http://kariera.mk
politikani-shqiptar-akuzon-ambasadorin-e-amerikes-per-korrupsion

Lajmi.net

Politikani shqiptar akuzon ambasadorin e Amerikës për korrupsion

para një ore - Lajmi.net

Ish-kryeministri Sali Berisha të martën ka komentuar qëndrimin e ambasadorit amerikan Donald Lu, lidhur me kryeprokurori...

video-lsquo-ja-sendet-e-ccedil-muara-q-euml-u-sekuestruan-n-euml-banes-euml-n-e-tahirit-rsquo

Syri

VIDEO/ ‘Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit’

para 37 minutave - Syri

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se policia ka sekuestruar në shtëpinë e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri...

ministri-italian-i-drejtesise-12-te-denuar-ne-itali-nuk-arrestohen-ne-shqiperi

Sot News

Ministri italian i Drejtësisë: 12 të dënuar në Itali nuk arrestohen në Shqipëri

para 3 orë - Sot News

Në një intervistë për gazetarin Carlo Bollino ministri italian i Drejtësisë Andrea Orlando kërkoi nga Tirana zyrtare...

kqz-gjobit-pd-per-kontratat-e-lobimit

Opinion

KQZ gjobit PD për kontratat e lobimit

para 4 orë - Opinion

Kur socialistët i kërkojnë organit të akuzës të hetojë lidhur me kontratat e lobimit që Partia Demokratike ka nënshkruar...

berishes-i-qan-zemra-te-rikthehet-ne-krye-te-pd-nese-baza-do-te-kerkonte-shkarkimin-e-bashes-une-do-ta-mbeshtesja

Gazeta Tema

Berishës i “qan” zemra të rikthehet në krye të PD: Nëse baza do të kërkonte shkarkimin e Bashës, unë do ta mbështesja…!

para një ore - Gazeta Tema

Megjithese ka kater vite nga trauma e humbjes se zgjedhjeve te vitit 2013 qe solli dhe largimin nga kreu i Partise...

edi-paloka-nuk-ka-r-euml-nd-euml-si-kursi-i-p-euml-rplasjes-me-ambasador-euml-t-ja-pse-rama-k-euml-rkon-kryeprokurorin

Syri

Edi Paloka: Nuk ka rëndësi kursi i përplasjes me ambasadorët, ja pse Rama kërkon kryeprokurorin

para një ore - Syri

Nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, njëherëz edhe nënkryetar i PD-së, rikonfirmoi qëndrimin e Partisë Demokratike...

dosja-per-tahirin-top-channel-neser-vijne-fakte-qe-trondisin-politiken-shqiptare

NOA

DOSJA PËR TAHIRIN, TOP CHANNEL: NESËR VIJNË FAKTE QË TRONDISIN POLITIKËN SHQIPTARE

para 3 orë - NOA

Top Channel ishte i pari që publikoi dosjen e Katanias, 416 faqe të saj, ku përmendet emri i ish-ministrit Tahiri....

shehi-mazhoranca-do-ta-zgjedhe-vete-kryeprokurorin-per-te-mbyllur-disa-dosje

BalkanWeb

Shehi: Mazhoranca do ta zgjedhë vetë kryeprokurorin për të mbyllur disa dosje

para 2 orë - BalkanWeb

TIRANE – I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në News24, kreu i LZHK, Dashamir Shehi komentoi...

monika-kryemadhi-takim-me-shoqaten-vatra-ne-shba

NOA

Monika Kryemadhi takim me shoqatën "Vatra" në SHBA

para një ore - NOA

Në vijim të vizitës disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar...

studimi-i-afi-per-sigurine-ushqimore-po-hame-mish-me-ngjyrues-gjalpe-me-vaj-palme-dhe

BalkanWeb

Studimi i AFI për sigurinë ushqimore, po hamë mish me ngjyrues, gjalpë me vaj palme dhe…

para 5 orë - BalkanWeb

Një studim i fundit i shoqatës Albanian Food Industry nxorri në pah se produktet që konsumojmë çdo ditë në tryezat...

mazhoranca-rrezon-dekretin-me-forcen-e-kartonit-por-jo-argumentat-e-presidentit-tarifat-e-gjyqesorit-mbeten-te-larta

NOA

Mazhoranca rrëzon dekretin me forcën e kartonit por jo argumentat e Presidentit. Tarifat e gjyqësorit mbeten të larta.

para 6 orë - NOA

Zyra e Presidentit të Republikës Ilir Meta ka reaguar në lidhje me rrëzimin e dekretit nga Kuvendi "për tarfat...

ministrat-e-jashtem-te-be-se-vleresojne-ecurine-e-shqiperise

Alsat-M

Ministrat e jashtëm të BE-së vlerësojnë ecurinë e Shqipërisë

para 5 orë - Alsat-M

Ministrat e jashtëm të BE-së kanë kërkuar të vlerësohet rëndësia e rezultateve në reformën në drejtësi për ecurinë...

deklaratat-e-juncker-pro-qeverise-rama-uroj-qe-presidenti-i-be-te-mos-kete-qene-i-pire

NOA

Deklaratat e Juncker pro qeverisë, Rama: Uroj që Presidenti i BE të mos ketë qenë i pirë

para 17 minutave - NOA

Deputeti i LSI, Luan Rama, i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se shpresonte që presidenti i Komisionit Evropian,...

berisha-rama-provokoi-rende-meten-ai-flirt-me-veliajn-por-presidentit-s-i-shkon

Mapo

Berisha: Rama provokoi rëndë Metën. Ai, flirt me Veliajn por Presidentit s’i shkon…

para një ore - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha e konsideron një “provokim të rëndë” propozimin që kryeministri Edi Rama i ka dërguar...

njihuni-me-familjen-shqiptare-qe-jeton-prej-14-vitesh-ne-bunker

NOA

NJIHUNI ME FAMILJEN SHQIPTARE QË JETON PREJ 14 VITESH NË BUNKER

para 3 orë - NOA

Gjatë viteve 1970-1983, në Shqipëri u ndërtuan rreth 750 mijë bunkerë, struktura betoni dhe çeliku, si një sistem...

meta-pret-ministrin-italian-te-drejtesise-bashkepunim-ne-luften-kunder-krimit

Gazeta Shqip

Meta pret ministrin italian të Drejtësisë: Bashkëpunim në luftën kundër krimit

para 5 orë - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot në një takim të veçantë, Ministrin e Drejtësisë së Republikës Italiane,...

shehu-qeveria-do-te-mbylle-spitalet-ne-rrethe-s-flet-me-per-shendetesi-falas

Gazeta Express

Shehu: Qeveria do të mbyllë spitalet në rrethe, s’flet më për shëndetësi falas

para 6 orë - Gazeta Express

Deputeti Tritan Shehu denoncoi sot strategjinë e re të shëndetësisë si një projekt që do të largojë shërbimet nga...

dokument-skandali-me-drejtorin-e-rilindjes-tender-60-milion-euml-sh-p-euml-r-arredimin-e-zyr-euml-s

Syri

Dokument/ Skandali me drejtorin e Rilindjes: Tender 60 milionësh për arredimin e zyrës...

para një ore - Syri

Drejtori i Autoritetit të Mbikqyrjes Financiare (AMF), Ervin Koçi, ka zhvilluar një tendër që kap një vlerë të...

kandidatet-per-prokuror-te-pergjithshem-ngjela-njeri-prej-tyre-duhet-te-ishte-kryeprokuror-prej-kohesh

BalkanWeb

Kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm, Ngjela: Njëri prej tyre duhet të ishte kryeprokuror prej kohësh

para 2 orë - BalkanWeb

TIRANE- Avokati Spartak Ngjela thotë se mes 7 kandidaturave të paraqitura për garën për Prokurorin e Përgjithshëm...

berisha-donald-lu-n-euml-konflikt-t-euml-plot-euml-interesi-p-euml-r-kryeprokurorin-e-ri-n-euml-se-baza-k-euml-rkon-nj-euml-kryetar-t-euml-ri-n-euml-pd-un-euml-jam-me

Syri

Berisha: Donald Lu në konflikt të plotë interesi për kryeprokurorin e ri. Nëse baza kërkon një kryetar të ri në PD, unë jam me ...

para 3 orë - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha për herë të parë mbrëmjen e sotme është shprehur se nëse baza do të kërkojë një kryetar...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK