http://kariera.mk
ivanov-nuk-nderron-qendrimin-i-gatshem-te-perballet-me-ipicmentin

Alsat-M

Ivanov nuk ndërron qëndrimin, i gatshëm të përballet me ipiçmentin

para 17 minutave - Alsat-M

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivnaov i ka bërë thirrje kryeministrit Zoran Zaev që menjëherë të...

kuvend-fillon-seanca-per-ratifikimin-e-marreveshjes

Alsat-M

Kuvend, fillon seanca për ratifikimin e Marrëveshjes

para 17 minutave - Alsat-M

Fillon seanca për ratifikimin e marrëveshjes. Opozita maqedonase dhe deputeti i shumicës Ferid Muhiq nuk janë në...

e-fundit-lajm-shume-i-mire-nga-gjermania-negociatat-te-hapen

Albeu

E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!

para 17 minutave - Albeu

Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein ka deklaruar se Gjermania është e bindur që tashmë negociatat me Shqipërinë...

autobusi-perfshihet-nga-zjarri-njerezit-ne-panik-dalin-prej-tij

Iliria News

Autobusi përfshihet nga zjarri, njerëzit në panik dalin prej tij

para 32 minutave - Iliria News

Në bulevardin Aradhat partizane në Shkup është djegur një ajutobus dykatësh, transmeton Aktuale.mk Bëhet fjalë...

sot-mbahet-seanca-per-rastin-tendere

Albeu

Sot mbahet seanca për rastin " Tenderë"

para 22 minutave - Albeu

Në Gjykatën Penale sot do të mbahet seanca për lëndën e PSP-së “Tenderë” në të cilën e akuzuara e parë është ish-ministr...

kumucakos-qeveria-ne-rethanat-me-te-mira-te-mundshme-solli-marreveshjen-me-te-keqe

TV21

KUMUCAKOS: QEVERIA “NË RETHANAT MË TË MIRA TË MUNDSHME, SOLLI MARRËVESHJEN MË TË KEQE”.

i ri - TV21

Përgjegjësi për Politikë të Jashtme i “Nea Demokratia”, Jorgos Kumucakos, për televizionin grek Antena ka deklaruar...

vmro-dpmne-marreveshjen-me-greqine-e-konsideron-si-gjenocid-modern

Aktuale

VMRO-DPMNE, marrëveshjen me Greqinë e konsideron si gjenocid modern

para një ore - Aktuale

Zoran Zaev dhe karteli i tij kriminal me të cilin udhëheq, e pruan Replikën e Maqedonisë në pozicion të varur,...

lsdm-marreveshja-eshte-akt-patriotik-vmro-te-jep-mbeshtetje

Aktuale

LSDM: Marrëveshja është akt patriotik, VMRO të jep mbështetje

i ri - Aktuale

Marrëveshja me të cilën i jepet fund kontestit 25 vjeçar me Greqinë është akt demokratik që garanton të ardhmen...

gjenerali-i-gardes-revolucionare-te-iranit-kundershton-thirrjet-per-bisedime-me-shba-ne

Alsat-M

Gjenerali i Gardës Revolucionare të Iranit kundërshton thirrjet për bisedime me SHBA-në

para 27 minutave - Alsat-M

Udhëheqësi i trupave të Gardës Revolucionare Islamike të Iranit, Mohammad Ali Jafari, ka kundërshtuar një kërkesë...

partia-pld-do-te-votoje-pro-marreveshjes

TV21

PARTIA “PLD” DO TË VOTOJË PRO MARRËVESHJES

para 57 minutave - TV21

Tre deputetët e partisë Liberale Dmokratike do të votojnë pro marrëveshjes  në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë....

emri-i-ri-i-maqedonise-kotzias-arritem-marreveshjen-me-te-mire-per-vendin

BalkanWeb

Emri i ri i Maqedonisë, Kotzias: Arritëm marrëveshjen më të mirë për vendin

para 37 minutave - BalkanWeb

ATHINE – Nuk dhamë as edhe një gjë në këmbim të diçkaje tjetër, në bëmë marrëveshjen më të mirë për vendin, deklaroi...

komuna-e-aerodromit-do-te-ndaje-3-500-denare-per-secilin-nxenes-te-klases-se-pare

Zhurnal

Komuna e Aerodromit do të ndajë 3.500 denarë për secilin nxënës të klasës së parë

para 27 minutave - Zhurnal

Komuna e Aerodromit do të ndajë 3.500 denarë për secilin nxënës të klasës së parë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje...

kryetari-i-opozites-akuzohet-se-ka-marreveshje-sekrete-me-zaevin

Albeu

Kryetari i opozitës akuzohet se ka marrëveshje sekrete me Zaevin

para një ore - Albeu

Filip Petrovski , nga fraksioni i VMR0-DPMNE theksoi se nuk priste mbështetje nga udhëheqësi Hristijan Mickoski...

si-do-te-jete-referendumi-ne-maqedoni-ne-loje-dy-opsione

Tetova Sot

Si do të jetë referendumi në Maqedoni, në lojë dy opsione?!

para 57 minutave - Tetova Sot

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën dhe BESA e Bilal Kasamit ende pa marrëveshje konkrete mbi atë se...

ash-instrumenti-i-be-se-per-asistencen-e-para-anetaresimit-2021-2027-ipa-iii-nje-hap-i-rendesishem-drejt-transformimit-te-maqedonise

Tetova Sot

ASH: Instrumenti i BE-së për Asistencën e Para-Anëtarësimit 2021-2027 (IPA III): një hap i rëndësishëm drejt transformimit të Maqedonisë

para një ore - Tetova Sot

Aleanca për Shqiptarët përshëndet miratimin nga Komisioni Evropian të propozimit të saj për një Rregullore evropiane...

vettingu-djeg-gentian-ternoven-prokurorin-e-apelit-qe-do-arrestonte-saimir-tahirin

Zhurnal

Vettingu “djeg” Gentian Ternovën, prokurorin e Apelit që do arrestonte Saimir Tahirin

para 31 minutave - Zhurnal

Vettingu “djeg” Gentian Ternovën, prokurorin e Apelit që do arrestonte Saimir Tahirin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje...

ne-kazermen-gjorce-petrov-do-te-leshohet-ne-perdorim-objekti-per-stervitje-taktike

Zhurnal

Në kazermën "Gjorçe Petrov" do të lëshohet në përdorim objekti për stërvitje taktike

para 42 minutave - Zhurnal

Në kazermën "Gjorçe Petrov" do të lëshohet në përdorim objekti për stërvitje taktike "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje...

neser-fillon-stina-e-veres

Zhurnal

Nesër fillon stina e verës

para një ore - Zhurnal

Nesër fillon stina e verës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur...

kompania-amerikane-telamon-do-te-investoje-ne-maqedoni

Medial

Kompania amerikane “Telamon” do të investojë në Maqedoni

para një ore - Medial

Kompania amerikane “Telamon” do të investojë katër milionë euro në Maqedoni ku sipas planit të biznesit të kompanisë,...

mexhiti-dy-prioritetet-e-ali-ahmetit-dhe-bdi

Ina

Mexhiti: Dy prioritetet e Ali Ahmetit dhe BDI

i ri - Ina

Izet Mexhiti Të nderuar miq, Historikisht, të gjitha aleancat janë të ndërtuara mbi themelet e forta të kompromisit....

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK