganit-ne-greqi

GazetaBlic

Njihuni me agjenten e bukur që mori vëmendjen e të gjithëve gjatë vizitës së Erdoganit në Greqi

para 5 orë - GazetaBlic

Kur mendojmë për agjentët e sigurisë shpesh na vijnë ndër mend pamjet e meshkujve të stërvitur plot muskuj por...

fjolla-morina-e-lumtur-dhe-atraktive-teksa-pranon-buqete-me-lule

Telegrafi

Fjolla Morina, e lumtur dhe atraktive teksa pranon buqetë me lule

para 3 orë - Telegrafi

Këngëtarja Fjolla Morina pati një paraqitje mjaft të suksesshme në “Kënga Magjike 2017”. Ajo dhe reperi Blake performuan...

gigi-hadid-shokon-fansat-ndeshje-boksi-me-sqetulla-te-pa-depiluara

Opinion

Gigi Hadid shokon fansat, ndeshje boksi me sqetulla të pa depiluara

para 4 orë - Opinion

Gigi Hadid është padyshim një prej modeleve më të suksesshme dhe më të bukura. Në kuadër të kalendarit Love Advent,...

prezantoi-te-dashurin-kallashit-i-del-genjeshtra-ne-shesh-foto-lajm

Albeu

Prezantoi të dashurin, Kallashit i del gënjeshtra në shesh (FOTO LAJM)

para 3 orë - Albeu

Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi ,ka publikuar një fotografi ku shihet...

kirk-douglas-ka-festuar-101-vjetorin-e-lindjes

Telegrafi

Kirk Douglas ka festuar 101-vjetorin e lindjes

para 7 orë - Telegrafi

Mosha e të dyve bën dy shekuj, por Kirk Douglas dhe Anne shfaqen më së miri teksa aktori ka festuar ditëlindjen...

rritet-lsquo-skandali-rsquo-i-k-euml-ng-euml-tarit-sinan-vllasaliut

Syri

Rritet ‘Skandali’ i këngëtarit Sinan Vllasaliut

para 3 orë - Syri

Është një nga këngëtarët më të mirë të skenës, por është edhe shumë i komentuar. Fjala është për këngëtarin Sinan...

kush-po-i-ve-trendafil-ne-koke-majlindes

AlbPortali

Kush po i vë trëndafil në kokë Majlindës?

para 6 orë - Politiko

Emri i saj ishte bërë i njohur që kur ishte në lidhje me reperin e njohur Majk. Bukuroshja Majlinda Zeka që nga...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK