http://kariera.mk
fati-yt-sot-horoskopi-21-mars-2019

Lexo

FATI YT SOT, HOROSKOPI 21 MARS 2019

para një ore - Lexo

Dashi Ardhja e pranverës do t’ju bëjë jetësore dhe plot energji. Nëse jeni në çift, mund të përfitoni nga pamja...

5-vendimet-qe-duhet-t-i-merrni-para-moshes-30-vjecare

Ekonomia Online

5 vendimet që duhet t’i merrni para moshës 30-vjeçare

para një ore - Ekonomia Online

Të 20-tat e hershme dhe ato të vonshme janë periudha më e bukur në jetën e njeriut – ti je i ri dhe plot energji...

nuk-ka-gje-qe-i-ndan-keto-jane-ciftet-me-te-forta-te-hosorskopit

Tetova Sot

Nuk ka gjë që i ndan! Këto janë çiftet më të forta të Hosorskopit

para një ore - Tetova Sot

Gaforrja dhe Peshqit Gaforrja kërkon gjithnjë një raport të gjatë dhe të qendrueshëm, në mënyrë që të fokusohet...

pese-gjera-qe-doja-te-m-i-kishin-thene-para-se-te-lidhesha-me-nje-baba-beqar

Klan Kosova

Pesë gjëra që doja të m’i kishin thënë para se të lidhesha me një baba beqar!

para një ore - Klan Kosova

Ndonjëherë takon dikë dhe as që ia ke idenë që bota jote do të ndryshojë rrënjësisht. Kjo më ndodhi mua, kur takova...

pasioni-per-llafe-pse-kemi-deshire-per-te-bere-thashetheme

Indeks.mk

"Pasioni për “llafe”, pse kemi dëshirë për të bërë thashetheme

para 12 orë - Indeks.mk

Thashethemet nuk janë aq të pavlera sa i imagjinojmë. Dhe sipas shkencës, mund të zgjasin edhe jetën Të komentosh...

shenjat-me-te-deshiruara-te-horoskopit

Koha Jone

Shenjat më të dëshiruara të horoskopit

para 7 orë - Koha Jone

Njerëzit e lindur nën disa shenja të horoskopit, ngjallin kureshtjen e tëtjerëve, për të kuptuar se si janë në...

superhena-e-fundit-per-kete-vit-sonte-mos-i-largoni-syte-nga-qielli

Tetova1

Superhëna e fundit për këtë vit, sonte mos i largoni sytë nga qielli

para 43 minutave - Tetova1

Viti 2019 ka startuar mjaft bukur këtë vit. Disa netë radhazi kemi pasur mundësinë të shohim bukurinë e hënës,...

stilistja-e-njohur-per-grate-shtatzena-jeni-duke-e-bere-kete-gabim

Lajmi.net

Stilistja e njohur për gratë shtatzëna: Jeni duke e bërë këtë gabim

para 4 orë - Lajmi.net

Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, ka identifikuar diçka negative tek gratë shtatzëna. “Në përgjithësi,...

shenjat-e-horoskopit-me-fat-ne-dashuri-kete-fundjave

Sovrani

Shenjat e horoskopit me fat në dashuri këtë fundjavë

para 33 minutave - Sovrani

Si çdo javë, parada e shenjave të horoskopit evidenton shenjat zodiakale më të favorizuara nga yjet në fushën e...

si-te-shmangni-te-vjellat-dhe-eren-e-keqe-te-gojes

LajmiFundit

Si të shmangni të vjellat dhe erën e keqe të gojës

para 23 minutave - LajmiFundit

Të vjellat mund të nxiten nga shumë shkaqe. Nga të rënduarit e stomakut me ushqime të tepërta, nga pije të tepërta,...

arkitekture-e-cila-siguron-nje-jetese-komode-plot-stil-e-elegance-ne-resortin-me-te-madh-ne-shqiperi

Shekulli

Arkitekturë e cila siguron një jetesë komode, plot stil e elegancë në resortin më të madh në Shqipëri!

para 6 orë - Gazeta Tema

Arkitektura është art dhe shkencë. Që në lashtësi ajo përkufizohej si një bashkërendim i të tre elementëve: “Bukuri”...

video-elefanti-me-kanace-ushqimesh-nje-pune-per-guinness-edhe-per-te-luftuar-urine

Gazeta Tema

VIDEO/ “Elefanti me kanaçe ushqimesh”: Një punë për Guinness, edhe për të luftuar urinë

para 6 orë - Gazeta Tema

Shpërndarësit “DoorDash” thyen rekordin e Guiness, sepse përdorën 6.853 kanaçe ushqimesh, me peshë më shumë se...

gjerat-qe-femrat-i-pelqejne-por-veshtire-t-i-pranojne

Tetova Sot

Gjërat që femrat i pëlqejnë, por vështirë t’i pranojnë

para një dite - Tetova Sot

Ndonjëherë, të kuptosh gratë, është një punë e vështirë. Kjo sepse një “po” e tyre mund të thotë “jo”, ndërsa një...

perse-nuk-e-bejne-femrat-hapin-e-pare

Gazeta Monitor

Përse nuk e bëjnë femrat hapin e parë?

para 3 orë - Gazeta Monitor

Femrat: Më shkroi, më propozoi… Meshkujt: Më ktheu, më pranoi… Mënyra sesi komunikojmë mund të ketë ndryshuar për...

test-a-ke-dy-minuta-kohe-per-te-gjetur-se-cfare-nuk-shkon-ne-kete-imazh

Sovrani

Test/ A ke dy minuta kohë për të gjetur se çfarë nuk shkon në këtë imazh?

para 13 minutave - Sovrani

Mund të të duket sikur në imazh shihni një kuzhinë të thjeshtë, me pjata, gota, tavolinë, por ka diçka që nuk shkon....

nese-edhe-ti-e-pi-cigaren-nuk-e-mohon-dot-se-nuk-i-ke-bere-keto-7-veprime-te-pakten-nje-here

Sovrani

Nëse edhe ti e pi cigaren, nuk e mohon dot se nuk i ke bërë këto 7 VEPRIME, të paktën një herë!

para 48 minutave - Sovrani

Të gjithë njerëzit të cilët tymosin cigare përveç vesit të përbashkët, i bashkojnë edhe shumë veprime të tjera....

njerezit-intuitive-10-karakteristika-qe-i-dallojne

Ekonomia Online

Njerëzit intuitivë, 10 karakteristika që i dallojnë

para 48 minutave - Ekonomia Online

Intuita është e vështirë për t’u përcaktuar, Steve Jobs ka thënë në mënyrë të përsëritur se intuita është më e...

si-te-pajtoheni-me-shoqen-e-ngushte-pas-sherrit

Albeu

Si të pajtoheni me shoqen e ngushtë pas sherrit

para një ore - Albeu

Një psikologe ka treguar sekretin se si të përmirësoni një lidhje, qoftë ajo dashurie, miqësie ose kolegiale në...

ju-rrenqethet-trupi-kur-degjoni-muzike-sipas-ketij-studimi-ju-jeni-te-vecante

Sovrani

Ju rrënqethet trupi kur dëgjoni muzikë? Sipas këtij studimi ju jeni të veçantë

para një ore - Sovrani

Nëse rrëqetheni kur dëgjoni një muzikë të mirë, atëherë ju jeni emocionalisht më inteligjentë se ata që nuk përjetojnë...

personi-qe-udhetoi-ne-kohe-e-pershkruan-boten-pas-200-vjetesh-ka-dinozaur-dhe-mposhtemi-nga-robotet

Sovrani

Personi që udhëtoi në kohë, e përshkruan botën pas 200 vjetësh: “Ka dinozaur dhe mposhtemi nga robotët”

para 2 orë - Sovrani

”Udhëtuesi në kohë prej vitit 2300” pa dinosaur në të ardhmen- pretendim shokues. Një njëri që vetëdeklarohet si...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK