http://kariera.mk
kush-eshte-23-vjecari-qe-i-mbijetoi-atentatit-sot-ne-orikum

Mapo

Kush është 23-vjeçari që i mbijetoi atentatit sot në Orikum

para një ore - Mapo

Foto 1 nga 2 Denis Brahimi, 23-vjeç, të martën pasdite u plagos në këmbë nga dy persona në hyrje të Orikumit. Ngjarja...

foto-emrat-45-kg-drog-euml-2-shqiptar-euml-t-euml-arrestuar

Syri

FOTO-EMRAT/ 45 kg drogë, 2 shqiptarë të arrestuar

para 32 minutave - Syri

Dy shqiptarë dhe një italian kanë përfunduar në pranga nga ana e policisë italiane, të akuzuar për transport dhe...

korce-edukatorja-dhunohet-nga-drejtoresha-e-kopshtit

Vizion Plus

Korçë, edukatorja dhunohet nga drejtoresha e kopshtit

para 4 orë - Vizion Plus

Fëmijët e kopshtit numër 8 ne Korçe janë bere pjese e një skene jo të zakontë. Drejtoresha Laureta Asllani u akuzua...

zbardhen-pergjimet-e-reja-saimiri-nuk-do-para-mori-gjerdanin-me-diamante

NOA

Zbardhen përgjimet e reja: Saimiri nuk do para, mori gjerdanin me diamantë

para 2 orë - NOA

Publikohen të tjera përgjime nga dosja "Habilaj", në të cilat përmendet sërish emri i ish-Ministrit të Brendshëm...

foto-krim-n-euml-familje-shqiptari-tenton-t-euml-vras-euml-ish-gruan

Syri

FOTO/ Krim në familje, shqiptari tenton të vrasë ish-gruan

para 57 minutave - Syri

Një shqiptar është nën hetim në Gjermani, nën akuzën se ka tentuar të varsh ish-gruan e tij. Siç raportojnë sot...

foto-ngacmoi-gruan-e-pronarit-te-lokalit-ky-eshte-lushnjari-i-vrare

Sot News

FOTO/ Ngacmoi gruan e pronarit të lokalit, ky është lushnjari i vrarë

para 6 orë - Sot News

Eduard Stambolliu është 42-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar brenda një lokali në Divjakë, pasi ngacmoi gruan e...

kthese-e-papritur-ne-hetimet-per-vrasjen-e-aleksander-ndokes

Mapo

Kthesë e papritur në hetimet për vrasjen e Aleksandër Ndokës

para një ore - Mapo

Merr një rrjedhë tjetër hetimi për vrasjesn e vëllait të ish-deputetit socialist në Lezhë, Arben Ndoka. Vrasja...

theri-me-thike-ish-te-dashurin-pasi-zbuloi-profilin-e-tij-ne-tinder-20-vite-burg-per-25-vjecaren

Telegrafi

Theri me thikë ish-të dashurin pasi zbuloi profilin e tij në Tinder, 20 vite burg për 25-vjeçaren

para një ore - Telegrafi

Një 25-vjeçare është dënuar me 20 vite burg pasi theri me thikë ish-të dashurin e saj. Ajo e la të vdekur në vend...

video-e-re-shefin-e-urgjences-ne-korce-nuk-e-mbajne-nervat-nxjerr-me-force-gazetaret-debati-i-plote

BalkanWeb

VIDEO E RE/ Shefin e Urgjencës në Korçë nuk e mbajnë nervat, nxjerr me forcë gazetarët (DEBATI I PLOTË)

para 7 orë - BalkanWeb

KORCE- Sherri i nisur në një kopsht të qytetit të Korçës që degjeneroi në dhunë, mes drejtoreshës Laureta Asllani...

festat-e-fundvitit-punonj-euml-sit-e-policis-euml-ngelen-pa-shp-euml-rblim-ja-ku-do-t-euml-shkoj-euml-fondi

Syri

Festat e fundvitit, punonjësit e policisë ngelen pa shpërblim: Ja ku do të shkojë fondi...

para 3 orë - Syri

Oficerët e Policisë nuk do të marrin shpërblime për festat e fundvitit. Ministria e Brendshme dhe Ministria e Financave...

dalin-provat-e-reja-ja-hyrje-daljet-e-tahirit-jashte-shqiperise-me-orest-soten

NOA

Dalin provat e reja, ja hyrje-daljet e Tahirit jashtë Shqipërisë me Orest Sotën

para 3 orë - NOA

Është publikuar në media, dosja e plotë e vendimit të gjykatës pas kërkesës së Prokurorisë  për ish-ministrin Saimir...

rr-euml-fehet-vajza-adoleshente-dua-ta-ndaj-shokun-nga-e-dashura-e-dua-p-euml-r

Syri

Rrëfehet vajza adoleshente: Dua ta ndaj shokun nga e dashura, e dua për ...

para 3 orë - Syri

E di që mbase shumë nga ju do të më gjykojnë pasi të lexojnë këtë histori, por do të doja të vinit veten vetëm...

video-hajduti-me-ml-qe-vjedh-goma-nga-serviset-ne-tirane

Mapo

Video/ Hajduti me “ML” që vjedh goma nga serviset në Tiranë

para një ore - Mapo

Mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Policia e Tiranës po kërkon një person që përdor fouristadë “Mercedez...

pamjet-e-renda-te-aksidentit-ne-vaqarr

Klan

Pamjet e rënda të aksidentit në Vaqarr

para 8 orë - Klan

Pamjet që shihni i përkasin një aksidenti të ndodhur mëngjesin e 30 Nëntorit të këtij viti rreth orës 07:20 minuta...

shokon-gazetari-grupet-kriminale-kan-euml-b-euml-r-euml-marr-euml-veshje-ja-p-euml-r-ccedil-far-euml

Syri

Shokon gazetari: Grupet kriminale kanë bërë marrëveshje, ja për çfarë...

para 57 minutave - Syri

Gazetari Basir Çollaku thotë se në Shqipëri ka më pak vrasje për shkak se grupet kriminale kanë bërë marrëveshje...

f-euml-mij-euml-t-p-euml-rdoren-me-pankarta-p-euml-r-t-euml-falenderuar-kryebashkiakun-e-ram-euml-s

Syri

Fëmijët përdoren me pankarta për të falenderuar Kryebashkiakun e Ramës...

para një ore - Syri

Një skandal i vërtetë është ai i ndodhur në një prej bashkive që drejtohet nga socialistët, ndërsa fëmijë të vegjël...

ne-kerkim-per-kanosje-e-trafik-droge-dy-te-arrestuar-ne-tirane-emrat

BalkanWeb

Në kërkim për “kanosje” e “trafik droge”, dy të arrestuar në Tiranë (EMRAT)

para 10 orë - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar sot dy persona, njëri i shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi ishte dënuar...

klosi-kritikon-paraardhesit-u-dhane-leje-pa-kriter-deme-te-medha-ne-mjedis

Vizion Plus

Klosi kritikon paraardhësit: “U dhanë leje pa kriter, dëme të mëdha në mjedis”

para 4 orë - Vizion Plus

Ministri i mjedisit Blendi Klosi ka lëshuar akuza te forta për paraardhësit e tij sa i takon dhënies se leje pa...

nderron-jete-profesori-i-njohur-ne-shqiperi

Sot News

Ndërron jetë profesori i njohur në Shqipëri

para 2 orë - Sot News

Një prej bashkëthemeluesve të Fakultetit Juridik në Universitetin e Tiranës Prof. Dr. Paskal Haxhi ka ndërruar...

vdekja-e-mistershme-e-adoleshentes-shqitare-rihapet-historia-e-kostandines

Gazeta Tema

Vdekja e mistershme e adoleshentes shqitare, rihapet historia e Kostandinës

para 6 orë - Gazeta Tema

Pas rrëfimit të taksistit grek disa ditë më parë, ka folur motra e madhe e Konstandina Anagnostit, 16-vjeçares...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK