http://kariera.mk
kam-hequr-dore-nga-meshkujt-njihuni-me-vajzen-qe-thote-se-ben-seks-me-fantazmat

NOA

"KAM HEQUR DORË NGA MESHKUJT", NJIHUNI ME VAJZËN QË THOTË SE BËN SEKS ME FANTAZMAT

para 5 orë - NOA

Për shumëkënd mund të tingëllojë e pabesueshme, por kjo vajzë jo vetëm që është e sigurtë, por madje edhe e lumtur...

video-bie-nga-nd-euml-rtesa-62-katshe-teksa-b-euml-nte-akrobaci

Syri

VIDEO/ Bie nga ndërtesa 62 katshe, teksa bënte akrobaci

para 8 orë - Syri

I riu kinez Vu Jongning, ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga një ndërtesë 62 katshe. 26 vjeçari ishte duke u...

ky-6-vjecar-fiton-11-milione-dollare-ne-vit

RTV 21

Ky 6-vjeçar fiton 11 milionë dollarë në vit

para 57 minutave - RTV 21

Me video në YouTube Shumica e njerëzve nuk gëzojnë punët e tyre, dhe shumica e njerëzve nuk paguhen shumë, por...

zgara-me-e-madhe-ne-bote-uruguaianet-pjekin-10-tone-mish

Ina

Zgara më e madhe në botë: Uruguaianët pjekin 10 tonë mish

para 4 orë - Ina

Njëqind kuzhinierë kanë gatuar më shumë se 10 tonelata mish, duke i dhënë Uruguajit, çmimin e rekordit “Guiness”...

tradhtoi-te-dashuren-por-babai-i-saj-e-ben-te-pendohet-keq

Albeu

Tradhtoi të dashurën, por babai i saj e bën të pendohet keq

para 9 orë - Albeu

Një vajzë ishte shumë e bindur që partneri i saj është i duhuri dhe kurrë nuk do ta tradhtonte me një tjetër. Dhe...

burri-kapi-gruan-duke-folur-me-disa-meshkuj-e-detyron-te-dale-lakuriq-ne-rruge

NOA

Burri kapi gruan duke folur me disa meshkuj, e detyron të dalë lakuriq në rrugë

para 3 orë - NOA

Një grua është detyruar nga i dashuri i saj të ecë e zhveshur lakuriq nëpër qytet në Harlem. Gjithë kjo ngjarje...

histori-shqiptare-ne-londer-gjen-veten-ne-foton-e-se-fejuares-qe-se-kishte-takuar-kurre

Ina

Histori shqiptare në Londër, gjen veten në foton e së fejuarës që se kishte takuar kurrë!

para 4 orë - Ina

Njerëzit ndjekin rrugë të ndryshme në jetë dhe në të shumtën e rasteve, gjurmë të tilla humbasin me kalimin e viteve....

rrezohet-dy-metra-para-cakut-studentja-fiton-garen-me-ndihmen-e-rivales

Telegrafi

Rrëzohet dy metra para cakut, studentja fiton garën me ndihmën e rivales

para 9 orë - Telegrafi

Chandler Self e ka fituar një garë vrapimi në Dallas të Shteteve të Bashkuara, pasi u ndihmua nga Ariana Luterman....

dasma-kthehet-ne-tragjedi-nusja-vdes-pak-ore-pas-ceremonise

Telegrafi

Dasma kthehet në tragjedi, nusja vdes pak orë pas ceremonisë

para një ore - Telegrafi

Një dasmë u kthye në tragjedi, pasi nusja gjeti vdekjen pak orë pas ceremonisë, për shkak të një infeksioni të...

mos-e-hap-me-deren-e-shoferit-me-doren-e-majte-ja-pse

Lajmi.net

Mos e hap më derën e shoferit me dorën e majtë, ja pse

para 22 minutave - Lajmi.net

Shoferët në të gjithë botën janë duke marrë disa leksione të rëndësishme dhe nuk është çudi që ky rregull në kursin...

nuk-e-keni-ditur-ja-kush-euml-sht-euml-njeriu-m-euml-i-pasur-i-historis-euml

Syri

Nuk e keni ditur! Ja kush është njeriu më i pasur i historisë

para 6 orë - Syri

Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo...

njerezit-kokeforte-jetojne-me-gjate

Opinion

Njerëzit kokëfortë jetojnë më gjatë

para 7 orë - Opinion

Sipas një studimi të ri realizuar së fundmi, ka rezultuar se njerëzit të cilët jetojnë gjatë kanë diçka të përbashkët...

cifti-ben-seks-ne-mes-te-plazhit-nuk-shqetesohen-per-njerezit-qe-i-shikojne

NOA

Çifti bën seks në mes të plazhit, nuk shqetësohen për njerëzit që i shikojnë

para 4 orë - NOA

Kjo video e regjistruar nga një banor i një prej brigjeve të Australisë është bërë virale. Fillimisht ajo është...

rrefehet-50-vjecari-shqiptar-gruaja-me-tradhtoi-me-te-dashurin-e-vajzes

NOA

Rrëfehet 50-vjeçari shqiptar: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës

para 14 orë - NOA

Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo morning show”, ku i ka kërkuar moderatorit...

humb-sateliti-rus-fajtor-navigacioni

Tetova Sot

Humb sateliti rus, fajtor navigacioni

para 3 orë - Tetova Sot

Shkaktari i humbjes së satelitit, i cili ishte lansuar kah fundi i nëntorit nga kozmodromi Vastochni ishte llogaritja...

origi-ben-huqjen-e-vitit-humb-rastin-nga-nje-meter

Almakos

Origi bën huqjen e vitit, humb rastin nga një metër

para 2 orë - Almakos

Divock Origi është futur në listën e kandidimeve për huqjen më të turpshme të vitit. Sulmuesi që është nën pronësi...

ndihma-e-shpejte-u-thirren-per-te-trajtuar-nje-person-te-ngrire-nga-bora-por-gjeten-dicka-krejt-te-ndryshme

TV Koha

Ndihma e shpejtë u thirrën për të trajtuar një “person të ngrirë nga bora”, por gjetën diçka krejt të ndryshme

para 47 minutave - TV Koha

Banorët e shqetësuar kontaktuan shërbimin e ambulancës sepse panë një figurë të ulur në një bankë, në mesin e borës...

harroi-telefonin-u-fut-mes-flakeve-per-ta-marre-dhe-del-i-percelluar

NOA

Harroi telefonin, u fut mes flakëve për ta marrë dhe del i përcëlluar

para 3 orë - NOA

Një zjarr që përfshiu një fabrikë në Kinë, mori përmasa edhe më tragjike, kur mes flakëve u fut një burrë. Të gjithë...

gjeorgjia-prekje-e-se-kaluares-shijim-i-se-ardhmes-foto-video

Portalb

Gjeorgjia – prekje e së kaluarës, shijim i së ardhmes (FOTO/VIDEO)

para 6 orë - Portalb

Posa ta vizitoni Gjeorgjinë do ta kuptoni se përse ky shtet është magnet për çdo person që e ka vizituar të paktën...

gruaja-vizitoi-planetin-mars-ne-1894-ne-kontaktin-e-pare-me-alienet-dhe-i-beri-keto-vizatime-tronditese

Tetova Sot

Gruaja ‘vizitoi planetin Mars në 1894 në kontaktin e parë me alienët dhe i bëri këto vizatime tronditëse’

para 7 orë - Tetova Sot

Hélène Smith, nga Zvicra tha se vizitoi planetin e moshës 33 vjeçare në një seri vizionesh të habitshme. Ajo është...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK